اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

احساس نیاز به چندین حساب کاربری در ios + نظرات شما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط novid66843 نمایش پست ها
    اتفاقا خنده دار نيست و واقعيت داره به طور مثال ايا واقعا فكر ميكنيد دوربين ٤ اس توانايي سخت افزاري نداره كه قابليت تشخيص چهره در فيلمبرداري رو اجرا كنه ؟ چرا داره تويك فعال سازيش هم در سيديا اومد اما اپل اين قابليتو براي ايفون ٥ قرار داد يا خيلي از مواود ديگه حالا اپل خوبه مثلا خيلي از امكانات گلكسي اس ٣ يا نوت ٢ نرم افزاري بودن كه سامسونگ ميتونست براحتي با اپديت در اختيار گوشي هاي قبلي قرار بده اما اگه اين كارو ميكرد ديگه همچين امار فروش فوق العاده اي از دو محصول جديد نداشتيم و گوشي هاي جديد هم قابليت جديدي نداشتن ( نرم افزاري) كه كاربرا به خريدش تشويق بشن !!! پس سامسونگ اين قابليت هاي نرم افزاري رو فقط براي سود و امار فروش بيشتر در محصول جديد قرار داد
    لطفا كمپاني ها رو معصوم فرض نكنيد !
    دوست عزیز چرا همه چیز رو به هم ربط می دیدید و در آخر همه چیز رو به سیاست فروش بیشتر میزارید
    یکم لطفا منطقی باشید

مثلا اگر اپل این قابلیت رو در آیپد میزاشت فروشش کمتر میشد؟ چه ربطی داره داداش من
    مثلا من بگم حالا که آیپد من قابلیت چند اکانته داره یکی واسه کل خونوادم میگیرم؟
    پس چرا برای لپ تاپ ها اینجوری نیست؟ الان مک من قابلیت ساخت n اکانت رو داره؟ خوب بگم حالا که این قابلیت رو داره برادرم لپ تاپ نخره و دو تا یوزر بسازیم؟

لطفا كمپاني ها رو معصوم فرض نكنيد !
    اصلا ربطی به معصوم فرض کردن یا نکردن نداره
    واقعا نمیشه هر قابلیتی که اضافه نشده رو که به سیاست کمپانی ربط داد که اپل فلان قابلیت رو نمیزاره که فروشش بره بالا. این ساده ترین فرضی هست که افراد زیادی که علاقه مند به تئوری توطئه هستند ازش استفاده می کنند. اما واقعا قابلیت چند یوزری اونقدر قابلیت مهمی هست که روی فروش تاثیر بزاره؟
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

درک قرار ندادن یک سری از قابلیت ها در دیوایس های اپل برام سخته
      نه تنها این موضوع بلکه یه سری کمبود های دیگه مثل نبود دلیوری در مسیجینگ ، در صورتی که در آی مسیج دلیوری داریم ! یا قابلیت ساخت shortcut از برنامه ها در ناتیفیکیشن ،مثل sbsetting ! یا قابلیت جواب دادن اس ام اس در لاک اسکرین ، مثل bite sms

واقعاً نمیتونم هیچ جوره درک کنم که چرا اپل اینجوری کار میکنه و اصطلاحاً داره قسطی امکانات رو میده !

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
      ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 07-03-2013, 07:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
        حالا جنبه دیگه نبود امکان چند یوزره ساختن شاید این باشه که زمانه به سمتی رفته که هر دیوایسی تقریباً میشه گفت دیگه شخصی شده (مقوله شخصی سازی)، مثلاً من به شخصه آیپد یا آیفون یا ... ام رو نمیدم به کسه دیگه ایی وقتی برای خودم تهیه اش کردم!
        بحث اینجاست که آیفون و آیپد با هم خیلی فرق می کنن
        نبود حریم شخصی در آیفون رو شاید بشه با شخصی بودن گوشی توجیه کرد اما آیپد که پرچمدار دنیای پست پی سی هست و اپل برنامه گسترده ای برای آیپد در مدارس و دانشگاهها داره واقعا یک نیاز محسوب نمیشه
        اینی که اپل در مورد ارائه قابلیت ها و ویژگی های جدید و حتی مورد نیاز ,اقتصادی عمل میکنه شکی برای من نیست اما برای این مورد این مسئله به فروش ربطی نداره به نظرم
        ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 07-03-2013, 08:12 PM

نظر

من لازم دیدم نظرات خودم را بیان کنم :
          ۱- واقعا اپل یا گذاشتن یا نگذاشتن این قابلیت ممکن است در فروش تاثیری نداشته باشد! البته اپل همیشه به دنبال یک نوآوری یوده تا به جای اینکه یک چیزی بسازه برای فروش بهتر! اپل به اندازه کافی باهوشه، میدونه در پی نوآوری، فروش بیشتر هم خواهد بود. فروش خوب اپل، حاصل چند قابلیت در حد ابتکار است حتی در سطح نرم افزار، نه فقط محصول، مثل: Mountian Lion، خوب میدونید که فروش این نسخه، نسبت به قبلی ها چقدر زیاده!!!!!
          ۲- این قابلیت اگه خیلی به دید شخصی سازی نگاه نکنیم، خیلی فوق العاده است، یعنی میتونه یک ابتکار باشه!! دید بنده شخصی نیست، در حوزه تجارت است، اگه این قابلیت استفاده بشه، در سطح یک سازمان بزرگ اتفاق خوبی خواهد بود، شاید تمام پرسنل شرکتهای لوکس و شیک به جای کامپیوتر و iMac بتونند از آیپد با کاربری خودشون استفاده کنند، یعنی حساب کاربری در Active Directory Microsoft یا Account service اپل ساخته بشه و کاربر همینطور که میتونه روی کامپیوتر با کاربری خودش Login کنه و از منابع سازمانی استفاده کنه از آیپد بتونه همچین استفاده ای بکنه، خدا رو شکر برنامه های زیادی هم در دسترس هست و حتی به رونق برنامه های مرتبط بینجامد. و چقدر خوبه که با توسعه iCloud حتی این کارمند در سطح اینترنت ، خونه، تفریح ،ماموریت از طریق همین کاربری با شرکت خودش و مدیرانش در ارتباط باشه و در بهره وری کارش از راه دور کمک کنه! پس اگه وسیع نگاه کنیم میبینیم خیلی دامنه وسیعی پیدا خواهد کرد که همین دامنه وسیع بالاخره به فروش خوب محصولات خواهد انجامید.
          دقیقا همین چند وقت پیش یکی از بزرگترین بانکهای امریکایی تصمیم به خرید آیپد در فاز اول به تعداد چند ده هزار گرفت فقط برای بهره وری کارمنداش و تماس با سازمان مرکز از راه دور، که بتونند لحظه به لحظه با دیوایس کوچک گزارشات روزانه خود رو اعلام کنن (اگه لینکش رو گیر بیارم میزارم)، اگه این قابلیت اضافه بشه میدونین شرکتها و سازمانها چقدر استقبال خواهند کرد؟؟ خوب این نتیجه اش فروش خوب خواهد بود.
          ۳- شخص بنده در سطح مشاوره های IT برخوردهای زیادی با این موضوع داشتم، یعنی تمام سازمانهای خصوصی و دولتی آبستن استفاده از آیپد به عنوان یک تجهیز تجاری هستند، که به دلیل یکی از همین قابلیتها امکان استفاده نیست.
          ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 07-03-2013, 09:09 PM

نظر

۱- واقعا اپل یا گذاشتن یا نگذاشتن این قابلیت ممکن است در فروش تاثیری نداشته باشد!
            امید جان من کاملا برعکس شما فکر می کنم. منظور شما این بود که اپل این قابلیت رو نذاشت که فروشش بیشتر بشه
            من کاملا این رو میگم که این قابلیت فوق العادست و اگر در آیپد ها بود فروشش کاملا بیشتر بود مخصوصا برای محیط های سازمانی
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
              پس با احترام هم دليل منطقي تون رو بيان كنيد!
              احتمالا شما تك فرزندي و كسي نيست بخواد از ديوايستون استفاده كنه!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2
              سلام!
              تک فرزند نیستم!
              اما گفتم آیپد یک دستگاه پایه مثل مک بوک و آیفون نیست و استفادش کاذب هست (کلا تمام تبلت ها استفاده ی کاذب دارند!)
              در ضمن من همه ی نسل های آیپد رو تست کردم و آیپد ۴ و مینی دارم و واقعا هم برام سواله که این آیپد استفاده ی واقعیش چیه؟
              خودم جواب خودمو می دم !
              سال ۲۰۱۰ استیو جابز می خواست یک محصول انقلابی معرفی کنه زد تو سره netebook و گفت مادنبال لپ تاپ ارزان تر نیستیم و یک دستگاه جدید بین مک بوک و آیفون داریم که بش می گیم آیپد!
              ولی نگفت استفادش چیه!
              گفت فقط کارکردن باش کیف و حال داره!

نوشته اصلی توسط elenor نمایش پست ها
              فرض کنید آیپد شما جیلبریک نیست و میرید مهمونی
              یکی از اقوام میگه میشه آپیدتون رو ببینم؟(چی نصب کردی ورژن چنده و ...)
              اگه پسوورد هم داشه باشه مسلماً شما پسوورد رو میزنی و میدی بهشون
              حالا یه سری اطلاعات داری که به هر دلیلی نمیخوای کسی اونها رو ببینه!
              کنجکاوی هم که تو خون ما ایرانی هاست!کنجکاوی به کنار ناخواسته دستش میخوره به شورکات عکس ها تو دوربین ! یا اس ام اس یا هرچی ! بعد چی میشه؟

این ایده واقعاً جالبه چون دیگه نیاز نیست جیلبریک کنید و تک تک بر روی تمام برنامه های شخصی قفل بذارید!
              بدرد من یکی که خیلی میخوره!
              دوست عزیز من کلا با کسی تعارف ندارم حالا نمی دونم این اخلاق بده یا خوبه !
              تعارف دروغ هم نمی کنمیک چیزی مثل آیپد که تو ایران خدا تومن می ارزه نباید دست این و اون بیفته!
              کسی می خواد تست بزنه بره فروشگاه!
              ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 07-03-2013, 11:05 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
                سلام!
                تک فرزند نیستم!
                اما گفتم آیپد یک دستگاه پایه مثل مک بوک و آیفون نیست و استفادش کاذب هست (کلا تمام تبلت ها استفاده ی کاذب دارند!)
                در ضمن من همه ی نسل های آیپد رو تست کردم و آیپد ۴ و مینی دارم و واقعا هم برام سواله که این آیپد استفاده ی واقعیش چیه؟
                خودم جواب خودمو می دم !
                سال ۲۰۱۰ استیو جابز می خواست یک محصول انقلابی معرفی کنه زد تو سره netebook و گفت مادنبال لپ تاپ ارزان تر نیستیم و یک دستگاه جدید بین مک بوک و آیفون داریم که بش می گیم آیپد!
                ولی نگفت استفادش چیه!
                گفت فقط کارکردن باش کیف و حال داره!
                آهان، شما پس کلا با آیپد مخالفین!
                پس چرا ۲تا ازش دارین؟؟؟؟
                البته دلایل شما منتقدین بسیار زیادی خواهد داشت و بنده رو اصلا قانع نکرد، اصولا تکنولوژی برای راحتی و لذت بردن بوجود اومده!!!

نظر

احساس نیاز به چندین حساب کاربری در ios + نظرات شما

من نميدونم فيلم ديدن ، وب گردي ، بازي ... كه رو ايپد خيلي خيلي بهتر از نوت بوك و ايفون (كلا لپ تاپ و گوشي ) هست چيش كاذبه ؟

اگر اشتباهي هست ، وب گردي كردن و ويديو ديدن ، باري كردن با صفحه ٤ اينچي ايفون هست ،چون گوشي از ارل قرار بوده زنگ بزنه فقط ولي تبلت واسه ي اين كارها از اول طراحي شده .

نظر

صبر کنید ..
                  X