اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست سورس ديليوري و مشكل +98 براي iOS 6.1.2 آيفون 4S

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست سورس ديليوري و مشكل +98 براي iOS 6.1.2 آيفون 4S

با سلام لطفا اين دوتا سورس رو بهم معرفي كنيد خودم چند مورد امتحان كردم جواب نداده ممنون ميشم سورسهاي معرفي كنيد كه رو ios 6.1.2 كاركنه
    سورس ديليوري اس ام اس ها و يه سورس براي حل مشكل پيش شماره ها ميخوام

و اينكه من گوشيمو دادم به دوستم برام بلوتوثشو نصب كنه ولي همينكه دبل كليك ميكنم يا ميرم تو برنامه بلوتوث گوشي ميره تو حال safe mode اگه زحمت بكشيد و بگيد مشكل از كجاست يا ورژن مناسب air blue را معرفي كنيد خيلي ممنون ميشم برنامه اورجينال رو ميخوام نه كرك شده

دوست عزیز دلیوری بعد از ایفون ۴ کار نمیکنه. فقط آیفون ۴

نظر

درخواست سورس ديليوري و مشكل +98 براي iOS 6.1.2 آيفون 4S

سلام
      دوست عزیز، مشکل 98+ روی 6.1.2 فکرنمیکنم باشه.
      شخصاً مشکلی از این بابت ندارم.
      برای دلیوری هم دوستمون توضیح دادند.

Sent from my  iPhone  using Tapatalk 2

نظر

مشکل +98 هم که از 5 به بعد حل شد

نظر

نوشته اصلی توسط OMIDMMM نمایش پست ها
          با سلام لطفا اين دوتا سورس رو بهم معرفي كنيد خودم چند مورد امتحان كردم جواب نداده ممنون ميشم سورسهاي معرفي كنيد كه رو ios 6.1.2 كاركنه
          سورس ديليوري اس ام اس ها و يه سورس براي حل مشكل پيش شماره ها ميخوام

و اينكه من گوشيمو دادم به دوستم برام بلوتوثشو نصب كنه ولي همينكه دبل كليك ميكنم يا ميرم تو برنامه بلوتوث گوشي ميره تو حال safe mode اگه زحمت بكشيد و بگيد مشكل از كجاست يا ورژن مناسب air blue را معرفي كنيد خيلي ممنون ميشم برنامه اورجينال رو ميخوام نه كرك شده
          مشکل بلوتوس شما این که دوست شما نسخه ی کرک اون رو نسب کرده که بدرد نمی خوره فقد نسخه ی اورجینالش خوب کا می کنه اون رو پاک کن تا دیگه به safe mode نره

برای خرید نسخه ی اورجینال فروشگاه اینترنتی سیدیا استور | Persian Cydia Store

نظر

خدمت دوستان گرامی تو ورژن 6.1 با 4اس موقعی که اس ام اس نرسه یه پیغام not Delivered میاد ! فعلاً به همین میشه بسنده کرد

نظر

صبر کنید ..
            X