اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل كندي سيستم عامل مك

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل كندي سيستم عامل مك

سلام خدمت دوستان عزيز! من به تازگي مك بوك پرو ١٣ اينچي رتينا خريدم كه همون اول مك اورجينال خودش ١٠.٨.١ بود. ولي مشكلي كه داشتم اين بود كه روان نيست و بعضي وقتها مثل باز و بسته كردن بعضي پنجره ها كاملا تيكه تيكه ميره جولو! حالا سيستم عامل هم به ١٠.٨.٢ آپديت كردم ولي باز همون مشكل رو داره! از همون اول بدون اينكه هيچ نرم افزاري هم نصب كنم همينطوري بود! ميخواستم اگه ميشه راهنمايي كنيد! اگه كسي هست كه رتينا ١٣ اينچ داره ممنون ميشم تجربش رو بگه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

مشكل كندي سيستم عامل مك

در مورد پاك كردن تنظيمات prefrences در مسير library / preferences به شما گفتم كه ظاهرا جواب نداده
    شما به بخش monitor activity هم مراجعه كنيد كه آيا اپليكيشن خاصي هست كه رم يا پردازنده شما درگير كرده يا نه
    كمبود فضا روي هارد ديسك يا شلوغي آيكون ها روي دسكتاپ هم تاثير داره
    براي خودم هميشه با پاك كردن تنظيمات preferences همه چي حل ميشه
    در نهايت هم smc و EFI رو ريست كن

i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط 4nti.g0d.71 نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان عزيز! من به تازگي مك بوك پرو ١٣ اينچي رتينا خريدم كه همون اول مك اورجينال خودش ١٠.٨.١ بود. ولي مشكلي كه داشتم اين بود كه روان نيست و بعضي وقتها مثل باز و بسته كردن بعضي پنجره ها كاملا تيكه تيكه ميره جولو! حالا سيستم عامل هم به ١٠.٨.٢ آپديت كردم ولي باز همون مشكل رو داره! از همون اول بدون اينكه هيچ نرم افزاري هم نصب كنم همينطوري بود! ميخواستم اگه ميشه راهنمايي كنيد! اگه كسي هست كه رتينا ١٣ اينچ داره ممنون ميشم تجربش رو بگه.

احتمالا مشكل گرافيك هست ، بعضي از كسايي كه رتينا خريدند اين مشكل رو بيان ميكنند، براي تست برنامه magican رو دانلود و نصب كنيد ، بزاريد نرم افزار و سخت افزار رو يكبار كامل اسكن كنه و شناسايي كنه، قبلش، display رو چك كنيد تو تنظيمات!

نظر

دوست عزیز من هم رتینا دارم این اشکالات زیاده اما مشکل خاصی ایجاد نمی کنه!
        به راحتی می تونی استفاده کنی بلی کاربر iConnection راست می گن اشکال از گرافیک هست!
        می شه بگید رم مک بوکتون چقدر هست؟

نظر

مشكل كندي سيستم عامل مك

مك بوك هاي رتينا همه ٨ هستن ديگه! آخه مگه ميشه اينجوري؟ پس يعني من ديگه با همين كنار بيام؟ آزار دهنده هست آخه

نظر

مشكل كندي سيستم عامل مك

ضمنا با برنامه magician هر چي scan داشت رو زدم اتفاق خاصي نيفتاد! من واقعا برام قابل هضم نيست،مگه ميشه اپل مك بوك بزنه گرافيكش مشكل داشته باشه؟ به نظر شما اميدي هست آينده آپديت بده اپل كه درست شه؟

نظر

مشكل كندي سيستم عامل مك

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
              احتمالا مشكل گرافيك هست ، بعضي از كسايي كه رتينا خريدند اين مشكل رو بيان ميكنند، براي تست برنامه magican رو دانلود و نصب كنيد ، بزاريد نرم افزار و سخت افزار رو يكبار كامل اسكن كنه و شناسايي كنه، قبلش، display رو چك كنيد تو تنظيمات!
              يعني منظورتون اينه مشكل سخت افزاريه؟

نظر

يعني منظورتون اينه مشكل سخت افزاريه؟

چون تعداد کسایی که گزارش دادند بیش از چند نفر بوده، من احتمال میدم مربوط به تنظیمات خود مک هست نه سخت افزاری، ترجیحا نرم افزار Magican رو از لینک زیر دانلود کنید و روی مک بزارید یکبار کامل اسکن کنه نرم افزار و سخت افزار رو . شاید مشکل یا موارد رو شناسایی کنه و راحت بتونید برطرف کنید:

نظر

مشكل كندي سيستم عامل مك

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                  چون تعداد کسایی که گزارش دادند بیش از چند نفر بوده، من احتمال میدم مربوط به تنظیمات خود مک هست نه سخت افزاری، ترجیحا نرم افزار Magican رو از لینک زیر دانلود کنید و روی مک بزارید یکبار کامل اسکن کنه نرم افزار و سخت افزار رو . شاید مشکل یا موارد رو شناسایی کنه و راحت بتونید برطرف کنید:

من با magican اسكن كردم چيز خاصي نشون نداد! يعمي به نظرتون حتي از رو بوت كمپ ويندوز بريزم ،رو ويندوز هن اينجوريه؟

نظر

من با magican اسكن كردم چيز خاصي نشون نداد! يعمي به نظرتون حتي از رو بوت كمپ ويندوز بريزم ،رو ويندوز هن اينجوريه؟

بوت کمپ که بدتره ، چون درایورهاشو مجدد باید دانلود کنی و ....
                    مجیکن به خوبی مانیتور میکنه ، مطمینی که کامل گذاشتی اسکن کنه؟
                    ترجیحا تو Acivity monitor بخشهای مربوط به RAM و CPU رو چک کن ببین چه پردازشهایی خیلی بالاست و اینکه رم به طور نامتعارف چه برنامه هایی رو اشغال کرده!
                    اگه از Activity monitor بتونی ۲تا عکس ، بخش رم و cpu بزاری خوبه!

نظر

مشكل كندي سيستم عامل مك

اخه اسكن كه ميكنم ٤ ثانيه كه بيشتر طول نميكشه ! اسكن كدوم رو بزنم؟ كساني رو كه ميگيد رتينا داشتن مشكلشون رو تونستن برطرف كنن؟

نظر

اخه اسكن كه ميكنم ٤ ثانيه كه بيشتر طول نميكشه ! اسكن كدوم رو بزنم؟ كساني رو كه ميگيد رتينا داشتن مشكلشون رو تونستن برطرف كنن؟

چیزی اعلام نکردند!
                        آخرین پست رو انجام بدین!

نظر

مشكل كندي سيستم عامل مك

حالا به نظر شما اميدي براي درست شدنش هست؟ يا هميشه اينطوري ميمونه؟

نظر

حالا به نظر شما اميدي براي درست شدنش هست؟ يا هميشه اينطوري ميمونه؟

باید بشه ، پول کمی بابتش ندادی!!

نظر

مشكل كندي سيستم عامل مك

بله درسته! حالا با نظر شما با اپديت هاي بعدي درست ميشه يا ..؟

نظر

صبر کنید ..
                              X