اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریت ویندوز به مک شما !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریت ویندوز به مک شما !

سلام دوستان !
    بی هیچ معطلی میرم سر اصل مطلب
    همون طور که خودتون بهتر می دونید ویندوز قابلیتی داره بنام اکسپرینس ایندکس که به سخت افزار شما یک امتیاز یا نمره و یا به اصطلاح ریت میده !
    بعضی افراد مثل من بسیار به این ارقام که به ترتیبت به cpu و ram و گرافیک و هارد داره میشه معتقد هستند و تا پای هر سیستمی می شینن برای اینکه بدونن سیستم رو برو شون چند مرده حلاجه آنی به سراغ این نمره دهی که از ۱ تا ۷.۹ هست میرن !
    اما در مک همچین چیزی وجود نداره و نمره ای هم مک به مک بوک . آی مک و یا مک پرو ی شما نمیده !
    درسته نرم افزار هایی زیادی در این زمینه خصوصا نرم افزار های تست و بنچ مارک هستند اما ریت ویندوز یه چیزه بسیار عام و جا افتاده هست !
    با این حساب از شمایی که مک دارید خواهشم این هست در صورت ممکن یک عکس از ریت ویندوز به مک تون بگذارید !
    اینم ریت مک بوک من md313 با پردازشگر سندی بریج i5 و ۴ گیگ رم و همچنین گرافیک intel HD 3000
    ویندوز بر روی خود مک بوک :

در ماشین مجازی parallel
    ( یک هسته از پردازشگر ۱ گیگ رم و ۲۵۶ مگ برای گرافیک )

با تشکر از دوستان
    با همکاری شما و دادن اطلاعات توسط شما این انجمن با وجود مدیران و کاربران بسیار خوب و پویایی که داره روز به روز پیشرفت کرد و می کنه و خواهد کرد !

نظر

لطفاْ عدد اصل رو هم بنویسید.
      بنده Mc374 دارم که ویندوز با بوت کمپ عدد rate ۵.۳ رو ثبت کرده.

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
        لطفاْ عدد اصل رو هم بنویسید.
        بنده Mc374 دارم که ویندوز با بوت کمپ عدد rate ۵.۳ رو ثبت کرده.
        دوسته من این طوری که شما فکر می کنید نیست ! این عدد مربوط به ریت پایین ترین سخت افزار شماست !
        اگر کمی دقت کرده باشید متوجه خواهید شد !
        برای اثبات این موضوع که این عدد میانگین ریت شما نیست خودتون از اعداد داده شده میانگین بگیرید متوجه می شوید !
        دوستان اگه براشون ممکنه همانند بنده عکس بزارند !
        با تشکر

نظر

دوستان عزیز چرا همکاری نمی کنید ؟
          (*این ۹۸ نفری که اومدن و این تا پیکو دیدن ! )*
          مک نداشتن خوب پس واسه چی اومدن تو این تاپیک ؟
          اگه مک داشتن ویندوزی روش نداشتن ؟
          و در آخر مشخصه که اصلا حالشو نداشتن !*
          ببینید دوستان حتی ریت پارالل هم بزارید طوری نیست !
          در مک com + shift + 4 رو اگه بزنید می تونید از هر کجای مکتون عکس بگیرید !*

نظر

اين ٩٨ نفر احتمال داره يا مثل من با موبايل يا تبلت باشن، يا ويندوز نداشته باشن يا فقط خواسته باشن ببينن ريت ها چقدره !

من مال خودمو بعدا كه نشستم پشت مك ميگم !

نظر

نوشته اصلی توسط Moein3000 نمایش پست ها
              دوستان عزیز چرا همکاری نمی کنید ؟
              (*این ۹۸ نفری که اومدن و این تا پیکو دیدن ! )*
              مک نداشتن خوب پس واسه چی اومدن تو این تاپیک ؟
              اگه مک داشتن ویندوزی روش نداشتن ؟
              و در آخر مشخصه که اصلا حالشو نداشتن !*
              ببینید دوستان حتی ریت پارالل هم بزارید طوری نیست !
              در مک com + shift + 4 رو اگه بزنید می تونید از هر کجای مکتون عکس بگیرید !*
              من اصلا نمیدونم هدف شما از ایجاد همچین تاپیکی چی است؟؟؟
              کسی که مک داره ، اگه احتمالا هم ویندوز به صورت مجازی یا Boot Camp بریزه ، با توجه به اینکه ریت گرفتن به صورت مجازی خیلی به واقعیت نزدیک نیست، چه بهره وری برای انجمن یا کاربراش خواهد داشت؟
              اصلا برای چی باید ریت ویندوز رو تو مک بگیریم؟؟؟
              ممنون میشم توضیح بدین!!!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                من اصلا نمیدونم هدف شما از ایجاد همچین تاپیکی چی است؟؟؟
                کسی که مک داره ، اگه احتمالا هم ویندوز به صورت مجازی یا Boot Camp بریزه ، با توجه به اینکه ریت گرفتن به صورت مجازی خیلی به واقعیت نزدیک نیست، چه بهره وری برای انجمن یا کاربراش خواهد داشت؟
                اصلا برای چی باید ریت ویندوز رو تو مک بگیریم؟؟؟
                ممنون میشم توضیح بدین!!!
                من بی هدف این کارو انجام ندادم !
                تنها علت کارایی و قدرت لپ تاپ های اپل در ویندوز هست !
                بله کاملا قبول دارم که کارایی و قدرت یک لپ تاپ اپل در سیستم عامل خودش هست یعنی مک ! از طرفی اینو نباید فراموش کرد که در ایران نمی شود ویندوز نداشت !
                من تا به حال کسی و ندیدم که تمامی کارهاشو با مک انجام بده ! قطعا در جایی به واسطه ی نیاز به نرم افزار یا کاری به ویندوز نیاز پیدا خواهید کرد !
                اینجاست که اگر کسی بخواد لپ تاپ اپل بخرد به علت داشتن طراحی باتری و کیفیت بسیار بالا در قیاس با رقبا و کاربری باشد که نیاز بسیار زیاد به ویندوز داشته باشد ! بسیار برای او این مسعله مهم خواهد بود که لپ تاپی که چندین میلیون بیشتر برایش خرج بر می داره در ویندوز چه عملکردی داره !
                شاید خیلی از ما اینو بزرگترین اشتباه زندگی یه فرد بدونیم که یه مک بوک بخره و روش ویندوز نصب کنه !
                اما من اینو بهترین انتخاب واسه کسی می دونم که می خواد یه لپ تاپ بخره که ته ارگنومی و طراحی باشه کیفیت صفحه و کیفیت ... عالی داشته باشه در قیاس با دیگر لپتاپ های پلاستیکی و بد کیفیت داخل بازار و بخواد از ویندوز استفاده کنه !
                واقعا چه اشکالی داره ؟ این موضوع نتنها اشکالی نداره بلکه خرید بهترین دیوایسه تو بازار هست !
                چی میشه که کاربران بدونن که برای داشتن بهترین لپ تاپ باید چقدر هزینه کنند ! یه 313 بگیرند یا یه پرو رتینای 8 میلیونی !
                جالب اینجاست که متاسفانه به دلیل تبلیغات منفی در هیچ کجای اینترنت ریت ویندوز اینطور دستگاه هایی نیست ! دلیلشم اینه که وقتی خریدار ببینه که با همین پول می تونه سیستمی بسیار قدرت مند تر بخره حاضر به ریسک نخواهد شد !
                من دنبال این نیستم که کاربرای معمولی و آماتور این موضوع رو بدونند بلکه دونستن این اعداد و ارقام برای یک حرفه ای و یک اپل باز مجرب بسیار مستمر به ثمر خواهد بود !
                فرض کنید دوسته شما که یک مهندس عمران هست به پیش شما میاد و به شما میگه که می خواهد یک لپ تاپ بخره و از شما سراغ بهترین مارک و بهترین کیفیت رو می کنه !
                شما آیا می تونید بگید اپل ؟ قطعا نه ؟ چه مدلی ؟ معلوم نیست ؟
                دوسته شما می تونه یه لپ تاپ ایسوس 4 میلیونی بخره و از پس تمام کارای اتو کد و ... ه اش بر بیاد ! چرا که می توان از ریت ویندوز یه کمکی در مورد پردازشگر آیوی آی 7 و 8 گیگ رمو ... فهمید !
                اما اگر بخواد لپ تاپ روبرویش از آلمینیوم با کیفیت و صفحه ی نمایش آن با کیفیت تر از هر چی ایسوس و صدای فن آن کمتر از کمترین ها باشد و حال کند که اپل بخرد باید نزدیک 5 میلیون بدهد تا مک بوکی بخرد که از پس هیچ چیز بر نمی آید ( البته در ویندوز )
                شما می دانید که ریت فلان مک بوک رتینا فلان است و آن را یکی از دوستان شما که داشته در انجمن به اشتراک گذاشته !
                بعد به دوستتان می گویید اگر می خواهی مک بوکی بخری که خیلی خیلی بهتر از این ایسوس باشد باید ان میلیون هزینه کنی و مدل فلان که حتی ریت ویندوز به آن بیشتر از ایسوس هست را بخری !
                من نمی توانم تا صبح به تایپ بپردازم و وقتتان را بگیرم ! ای کاش می توانستم با شما صحبت کنم و کاملا منطقی شما را قانع کنم !

نظر

صبر کنید ..
                X