اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در خواست برنامه Lose it

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در خواست برنامه Lose it

سلام
    چند ماهی هست دنبال برنامه lose it هستم ممنون میشم با فرمت .ipa رو ارائه بدین الان خودم یکیش رو دارم ولی پیغام ATOURISE میده وقتی میخوام داخل آیفون iNSTAL کنم، فکر کنم باید آیدی اپل بسازم ولی ممنون میشم اگه نسخه ای ازش رو دارین که میتونم رو آیفونم که Jailbreak کردمش نصبش کنم برام لینکشو بذارین هرچی گشتم تو اینترنت هم متصلم میکنه به iTunes قسمت STORE .. ممنون

نوشته اصلی توسط triumph_m_n نمایش پست ها
    سلام
    چند ماهی هست دنبال برنامه lose it هستم ممنون میشم با فرمت .ipa رو ارائه بدین الان خودم یکیش رو دارم ولی پیغام ATOURISE میده وقتی میخوام داخل آیفون iNSTAL کنم، فکر کنم باید آیدی اپل بسازم ولی ممنون میشم اگه نسخه ای ازش رو دارین که میتونم رو آیفونم که Jailbreak کردمش نصبش کنم برام لینکشو بذارین هرچی گشتم تو اینترنت هم متصلم میکنه به iTunes قسمت STORE .. ممنون
    تو برنامه ي 25pp بگرد ببين هست! نياز به جيل هم نيست
    موفق باشيد

نظر

نوشته اصلی توسط triumph_m_n نمایش پست ها
      سلام
      ببين اين كارت رو راه ميندازه:

Lose It!(iPhone/iPad)下载_攻略_苹果游戏免费下载 - 维维网
      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

صبر کنید ..
      X