اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چجوری به SafeMode بریم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چجوری به SafeMode بریم

چجوری به SafeMode بریم
    :21::21::21:

از cydia برنامه sbsetting رو نصب کن . بعد از نصب انگشتتو رو ساعت از چپ به راست بکشی برنامه باز می شه . رو power بزن بعد safe mode
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

دوستان راهه دیگه جز استفاده از sbsetting برای رفتن به safe mode سراغ دارید؟
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
        دوستان راهه دیگه جز استفاده از sbsetting برای رفتن به safe mode سراغ دارید؟

من يه تم مانندي تو winterboard دارم به اسم Saurik ! اونو كه مي زنم چون نمي تونه باز كنه تشريف مي بره....:09::09:
        راه مخفيه:45::45:

نظر

همه دنباله در اومدن از safe mode هستن.شما دنباله وارد شدن؟:21:
          خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. دکتر علی شریعتی

نظر

خیلی از بازیها رو Safe mode کار می کنند . منم وقتی این sbsetting رو نصب می کنم بد جوری شارژم سریع تمام می شه
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

نظر

چه توپ.من عاشق Skyfishing هستم که crash میکنه.رو Safe mode جواب میده؟
              خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. دکتر علی شریعتی

نظر

نوشته اصلی توسط shahab_kobe نمایش پست ها
                من نصب نکردم این بازی رو ، ولی اگر تو حالت معمولی جواب نمی ده تو safe mode تست کن
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط shahab_kobe نمایش پست ها
                  هر بازي كه كرش ميشه اولين بار تو Safe Mode اجراش كنيد و از دفعه هاي بعد تو حالت معمولي هم اجراء ميشه ...

نظر

حالا بازی های من کرش نمیکنن اما 2 تا از بازی هام نمیدونم بعد از نصب کدوم برنامه موقع لودش یه صفحه سفید میاد دیگه بازی نمیاد خیلی اعصاب خوردکنیه

نظر

منم تم saurik رو دارم ولی کرش نمیشه :21:
                      من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
                      I cannot put my finger on It now
                      The Child is Grown , The Dream is Gone
                      I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

نوشته اصلی توسط lvladreaper نمایش پست ها
                        منم تم saurik رو دارم ولی کرش نمیشه :21:
                        من winterboard رو از اون سورس Supergirl.... كه همراهش هست گرفتم ! اگه از اونجا گرفته باشي 99% حله...:09:

نظر

البته میدونم که این تاپیک خیلی قدیمی هست ولی من الان هفته هاست دنبال همچین تاپیکی بودم!

دوتا سوال دارم یکی اینکه این برنامه ای که گفتید رو Sbseting رو کسی لینک دانلودش رو داره؟ من به سیدا دسترسی ندارم، بعد وقتی بریم تو Safemode چه جوری ازش بیایم بیرون؟ من آیپاد تاچ 3G فریمور 3.1.2 دارم.

ممنون.

نظر

سلام
                            اگه safe mode بشه چه جوري به حالت عادي برمي گرده؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط ms8 نمایش پست ها
                              سلام
                              اگه safe mode بشه چه جوري به حالت عادي برمي گرده؟؟؟؟؟
                              با ری استارت گوشی در حالت عادی بالا میاد.

نظر

صبر کنید ..
                              X