اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دریافت گیفت کارت رایگان با برنامه featurepoints(کاملا جدید با نوع اوری جدید تکراری نیست)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش دریافت گیفت کارت رایگان با برنامه featurepoints(کاملا جدید با نوع اوری جدید تکراری نیست)

با سلام خدمت دوستان عزیز و کاربرای i-phone.irآمزشی برای شما تهیه کردم که قول میدم از خوندن و دیدن این آموزش خسته نشید و تکراری هم نباشه حالا میرم سر اصل مطلب که این برنامه هست

نصب برنامه:
    برای گرفتن این برنامه با safari دیوایس خود که میتونه iphone ,ipod,ipad باشه به سایت FeaturePoints رفته و سپس با توجه به راهنمایی های سایت برنامه رو install کنید و با توجه به عکس های زیر ادامه ای کار هارو انجام بدید

این برنامه مانند free my app کار میکنه یعنی شما با دانلود برنامه و بازی های معرفی شده توسط برنامه point میگیرین اما شما باید برنامه ی معرفی شده ای اول را دانلود کنید سپس به دانلود باقی برنامه ها بپردازین یعنی به صورت مرحله ای مانند عکس زیر:

حالا میرسیم به تفاوت این برنامه با برنامه های هم قطارش
    تفاوت این برنامه این هست که شما نه تنها میتونین با استفاده از point های خود گیفت کارت بگیرید بلکه میتونین با توجه به point مشخص شده برای هر بازی یا برنامه با استفاده از point خود این برنامه یا بازی رو از اپ استور بدون نیاز به گیفت کارت و فقط با داشتن apple id دانلود کنید برای مثال در قسمت rewards بازی cut the rope برای دانلود به 594 point احتاج داره یا برای خرید ipad mini احتیاج به 197400 point دارین که این ریوارد ها یک نوع اوری محسوب میشه!!

امید وارم از این اموزش لذت برده باشین

شما با این برنامه تا حالا گیفت کارتی دریافت نموده اید؟ منظورم اینه که مطمئنید fake نباشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
      شما با این برنامه تا حالا گیفت کارتی دریافت نموده اید؟ منظورم اینه که مطمئنید fake نباشه؟
      بله و بیشتر بازی های که در عکس شماره 4 میبینید با استفاده از همین برنامه گرفتم

نظر

آموزش دریافت گیفت کارت رایگان با برنامه featurepoints(کاملا جدید با نوع اوری جد

براي يك گيفت كارت ١٠ دلاري چقدر پوينت مي خواد؟ و اينكه هر دانلود به شما به صورت ميانگين چند پوينت مي ده؟
        سپاس

نظر

خب !
          خودم رفتم ديدم.
          براي يه گيفت كارت ١٠ دلاري شما به ٦٠٠٠ امتياز نياز داري. اما امتيازهايي كه براي دانلود مي ده روي اعداد ٣٠ و ٥٠ و ٨٠ مي چرخه!
          مي دونيد چند تا برنامه بايد دانلود كنيد تا به گيفت كارت برسيد!؟!؟!
          اصلا نمي صرفه دوست عزيز.

نظر

برنامه ي د خوبيه ولب خيلي زمان بر نيست ؟؟؟ بازم از تاپيكتون ممنون

نظر

ممنون،،،
              من يك ماهي هست دارمش. تا حالا امتيازم به ١٢٠٠ رسيده ولي جديداً هرچي دانلود ميكنم ، امتيازشو بهم نميده،

عجيبه ،؛ واسه همين تصميم گرفتم پاكش كنم،
              اعصابمونو خراب كرده

iPhone5 using Tapatalk   

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                براي يك گيفت كارت ١٠ دلاري چقدر پوينت مي خواد؟ و اينكه هر دانلود به شما به صورت ميانگين چند پوينت مي ده؟
                سپاس
                الان با این وضع دلار پایتخت گیفت کارت هارو دلاری 5500 حساب میکنه یعنی 10$ میشه 55 تومن به نظر شما کدوم به صرفه تره روزی یه برنامه میزاری برای دانلود وقت انچنانی هم نمیگیره البته برای من که از صبح تا شب تو مغازه مگش میپرونم خوبه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                سپاس
                الان با این وضع دلار پایتخت گیفت کارت هارو دلاری 5500 حساب میکنه یعنی 10$ میشه 55 تومن به نظر شما کدوم به صرفه تره روزی یه برنامه میزاری برای دانلود وقت انچنانی هم نمیگیره البته برای من که از صبح تا شب تو مغازه مگش میپرونم خوبه

نظر

نوشته اصلی توسط sinarr نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

راستش اين برنامه همه بازي هاش ٨٠ امتياز دارن، خيلي طول ميكشه تا به ٦٠٠٠ امتياز برسي، البته خودم اينو دارم، و به ١١٢٠ امتيازم رسيده،،،
                  ولي برنامه قبلي بهتره چون امتيازاتش بيشتره،
                  كلاً به نظر من به صرفه هست ، تهش اينه كه شما براي رسيدن به ٦٠٠٠ امتياز ١ گيگ اينترنت استفاده كني كه ميشه ٥٠٠٠ تومن، ولي ازاون طرف ١٠$ گيرت مياد

نظر

اصلا" بدرد نمیخوره . تازه گیفت 10$ هم نداره باید 15$ بگیرین که تا سال ماه ها به امتیازش نمیرسین

نظر

به هر حال ممنون دوست عزيز

نظر

اصلا نمیصرفه. امتیازاش خیلی کمه

نظر

من خواستم یه اموزش جدید و نرم افزار جدید معرفی کرده باشم نمیدونستم باید دندون اسب پیش کشم بشمرم چون این برنامه داره رایگان خدمات میده یا گیفت کارت میده ایرانی ها از جمله خودم عادت داریم که برای چیز های رایگان دنبال صرف بگردیم!!
                          برای مثال همین سایت هیچ هزینه اضافی از کاربراش نمیگیره وگر اکانت vip بخواد کاربر بعد کافیه خدایی نکرده این سایت یک روز به علت برنیامدن از پس هزینه ها کار نکنه بعد اونجاست که ایرانی بودن رو میشه و هرجی میخوایم به مدیران همین سایت میگیم!!

نظر

Nsq9we
                            دوستان اين كد من هست! كساني كه با اين روش ميخوان گيفت كارت بگيرن اگه كد من رو بزنن يه پوينت شما ميگيرين يه پوينت هم من(دقيق نيمدونم چقدر پوينت ولي بهتر از هيچي هست)

نظر

نوشته اصلی توسط hjahan2020
                              hj1842492
                              بچه ها به 5 نفر نیاز دارم ایویتم کنن ضروریه یه دلار واسه تمدید چیز پی ان گوشی
                              دوست عزیز 3 تاپیک شما اسپم دادید
                              لطفا رعایت کنید
                              در غیر این صورت پستتون رو گزارش میدم

نظر

صبر کنید ..
                              X