اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خطا در نصب fsx

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خطا در نصب fsx

سلام دوستان مجبور شدم برای چیزی که به انجمن ربطی نداره،تایپیک بزنم آخه عاشق هواپیما و بازی flight simulator هستم.خیلی وقته بازی نکردم دلم براش تنگ شده.حالا هم که یک نسخش رو تهیه کردم یک بار نصب کردم بعد کرک ریختم.ارور داد پاک کن و دوباره بریز.من هم بی خبر پاک کردم و موقع نصب با این ارور مواجه شدم.لطفا اگه کسی میدونه جواب بده
    ارور 1628
    عکس:

ممنون.
    :s
    ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 06-03-2013, 09:58 PM

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
    سلام دوستان مجبور شدم برای چیزی که به انجمن ربطی نداره،تایپیک بزنم آخه عاشق هواپیما و بازی flight simulator هستم.خیلی وقته بازی نکردم دلم براش تنگ شده.حالا هم که یک نسخش رو تهیه کردم یک بار نصب کردم بعد کرک ریختم.ارور داد پاک کن و دوباره بریز.من هم بی خبر پاک کردم و موقع نصب با این ارور مواجه شدم.لطفا اگه کسی میدونه جواب بده
    ارور 1628
    عکس:

ممنون.
    :s
    من اون طور که یادم Flight Simulator رو باید با یه برنامه Uninstaller پاک میکردیم!
    من خودم با !Your Uninstaller پاک میکردم. (البته اگه اسمش رو اشتباه ننوشته باشم!)
    .:amgr:.

نظر

من از توی کنترل پنل پاک کردم.فرقی داره با کنترل پنل پاک کردن یا با این برنامه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
        من از توی کنترل پنل پاک کردم.فرقی داره با کنترل پنل پاک کردن یا با این برنامه؟
        آره.
        اونجوری برای من کامل پاک نمیشد.
        .:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
        X