اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی از دوستانی که تجربه بالایی در عکاسی دارن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوست عزيز اين 1000d. منه
    الان اين مدل توليد نميشه فكر كنم
    ولي 1100d بايد باشه
    من يه لنز 18-250 خريده بودم باهم 1600 خيلي وقت پيش ، الان ميتونيد 1100d رو حدود 1200 بخريد با يه لنز معمولى (زياد وارد نيستم در لنز ، از دوست عزيزمون كمك بگيريد )
    الان 60D دارم
    توصيه ميكنم اگه ميتونيد به بودجتون اظافه كنيد و اونو بخريد
    اگه اينستگرام داريد ميتونم نمونه عكس رو هم
    خواستيد pm بديد اسم اكانتمو بگم
    نشون بدم
    راستى عكاسي به دوربين و ... زياد ربط نداره
    درسته دخيل هست ولى اگه يه نفر يكم ذوق و استعداد عكاسي داشته باشه با هر دوربيني ميتونه بهترين عكس ها رو بگيره

اين يه نمونه عكسش !!
    جسارت نباشه خدمت استادان گرامى
    موفق باشيد
    سوالى بود خوشحال ميشم كمك كنم

نظر

ممنون H@/\/\ED عزیز
      بله البته الان بدنه 1100 دی قیمتی حدود 1.200 داره که با لنز کیت قیمتش 1.600 با اون لنزی که دارید قیمتش بیشتر میشه قیمت دقیق اون لنز را ندارم اما می دونم که با اون ترکیب به 2 میلیون خواند رسید لوازمی هم نیاز است مثل کیف و مموری و ... شما خودتان بهتر می دانید

عکس خوبیست و رفتار نویزی خوبی هم داره البته ویرایش هم نشده همونطور که گفتید:
      راستى عكاسي به دوربين و ... زياد ربط نداره
      درسته دخيل هست ولى اگه يه نفر يكم ذوق و استعداد عكاسي داشته باشه با هر دوربيني ميتونه بهترين عكس ها رو بگيره
      بله همینطور است اما کیفیت در عکس هم مهم است راستش را بخواهید خیلی موارد وجود داره کادر بندی عکس همینطور نشان دادن سوژه در عکس که هدف از این عکس چه بوده و ویرایش عکس و در آخر قابلیت های دوربین ها خود را نشان می دهند

این نکته را هم بگویم متاسفانه خیلی از عکاسان افتخار و بر این باورند که عکسی که می گیرند تگ بدون ویرایش را بر آن می زنند که اشتباه است ویرایش یه عکس 70 درصد کار باقی مانده در عکاسی است همه اینها مکمل هم هستند

این هم یه نمونه عکس البته جسارت نباشه من این عکس ها را برای دل خودم میگیرم و مملو از ایرادات هستند

و اگزیف عکس :

Focal Length: 105 mm
      Aperture: f/8
      Exposure: 1/250 sec
      ISO Speed: 200

نظر

استاد بنده هم زياد حرفه اي كار نميكنم
        شايد بگيم اماتور بهتره
        البته عكسى كه من دادم به دليل اپلود كيفيت كاسته شده!!
        واقعا زيبا بود كارتون
        خوشحال ميشم اگه اجازه بديد با كارهاتون بيشتر اشنا بشيم
        اينستگرام فعاليت داريد ؟
        اين اينستگرام من هست ==> i_hamed

نظر

H@/\/\ed عزیز
          لطفا استاد نگویید ما همه شاگردیم و این هم یه کاری آماتوریست
          راستش من نمی دونم چطور عکس هایم را در اینستگرام آپلود کنم اما وبلاگ عکسی برای خودم ساختم که در پایین عکس است اگر لطف کنید بگویید جگونه عکس ها را در اینستگرام بفرستم خیلی ممنون میشم
          من فقط اینستگرامی که دارم می تونم به وسیله اپلیکیشن عکس هایی که با گوشی گرفتم را بزارم

شاد باشید
          ویرایش توسط pedram3000 : https://i-phone.ir/forums/member/3736-pedram3000 در ساعت 10-03-2013, 03:20 PM

نظر

سلام
            دوربيني كه خودت انتخاب كردي عاليه به شرطي كه nex 5 n
            رو بخري جزو ميرورلس هاست كيفيت خوبي داره . چون خودم دارم دوربين ميخرم اطلاعات خوبي برات دارم
            به نظرم اگه به عكاسي جدي ميخواي نگاه كني با بوجه شما 600 d كنون عاليه لنزهاي زيادي براش هست كيفيتش هم خيلي خوبه
            اگه بخواي بفروشيش هم سريع فروش ميره در ضمن فيلمبرداري اين دوربين هم معركه هست

حالا اگه دوست نداري درگير عكاسي حرفه اي بشي و ميخواي از شر دوربينهاي گنده و لنزهاي گرون خلاص بشي
            يه sony rx100 گير بيار و بخر كاملا جمع و جور با كيفيتي در حد دوربينهاي حرفه اي و فراتر از چيزي است كه شما نياز
            داريد قيمتش هم ٢٣٠٠٠٠٠ تومان ميتونيد پيدا كنيد . يادآوري ميكنم بسيا جمع و جوره و جزو پنجاه اختراع سال قبل تو مجله تايم
            معرفي شده
            الان تو ايران تك و توك هست ولي ميتوني سفارش بدي برات از دوبي بيارن
            اگه خواستيش يكي رو بهت معرفي ميكنم يك هفته اي به دستت برسونه

نظر

ببین عزیز من عکاس هستم
              در حال حاضر کانن 5d mark2 دارم
              با خیلی از دوربینها کار کردم و دوستان نظرات خیلی خوبی درباره دوربینها و لنزها گذاشته اند که واقعا ممنونم.
              همونطور که میدونی 5d mark2 یکی از بهترین دوربینهای slr بازار هستش.
              من با سری nex سونی کار کردم و باهاش عکسبرداری کردم. میتونم دقیقا این ۲ دوربین را با هم مقایسه کنم.
              میتونم بهت بگم nex سونی دوربین معرکه ای هستش. نویز عکسها فوق العاده پایین حتی در نور کم و ایزوی بالا. کیفیت تصاویر، کنتراست، اشباع رنگ و طبیعی و زنده بودن عکسها از مشخصه های اصلی این دوربین هستش.
              به نظر من دوربینی که در کیفیت با 5d mark2 به راحتی رقابت میکنه دیگه اصلا نمیشه با کانن 550d یا نیکون d90 مقایسه اش کرد.
              کیفیت فیلمبرداریش هم فوق العاده هستش.
              تنها مشکلی که وجود داره همونطور که یکی از دوستان گفتند لنز هست که لنزی که باهاش میاد یک کم محدودیت ایجاد میکنه ولی اگر بعدا میتونی یک لنز دیگه براش بخری همه چیش کامل میشه و از همه انتخابهای دیگه انتخاب بهتریه.
              شما با دوربین به یک سوم وزن و ابعاد دوربینهای دیگه که دوستان پیشنهاد دادند به بهترین کیفیت میرسی.
              موفق باشی

نظر

ممنون از همه دوستان خوبم ، واقعا خوشحالم که توی فروم عضو هستم .. از همه شما دوستانم ممنونو ، داداش گلم آقا aliyekta ممنون از لطفت داداشم هر دو ماه یه بار میره دوبی حتما میگم برام بگیره ، امروز خواستم برم دوربینو بگیرم یه بلای ناگهانی سرم اومده ... اینم اینستاگرامم هستش خوشحال میشم یه سر به من بزنین و نظرتون رو بگین kamix85

نظر

واقعا خیلی ممنونم

نظر

صبر کنید ..
                  X