اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه های مختلف iPhone Backup Extractor به صورت کرک شده و لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسخه های مختلف iPhone Backup Extractor به صورت کرک شده و لینک مستقیم

درود.

این برنامه قابلیت بیرون کشیدن فایل ها و اطلاعات مهم دستگاه شما رو از روی بک آپ تون داره
    اگر آیفون یا آیپاد یا آیپدتون گم شده ، ایراد سخت افزاری داره ، موقع برگردوندن بک آپ ارور دریافت میکنید یا فقط یه سری فایل های خاصی رو احتیاج دارید که داشته باشید ، این برنامه فوق العاده مفیده براتون که من ورژن های موجود رو براتون به صورت کرک شده قرار میدم.
    پیشاپیش در این تاپیک همراه با iBackup bot بیان کردم ولی این تاپیک رو اختصاصا" برای iPhone backup extractor زدم برای سهولت کاربران !
    امید به رضایتتون

روی نام ورژن ها کلیک کنید برای دانلود :

2.5.6.0

----------------------------------------------------

3.0.3

[موقع استفاده اینترنت رو قطع کنید وگرنه کرش میکنه چون میفهمه فایل کرک رو جایگزین کردید]

3.3.9

شخصا این ورژن رو تایید میکنم چون اولا نیاز به قطع کردن اینترنت نداره ، ثانیا به صورت portable یا قابل حمل هستش و نیازی به نصب نیست

4.0.0

4.0.15.0

پیروز باشید
    ویرایش توسط Reza Shah : https://i-phone.ir/forums/member/57658-reza-shah در ساعت 17-07-2013, 04:27 AM

رضا جان
    يكي از مشكلاتي كه iCloud داره اينه كه از پيامك ها پشتيبان تهيه نمي كنه!
    به نظرت با اين برنامه مي شه فقط از پيامك ها بك آپ گرفت و دوباره روي يك ديوايس جديد ريخت؟
    مشكلي پيش نمياره؟ مثل كرش كردن اس ام اس؟!

نظر

با سلام و خسته نباشيد.
      ممنون از معرفي برنامه خوبتون.
      من ورژن برنامه iPhone Backup Extractor 4.0.15.0 فول كرك شده را در اينجا با روش كامل نصب قرار دادم.
      دوستان استفاده بفرمائيد و لذت ببريد.
      o-pc.ir

نظر

چجوری میشه فایل ها ی استخراجی با این برنامه رو دوباره توی آیفون ریخت که قابل استفاده باشه؟

نظر

اگه ممکنه کرک اخرن ورژن رو بزارین

نظر

صبر کنید ..
          X