اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست رمز برای هر دفعه اتصال به وای فای ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست رمز برای هر دفعه اتصال به وای فای ؟

با سلام خدمت اساتید محترم
    آیفونم پس از ابدیت به 6.1.2 هر دفعه که می خواد به وای فای مودم وصل بشه رمز میخواد در صورتیکه ورژنهای قبلی این مشکل رو نداشت و رمز وای فای توی گوشی سیو میشد . آیا راه حلی برای رفع این مشکل وجود داره ؟ ممنون

تو این ورژن هم مثل ورژن های قبلی لازم نیست هر بار رمز wifi بدی

نظر

نوشته اصلی توسط farzad_sh نمایش پست ها
      با سلام خدمت اساتید محترم
      آیفونم پس از ابدیت به 6.1.2 هر دفعه که می خواد به وای فای مودم وصل بشه رمز میخواد در صورتیکه ورژنهای قبلی این مشکل رو نداشت و رمز وای فای توی گوشی سیو میشد . آیا راه حلی برای رفع این مشکل وجود داره ؟ ممنون
      سلام :
      وای فای رو خاموش کنید یکبار ریست نتوورک کنید و دوباره پسوور رو بدید باید درست بشه.

نظر

ممنون
        تمام این کارها رو انجام دادم حتی ورژن گوشی رو از 6.1.1 به 6.1.2 بردم بازهم فایده نداشت و تا از دسترس مودم خارج میشم تو اتصال دوباره رمز میخواد . خودم حدس میزنم یا مشکل از مودمه یا جیلبریک . بقیه دوستان هم اگه نظر یا تجربه ای دارن لطف کنن بگن . با تشکر

نظر

ممنون
          تمام این کارها رو انجام دادم حتی ورژن گوشی رو از 6.1.1 به 6.1.2 بردم بازهم فایده نداشت و تا از دسترس مودم خارج میشم تو اتصال دوباره رمز میخواد . خودم حدس میزنم یا مشکل از مودمه یا جیلبریک . بقیه دوستان هم اگه نظر یا تجربه ای دارن لطف کنن بگن . با تشکر
          یکبار به صورت آفلاین در آیتونز به آخرین نسخه ریستور کنید و بدون بازگردانی بکاپ تست کن، اگه باز مشکل بود حدس میزنم برای مودم هستش!!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
            یکبار به صورت آفلاین در آیتونز به آخرین نسخه ریستور کنید و بدون بازگردانی بکاپ تست کن، اگه باز مشکل بود حدس میزنم برای مودم هستش!!
            شرمنده میشه یه توضیح کوچیک بدین آفلاین ریستور کردن چجوریه ؟ یعنی اینترنتو خاموش کنم یا ... ؟

نظر

شرمنده میشه یه توضیح کوچیک بدین آفلاین ریستور کردن چجوریه ؟ یعنی اینترنتو خاموش کنم یا ... ؟
              منظور فریمور مربوط به گوشیتونو اگه دانلود کردین ، گوشی رو با کابل وصل کنید، تو آیتونز مکینتاش دکمه option رو نگه دارید و دکمه ریستور رو بزنید ، در پنجره باز شده فریمور دانلود شده رو انتخاب کنید ، اینترنت هم باید برای contact با اپل باید وصل باشه!
              همین! بعد از اینکه ریستور شد بدون بازگردانی بکاپ تست کنید!

نظر

منظور فریمور مربوط به گوشیتونو اگه دانلود کردین ، گوشی رو با کابل وصل کنید، تو آیتونز مکینتاش دکمه option رو نگه دارید و دکمه ریستور رو بزنید ، در پنجره باز شده فریمور دانلود شده رو انتخاب کنید ، اینترنت هم باید برای contact با اپل باید وصل باشه!
                همین! بعد از اینکه ریستور شد بدون بازگردانی بکاپ تست کنید!
                این که همون ریستور خودمونه کلمه آفلاینش باعث شد متوجه نشم و فکر کنم چیز دیگه ایه . تمام این کاها رو کردم بالا هم نوشتم حتی از ورژن 6.1.1 به 6.1.2 ریستور کردم بدون برگردوندن بکاپ ولی توی هر دوتا ورژن متاسفانه همینطور بود چند دقیقه پیش هم مودم رو ریست سخت افزاری کردم و دوباره تنظیم کردم بازهم فایده نداشت و حتی تا وای فای گوشی رو offمیکنم و دوباره on ، بازهم رمز میخواد . ممنون از پاسخهای خوبتون

نظر

این که همون ریستور خودمونه کلمه آفلاینش باعث شد متوجه نشم و فکر کنم چیز دیگه ایه . تمام این کاها رو کردم بالا هم نوشتم حتی از ورژن 6.1.1 به 6.1.2 ریستور کردم بدون برگردوندن بکاپ ولی توی هر دوتا ورژن متاسفانه همینطور بود چند دقیقه پیش هم مودم رو ریست سخت افزاری کردم و دوباره تنظیم کردم بازهم فایده نداشت و حتی تا وای فای گوشی رو offمیکنم و دوباره on ، بازهم رمز میخواد . ممنون از پاسخهای خوبتون
                  اینکار رو هم انجام بدی خوبه:
                  ۱- time zone رو به us تغییر بده و تست کن!
                  ۲- اگه شماره ۱ جواب نداد ، مودم رو ریست کن بدون گذاشتن رمز تست کن!
                  ۳- فرکانس wifi مودم رو برای احتیاط روی ۲.۵ بزار

نظر

اینکار رو هم انجام بدی خوبه:
                    ۱- time zone رو به us تغییر بده و تست کن!
                    ۲- اگه شماره ۱ جواب نداد ، مودم رو ریست کن بدون گذاشتن رمز تست کن!
                    ۳- فرکانس wifi مودم رو برای احتیاط روی ۲.۵ بزار
                    حالت اول و دوم رو تست کردم فایده نداشت وای فای روشن میشه انتخاب میکنم تا off میکنم و دوباره on، تیک انتخاب وای فای برداشته شده و دوباره باید انتخابش کنیم روش سوم رو بلد نیستم چجوری فرکانس مودم تغییر بدم . ممنون

نظر

حالت اول و دوم رو تست کردم فایده نداشت وای فای روشن میشه انتخاب میکنم تا off میکنم و دوباره on، تیک انتخاب وای فای برداشته شده و دوباره باید انتخابش کنیم روش سوم رو بلد نیستم چجوری فرکانس مودم تغییر بدم . ممنون
                      چون نمیدونم مدل مودمتون چیه نمیتونم بگم دقیقا کجاست ، ولی تو بخش مربوط به wi-fi هستش!
                      با دیوایس دیگه امتحان کردی ببینی مودم سالمه یا نه؟

نظر

چون نمیدونم مدل مودمتون چیه نمیتونم بگم دقیقا کجاست ، ولی تو بخش مربوط به wi-fi هستش!
                        با دیوایس دیگه امتحان کردی ببینی مودم سالمه یا نه؟
                        مودمم linksys120N و بله led هم وای فای داره با اون هیچ مشکلی ندارم آیفونه که مشکل داره

نظر

احتمالا تو این مدت رمز وایرلستون رو عوض نکردین؟
                          از تو منوی وای فای رو دکمه آبی بقل کانکشنتون تب کنید و تو پنجره جدید forget this network رو بزنید.
                          دوباره به وایرلستون وصل بشید و پسورد رو بزنید. مشکلتون حل میشه.
                          ویرایش توسط roozbehk : https://i-phone.ir/forums/member/461-roozbehk در ساعت 28-02-2013, 03:39 PM

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
                            احتمالا تو این مدت رمز وایرلستون رو عوض نکردین؟
                            از تو منوی وای فای رو دکمه آبی بقل کانکشنتون تب کنید و تو پنجره جدید forget this net workرو بزنید.
                            دوباره به وایرلستون وصل بشید و پسورد رو بزنید. مشکلتون حل میشه.
                            سلام
                            ممنون توی خونه هم وایرلس ال ای دی رو دارم و هم وایرلس مودم رو . با وایرلس ال ای دی هیچ مشکلی ندام و رمز رو سیو میکنه اما با وایرلس خود مودم مشکل داره رمز رو که میزنم با اینکه درست میزنم برای کانک failed میزنه و 2 تا 3 با join رو باید بزنم تا وصل بشه و بعد از وصل شدن به مودم جالبه که اصلا forget this network نداره ؟! همچین چیزی امکانش هست ؟ ولی توی وایرلس ال ای دی این جمله رو داره . امروز هم آیتونز رو remove کردم و دوباره آخرین ورژنش رو نصب کردم و آیفون 4ام رو به 6.1.2 بدون بکاپ بردم بازم این مشکل وجود داره . خسته شدم دیگه . کسی می تونه کمک کنه . ممنون میشم

نظر

سلام
                              ممنون توی خونه هم وایرلس ال ای دی رو دارم و هم وایرلس مودم رو . با وایرلس ال ای دی هیچ مشکلی ندام و رمز رو سیو میکنه اما با وایرلس خود مودم مشکل داره رمز رو که میزنم با اینکه درست میزنم برای کانک failed میزنه و 2 تا 3 با join رو باید بزنم تا وصل بشه و بعد از وصل شدن به مودم جالبه که اصلا forget this network نداره ؟! همچین چیزی امکانش هست ؟ ولی توی وایرلس ال ای دی این جمله رو داره . امروز هم آیتونز رو remove کردم و دوباره آخرین ورژنش رو نصب کردم و آیفون 4ام رو به 6.1.2 بدون بکاپ بردم بازم این مشکل وجود داره . خسته شدم دیگه . کسی می تونه کمک کنه . ممنون میشم
                              اسم وایرلس هاتون یکی نیست؟؟ یا اسم وایرلستون با وایرلس دیگه ای مثلا تو محل کار یکی نیست؟
                              ویرایش توسط roozbehk : https://i-phone.ir/forums/member/461-roozbehk در ساعت 02-03-2013, 02:46 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X