اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد دانلود تلفظ جملات دیکشنری LDOCE(Longman Dictionary of Contemporary English) PLUS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در مورد دانلود تلفظ جملات دیکشنری LDOCE(Longman Dictionary of Contemporary English) PLUS

باسلام
    همونطور که میدونین این دیکشنری یکی از بهترین دیکشنری های زبان انگلیسی هستش و با آپدیت جدیدش حتی به جرات میشه گفت کاملترین!

دوستان همونطور که از اسم تاپیک مشخصه من میخواستم در مورد اینکه فایلهای صوتی تلفظ جملات این دیکشنری رو چطور و از کجا دانلود کنم راهنماییم بفرمایین
    من دیروز این دیکشنری رو خریداری کردم و تو تو ضیحاتش خوندم که بیش از 20 گیگ تلفظ جملات و مثال ها رو داره این دیکشنری بصورت مجزا .
    اینم اون قسمت از توضیحاتش :

♪ another 86,000 recorded example sentences (via external links due to size)
    Over 20GB of audio online!

ممنون از راهنماییاتون
    1016-2-ldoce-plus.jpg1307354327_ldoce.1.jpg598028668_screen0360x480_s150-150.jpg

- - - - - - - - - -

یا به عبارت دیگه آیا این فایلهارو بصورت افلاین میشه دانلود و استفاده کرد؟

اگه نسخه جدید این نرم افزار رو دارید (5.0.2) می تونید نسخه کرک شدش رو بزارین ؟
    احتمالا بتونم اطلاعاتشو بگیرم بزارم تو نرم افزار خودم ...

نظر

راهنمایی در مورد دانلود تلفظ جملات دیکشنری LDOCE(Longman Dictionary of Contempo

نوشته اصلی توسط soheilvb نمایش پست ها
      اگه نسخه جدید این نرم افزار رو دارید (5.0.2) می تونید نسخه کرک شدش رو بزارین ؟
      احتمالا بتونم اطلاعاتشو بگیرم بزارم تو نرم افزار خودم ...
      اين كار شما غير قانونيه و اپل از قرار گرفتن اپليكيشنتون تو اپ استور جلوگيري ميكنه!

نظر

من جیلبریک نیستم که بتونم کرک کنم دوست عزیز!
        راستی از دیکشنری شما هم لذت میبریم.ممنون از کار خوبتون

نظر

ورژن 4.1.1 رو دارم دانلود کنم . اگه تونستم تلفظاتشو پیدا کنم بهتون خبر می دم ...
          App store تا وقتی که شکایت نشه نرم افزاری رو به خاطر Copy right بر نمی داره و چون نرم افزار رو بیشتر کاربران ایرانی دانلود می کنن فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ... (دیکشنری انگلیسی - انگلیسی نرم افزار هم الان از وبستره )

نظر

دوست عزیزم اگه فک میکنین با این سرعت لاک پشتی میتونم 1 گیگ رو اپلود کنم براتون حرفی ندارم چشم ولی دوست من اپلیکیشن شما الان بازار aepd رو کساد میکنه و شک نذاشته باشین که اولین شکایت رو سازندگان اون برنامه و مشابه اون دیکشنری ها انجانم خواهند داد. بازم امری بود در خدمتم.
            در ضمن ممنون میشم اگه تونستین فایلهای افلاینشو پیدا کنین به منم خبر بدین

نظر

مجموعه تلفظ لانگمن

Longman 2005 Voice Package - American.rar
              ویرایش توسط meysambs : https://i-phone.ir/forums/member/15166-meysambs در ساعت 04-03-2013, 11:33 AM

نظر

کسی نتونست کمک کنه؟

نظر

صبر کنید ..
                X