اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست آموزش ساخت Bootable USB برای نصب iAtkos ML2 در ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست آموزش ساخت Bootable USB برای نصب iAtkos ML2 در ویندوز

با سلام و خسته نباشید حدمت اساتید و دوستان
    یه مشکلی که بنده الان دارم اینه که نمیدونم چجوری نصب bootable usb برای iatkos ml2 درست کنم
    مثل بعضی آموزشا هست که مثلا ویندوز7 boostable روی فلش درست میکنن و ویندوز را از طریق فلش بوت و نصب میکنن، برای هکینتاش هم همینو میخوام ولی توی تمام آموزشایی که توی سایت دیدم فقط روی خود مکینتاش آموزش داده بودند دوستان
    من ویندوزم 7 هست و یه فایل ایمیج iatkos ml2 با فرمت dmg دارم و میخوام به صورت boostable بریزمش روی فلش و از طریق فلش نصب کنم.
    با نرم افزار trancemac روی فلش کلیک کردم و گزینه restore with disk image را زدم و فایل ایمیج ml2 را انتخاب کردم برنامه هم شروع به ریختن روی فلش کرد و بعد از تمام شدن کلا فرمت فلش عوض شد و... ، در هر صورت نتونستم چیزی تست کنم
    ممنون میشم دوستان اگر کمک کنند

باید یه بوتلودر رو فلشت نصب کنی به کمک مک تا بشه از فلشت بوت کنه.
    یه سوال، با کدوم ورژن transmac تونستی فایل ایمیج مک رو روی فلش بریزی؟ مراحلشو میگی؟

نظر

نوشته اصلی توسط MohammaD Pod نمایش پست ها
      باید یه بوتلودر رو فلشت نصب کنی به کمک مک تا بشه از فلشت بوت کنه.
      یه سوال، با کدوم ورژن transmac تونستی فایل ایمیج مک رو روی فلش بریزی؟ مراحلشو میگی؟
      مشکل من اینه که فعلا جایی مک نصب ندارم که از طریق مک بوتابل یو اس بی درست کنم، میخوام از طریق ویندوز اگر نرم افزاری چیزی براش هست این کارو انجام بدم.
      توی سایت transmac آخرین ورژن رو دانلود کردم که trial هم بود برای تست ببینم چجوریه. برنامه را که اجرا کردم تو لیست device ها کنار dvd rom و... فلشم هم بود، روی اسم فلش کلیک راست کردم و گزینه restore with disk image رو زدم ازم آدرس ایمیج مک را خواست منم فایل را معرفی کردم برنامه هم شروع به فرمت کردن فلش با فرمت hfs+ کرد و فایلها را از روی ایمیج ریخت رو فلش. همین

نظر

فکر نمیکنم شدنی باشه بهتره که روی dvd رایتش کنید.

نظر

داداش نسخه rBoot روی یه سی دی رایت کن و با سی دی usb بوت کن واسه بار اول

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi mir نمایش پست ها
            داداش نسخه rBoot روی یه سی دی رایت کن و با سی دی usb بوت کن واسه بار اول
            میشه بیشتر توضیح بدین..
            من هم مثل دوست عزیزمون به مک دسترسی ندارم، می خوام رو سیستم (ویندوز 8) هکینتاش نصب کنم.
            ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

بله توضیح دهید منم گیرم !

نظر

روشی هست؟

نظر

اگه روشی هست لطفا توضیح بدین
                  ! منم خیلی گیرم
                  ویرایش توسط lord salazar : https://i-phone.ir/forums/member/22841-lord-salazar در ساعت 02-11-2013, 12:07 PM

نظر

خودم یه روش خیلی خووووب پیدا کردم فقط کافیه برنامه زیر را از لینکی که گذاشتم دانلود کنید بعد میتونید هر ورژن از مک رو با ویندوز بوت کنید
                    http://www.acutesystems.com/tmac/tmsetup.zip
                    حجم : حدود 2 مگ
                    قابلی نداشت

نظر

1. فایل dmg رو دان می کنید.
                      2. با transmac رو یه فلش 8 گیگ یا بیشتر نصبش می کنید.
                      3. بوت سیستمتون رو روی USB تنظیم کنید.
                      4. از USB بوت کنید.
                      5. نصب کنید.
                      6. لذت ببرید.
                      ویرایش توسط hoomansolo : https://i-phone.ir/forums/member/187294-hoomansolo در ساعت 21-08-2015, 04:23 PM

نظر

صبر کنید ..
                      X