اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خريد هندزفرى براى آيپد ٤

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خريد هندزفرى براى آيپد ٤

سلام عزيزان،

من ميخوام يه هندزفرى براى آيپدم بخرم، چه مارك و مدلى بايد بخرم كه به آيپد ٤ بخوره اصلا؟ چون آخه يه چنتا هندزفرى كه خودم داشتم ( واسه نوكيا و ... ) هيچكدوم بهش نميخورد.
    ممنون ميشم يه مارك خوب رو همراه مشخصاتش معرفى كنين
    اينو هم بگم كه من نميخوام يه چيز خيلى حرفه اى و گرون بخرم، چون زيادم موسيقى گوش نميدم، فقط يه هندزفى كه قابل قبول باشه و گرونم نباشه، قيمتارو هم اگه ذكر كنين كه ديگه عالى ميشه.

بسيار ممنون از كمكاى هميشگيتون بچه ها

فقط earpod به هیچ گزینه دیگه ای فکر کن فوق العادست معنی فوق العاده بودنش رو وقتی میزاری تو گوش میفهمی.
    البته هدفون و ایرفون منظورت بود دیگه درسته؟
    ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 03-03-2013, 03:41 PM

نظر

بله، در فوق العاده بودن earpod كه شكى نيست، ولى در گرون بودنشم شكى نيست ؛)
      اگه گزينه ارزونترى رو معرفى كنين هم ممنون ميشم

نظر

اکثر هندزفری ها با پلاگ 3.5 میلی متری به آیدوایسها میخورن. چون شما استفاده خاصی ازش ندارین نمیشه درست بهتون پیشنهاد کرد.
        .:amgr:.

نظر

مرسى از راهنماييتون
          ميشه بفرمايين پلاگ ٣.٥ ميليمترى يعنى چى دقيقاً؟ چه هندزفرى هايى اين ويژگى رو دارن؟
          بله استفاده خاص كه ندارم، ولى كلا براى گوش دادن به موسيقى ميخوام ديگه، از طرفيم ميخوام مثلاً زير ٤٠ هزارتومن باشه، چون استفاده بيشترى ازش ندارم
          ممنون ....

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghooo نمایش پست ها
            مرسى از راهنماييتون
            ميشه بفرمايين پلاگ ٣.٥ ميليمترى يعنى چى دقيقاً؟ چه هندزفرى هايى اين ويژگى رو دارن؟
            بله استفاده خاص كه ندارم، ولى كلا براى گوش دادن به موسيقى ميخوام ديگه، از طرفيم ميخوام مثلاً زير ٤٠ هزارتومن باشه، چون استفاده بيشترى ازش ندارم
            ممنون ....
            همین هندزفریهای معمولی 3.5 هستن. اگه میخواین عملا ببینید نوک سوکت رو بزارین رو خط کش اندازه بگیرید میبیند 3.5 میلی متر هستش.
            برای آهنگم من توصیه میکنم اگه میخواین ازش لذت ببرید هندزفری خوب تهیه کنید.
            من زیاد مدلهای و قیمتهای تو اون رنج هندزفری ها دستم نیست ولی اگه بتونید های کپی های بیتس رو پیدا کنید بعضیهاشون خوب از آب در میان که معمولا تو همون رنج هم پیدا میشن.
            مثلا من خودم یه ماه پیش یه heartbeats گرفتم 30 تومن. تست کردم هم تا حدودی شبیه به اصل بود و کیفیتشم در حدی که شما میخواین خوب بود. (البته فکر کنم بیشتر قیمتش برای بسته بندیش باشه!)
            .:amgr:.

نظر

هندزفری کریتیو مدل 630 رو خریداری کنید ، بینظیر ، باس عالی ، مقاوم و ارزان ( حدود 45 تا 50 تومن )
              من هندزفری باز حرفه ایی یم ، بهترین مدلی بوده که تا الان استفاده کردم ( به نسبت قیمتش )

نظر

خريد هندزفرى براى آيپد ٤

منم با 630 موافقم چيز خوبيه اما بازم ميگم ايرپاد دست دوم هم بگيري ارزش خيلي بيشتر از ايناست.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                X