اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد گمرک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط =Sina= نمایش پست ها
    شما حتما جعبه ها را باید ته چمدان بگذاری و روش لباس بگذاری.بهتر هست دور همه ی جعبه ها را bubble wrap بپیچی .هم کمتر گیر میدهند و هم سالم می مانه.اگه این کار را نکنی حتما جعبه ها آسیب می بینند

- - - - - - - - - -

اگه خیلی مسعله حساس نشه, بله
    مرسی از دوستانی که راهنمایی کردن ! اگر درست شد همینجا اعلام میکنم !

نظر

سلام

دوست عزیز من دو روز پیش از گمرک فرودگاه شیراز سه گوشی 1 ایفون2 سامسونگ s3اوردم بابت هر کدوم 20000 بیستهزار گرفتند البته جعبه هاشون توی کیف خانمم بود.

نظر

راهنمایی در مورد گمرک

نوشته اصلی توسط hormozan نمایش پست ها
        پس آقا پویا چکار کنم ؟؟؟ رشوه هم قبول میکنن ؟
        رشوه توايران شده نقل ونبات
        ولي خداكنه گيربد كسي نيفتي من عموم اومد ازتهران گمركي بهش گفته بود گمركي بايد بدي گفته بود من جزپوند ندارم گفت ٢٠ پندي من خيلي دوست دارم عموم هم گذاشته بود تودستش و اومده بود بيرون ولي هرجور حساب ميكرديم حماقت كرده بود خيلي داده بود

نظر

راهنمایی در مورد گمرک

من بیش از ۲۰ بار دستگاه اوردم و حتی ۱ بار هم بهم گیر داده نشده، آخرین بار هم مهر ماه بود ۲ دستگاه آیفون ۵. جنس های بزرگ مثل مک بوک رتینا هم بوده، آیپد هم بوده. تا به حال به من گیر داده نشده و همیشه هم آکبند رسیده منزل.

نظر

راهنمایی در مورد گمرک

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
            من بیش از ۲۰ بار دستگاه اوردم و حتی ۱ بار هم بهم گیر داده نشده، آخرین بار هم مهر ماه بود ۲ دستگاه آیفون ۵. جنس های بزرگ مثل مک بوک رتینا هم بوده، آیپد هم بوده. تا به حال به من گیر داده نشده و همیشه هم آکبند رسیده منزل.
            سلام . يعني به نظر شما به ايشون گير نميدن ؟

مرسي

Sent from my iPad 3 using Tapatalk HD

نظر

راهنمایی در مورد گمرک

مرسی از جوابتون ! چرا حوله ؟ خاصیتی داره !!! ؟

به نظرتون این کار جواب میده ؟ اصلا چی میشه که یک چمدون رو باز میکنن !!!؟؟؟

مرسی

- - - - - - - - - -

مرسی از جوابتون ! چرا حوله ؟ خاصیتی داره !!! ؟

به نظرتون این کار جواب میده ؟ اصلا چی میشه که یک چمدون رو باز میکنن !!!؟؟؟

مرسی
              در گمرک دستگاه ایکس ری هست که تمام چمدان را بدون باز کردن نشون می دهد و راههای زیادی برای دور زدنشون هست وقتی دستگاه را توی فویل آلومینیومی بپیچید اشعه دستگاه منعکس می شود و چیزی نشون نمی دهد.

نظر

راهنمایی در مورد گمرک

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                در گمرک دستگاه ایکس ری هست که تمام چمدان را بدون باز کردن نشون می دهد و راههای زیادی برای دور زدنشون هست وقتی دستگاه را توی فویل آلومینیومی بپیچید اشعه دستگاه منعکس می شود و چیزی نشون نمی دهد.
                سلام . فكر كنم جرم باشه !

نظر

راهنمایی در مورد گمرک

سلام . فكر كنم جرم باشه !

نه دوست عزیز جرم نمی باشد من چندین بار امتحان کردم و مشکلی هم نداشته است.

نظر

سلام دوستان ! الان دوستم زنگ زد گفت که از گمرک بدون مشکل رد شده حالا نمیدونم باز کرده جعبه ها رو یا نه ولی جعبه ها رو اورده !

با تشکر از همه دوستانی که راهنمایی کردن !
                    ویرایش توسط hormozan : https://i-phone.ir/forums/member/25981-hormozan در ساعت 07-03-2013, 12:09 PM

نظر

راهنمایی در مورد گمرک

سلام دوستان ! الان دوستم زنگ زد گفت که از گمرک بدون مشکل رد شده حالا نمیدونم باز کرده جعبه ها رو یا نه ولی جعبه ها رو اورده !

با تشکر از همه دوستانی که راهنمایی کردن !
                      خب ازش بپرس چطوری بوده و خبر بده تا دوستان دیگه هم که همین وضعیت شما رو دارن بتونن استفاده کنن از تجربیات شما

نظر

راهنمایی در مورد گمرک

نوشته اصلی توسط drsaeid نمایش پست ها
                        خب ازش بپرس چطوری بوده و خبر بده تا دوستان دیگه هم که همین وضعیت شما رو دارن بتونن استفاده کنن از تجربیات شما
                        سلام . چشم حتما !

نظر

سلام . به دستم رسیدن !

این دوستمون شانس اورد بهش گیر ندادن ! اینجور که خودش میگفت که مامور گمرک نبود اونجا اصلا !

ویرایش توسط hormozan : https://i-phone.ir/forums/member/25981-hormozan در ساعت 08-03-2013, 02:25 PM

نظر

صبر کنید ..
                          X