اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارورر کانکشن در بازیه Real Racing 3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارورر کانکشن در بازیه Real Racing 3

سلام به همه عزیزان ! دوستان چند روزی هست که بازیه فوق العاده Real Racing 3 ریلیز شده ! اول نسخه EU اومد که بنده دانلود کردم و بعد از یک هفته US نیز ریلیز شد ! سوال من اینه :

نسخه EU رو که دانلود کردم وقتی وارد فروشگاه بازی میشم قادر به خرید هیچ پکی نیستم برای اینکه بلافاصله بعد از انتخاب پکیج با پیغام Connection Error : Please Chek Your Connection Settings and try again بر میخورم ! در صورتی که بنده به اینترنت وایرلس متصل هستم و دستگاه کاملا به اینترنت متصل هست !

گقتم شاید چون مال EU هست اینطوره ! امام الانم که US رو دانلود کردم باز هم به همین صورت هست ! با ویزلیپن هم تست کردم بار اول وارد شد اما بعد از اون دوباره به هیج عنوان وارد نشد ! بعد از سرچ متوجه شدم هستند کسایی که از این مشکل رنج میبرند میخواستم بدونم کسی این مشکل رو داشته که برطرفش کرده باشه ؟ به ما هم یه توضیحی بده و راهنمایی کنه ممنون از همگی .......

من با eu دانلود کردم ولی باز میشد یه زمانی ولی الان باز نمیشه

نظر

دقیقا نمیدونم چرا اینطور شده برای منم یه بار باز میشه دفه بعد اررور میده ! .....

نظر

بازی رو هک کردین؟

نظر

Manam hamin error'o daram bale bazio hack kardam chika konam nemizare bazi online anjam bedam error 10055 mide. Dustan komak konand.

نظر

نوشته اصلی توسط joft_tas نمایش پست ها
            Manam hamin error'o daram bale bazio hack kardam chika konam nemizare bazi online anjam bedam error 10055 mide. Dustan komak konand.

لطفا به قوانين احترام بگذاريد و فارسي تايپ كنيد،

متاسفانه شما به دليل استفاده از هك،بن شديد يعني مولتي پلير انلاين و بقيه امكانات انلاين بازي محروم شديد،
            اول بازي كه وارد ميشيد. sespended ميده؟

نظر

صبر کنید ..
            X