اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فیلم های آموزشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

فیلم آموزشی گرفتن گیفت کارت این دفعه با برنامه ی feature points
    Feature Points For iPhone, iPod & iPad - Earn Pay Pal Cash, Giftcards And Paid Apps For Free - YouTube

نظر

سلام و خسته نباشید
      تاپی فوق العاده عالی هست
      فقط یه انتقاد کوچیک داشتم :
      توی فیلمها بعضی از کارایی که باید انجام داد رو شما بصورت انگلیسی نوشتید، اگه بصورت فارسی بود خیلی بهتر میشد. چون این فروم ایرانی هست و فقط کاربرای فارسی زبان میان اینجا . برای سایت یوتوب هم ماشالله اینقدر فیلمای آموزشی انگلیسی زیاد هست که نیازی به زحمت شما برای اونا نیست
      بازم بهتون خسته نباشید میگم.
      من سه سالی بود که از ios دور شده بودم و همه چیز یادم رفته . ایشالله فردا آیپد مینی میرسه به دستم و دوباره مزاحم دوستان و اساتید میشم
      موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط mnz1365 نمایش پست ها
        سلام و خسته نباشید
        تاپی فوق العاده عالی هست
        فقط یه انتقاد کوچیک داشتم :
        توی فیلمها بعضی از کارایی که باید انجام داد رو شما بصورت انگلیسی نوشتید، اگه بصورت فارسی بود خیلی بهتر میشد. چون این فروم ایرانی هست و فقط کاربرای فارسی زبان میان اینجا . برای سایت یوتوب هم ماشالله اینقدر فیلمای آموزشی انگلیسی زیاد هست که نیازی به زحمت شما برای اونا نیست
        بازم بهتون خسته نباشید میگم.
        من سه سالی بود که از ios دور شده بودم و همه چیز یادم رفته . ایشالله فردا آیپد مینی میرسه به دستم و دوباره مزاحم دوستان و اساتید میشم
        موفق باشید
        ممنون از نظر و انتقادتون
        فیلم هایی رو که من درست کردم سعی کردم حدالامکان کلمات انگلیسی ساده باشه که هم مخاطب های انگلیسی زبان در صفحه ی یوتویب آراد جان و هم مخاطب های داخل این انجمن قابل فهم باشه...
        به هر حال اگر مشکلی بود و امکانش بود دوزبانه می سازم!
        اگر پیشنهادی دارین بفرمایید تا درست کنم!

نظر

با استفاده از برنامه opendoor از اپل استور نصب کن و به راحتی هر سایتی دوست داشتی برو

موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط mnz1365
            نحوه استفاده از v*p*n روی آیپد رو اگه میشه بذارید.
            یا راهی که بشه باهاش فیس*بوق رفت ..
            مرسی
            طبق شكل زير عمل كن تا بعدا لينك فيلمش رو بزاريم اول به settinge برويد

بعد به قسمت قندشكن بريد

بعد add رو بزنيد تا يه قندشكن جديد درست كنيد

بعد كاملش كنيد
            وسپس قندشكن خودتون رو روشن كنيد

در مورد برنامه همون طور كه دوست عزيز فرمودند با برنامه ي open door مي تونيد وارد فيس ،،،،بوق بشيد

نظر

تشکر از مدیریت و کلیه کسانی که این فیلم های اموزشی را قرار دادند برای من 4 مورد خیلی بدرد خورد .

نظر

صبر کنید ..
              X