اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سیری روی ios 6.1.2 برای ایفون 4 ، 3gs ، ایپد2(100% عملی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
    واسه ایپد نصب نمیشه میزنه conflicts ناسازگار چیکار کنم
    تو مرحله 2 بجای Ac1d siri-ios 6.1.2 توییک Ac1d iPad-ios 6.1.2 رو نصب کن و بقیه مراحل رو انجام بده... هرکجا گیر کردی بگو کمکت کنم...

نوشته اصلی توسط ashkin نمایش پست ها
    سلام
    میشه فایل Ac1d siri-ios 6.1 و بقیه فایل های مورد نیازش لینک بدید؟
    خیر...خود توئیک Ac1d siri-ios 6.1 چیزی نیست حجمش حدود 130kb هست ولی بقیه برنامه هایی که باهاش دانلود و نصب میشه فایلهایی هست که مربوط به plist.apple , libmal , patisstant, ... میشه. این فایلها نباید بصورت deb نصب شه چون حاوی دایرکتوری هایی هست که پارامترهاش برای هر دیوایسی متغیر و متفاوته...

نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
    سلام
    من به علت مشکل اینترنت تا امروز نتونستم نصبش کنم اما امروز نصبش کردم و به خوبی هم کار میکنه سرعتشم بالاست
    ممنون خسته نباشید

!push tanks battun
    ویرایش توسط amir.joker : https://i-phone.ir/forums/member/105361-amir-joker در ساعت 14-03-2013, 05:21 PM

نظر

واقعا ممنون من نصب کردم و به خوبی روی ایپد کار میکنه اما فقط لوکیشین منو پیدا نمیکنه تو تنظیمات هم سیری on هست
      ویرایش توسط Reza.ziaei : https://i-phone.ir/forums/member/75865-reza-ziaei در ساعت 14-03-2013, 09:32 PM

نظر

واقعا ممنون من نصب کردم و به خوبی روی ایپد کار میکنه اما فقط لوکیشین منو پیدا نمیکنه تو تنظیمات هم سیری on هست
        خوشحالم موفق شدی داداش....!push tanks battun
        تقریباً 4،5 روزه که لوکیشن چه تو دستور what is my location و چه تو دستوراتی که مربوط به لوکیشن میشه قطعه....گویا مدیران سرور دارن تغیراتی تو سرور PAT میدن که نه تنها تو ایران بلکه به صورت سراسری دستورات لوکیشن با مشگلاتی همراهه....

نظر

نوشته اصلی توسط amir.joker نمایش پست ها
          خوشحالم موفق شدی داداش....!push tanks battun
          تقریباً 4،5 روزه که لوکیشن چه تو دستور what is my location و چه تو دستوراتی که مربوط به لوکیشن میشه قطعه....گویا مدیران سرور دارن تغیراتی تو سرور PAT میدن که نه تنها تو ایران بلکه به صورت سراسری دستورات لوکیشن با مشگلاتی همراهه....
          امیدوارم این مشکل هم حل بشه خبرش کجا میاد ؟

نظر

دوستان سلام شبتون بخير.
            خاستم بپرسم اين سيري و اين برنامه در مصرف باتري تاثير داره؟
            مصرف رو خيلي بالا ميبره؟ من چون واقعا مصرف زياد اذيتم ميكنه واسه همين پرسيدم
            ممنون ميشم جواب بديد
            با تشكر

نظر

نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
              دوستان سلام شبتون بخير.
              خاستم بپرسم اين سيري و اين برنامه در مصرف باتري تاثير داره؟
              مصرف رو خيلي بالا ميبره؟ من چون واقعا مصرف زياد اذيتم ميكنه واسه همين پرسيدم
              ممنون ميشم جواب بديد
              با تشكر
              سلام دوست عزیز، شب شماهم بخیر...
              کلاً کارکرد سیری چه به صورت اورجینال و یا پورت شده بخاطر استفاده همزمان از چندین ایتم سیستمی مثل: wifi, apple.assistant, internet connection, location service, ... مصرف باتری رو بالا میبره ولی نه بصورتی که یهو 30% از شارژت بره ...شما اگه از اینترنت 3G رایتل استفاده کرده باشی متوجه میشی که منظور از مصرف زیاد باتری چی هست، من یه ساعت از 3G استفاده میکنم 40% شارژم مصرف میشه...ولی با سیری اگه حدود نیم یا یک ساعت مدام حرف بزنی زیاد شارژ کم نمیکنه...

امیدوارم این مشکل هم حل بشه خبرش کجا میاد ؟
              تو سایت tekwik.com اخبارش هست، البته من با دولوپر به صورت مکاتبه ای در ارتباط هستم...

نظر

سلام دوست عزیز، شب شماهم بخیر...
                کلاً کارکرد سیری چه به صورت اورجینال و یا پورت شده بخاطر استفاده همزمان از چندین ایتم سیستمی مثل: wifi, apple.assistant, internet connection, location service, ... مصرف باتری رو بالا میبره ولی نه بصورتی که یهو 30% از شارژت بره ...شما اگه از اینترنت 3G رایتل استفاده کرده باشی متوجه میشی که منظور از مصرف زیاد باتری چی هست، من یه ساعت از 3G استفاده میکنم 40% شارژم مصرف میشه...ولی با سیری اگه حدود نیم یا یک ساعت مدام حرف بزنی زیاد شارژ کم نمیکنه...

تو سایت tekwik.com اخبارش هست، البته من با دولوپر به صورت مکاتبه ای در ارتباط هستم...
                ممنونم دوست عزيز فقط اين كه فرمودين درست در صودت كاركرد طبيعيه مصرف كنه اما من منظورم اينه كه چون اين اورجينال نيست در صورتي كه باهاش كار نكني مصرف رو بالا ميبره؟كلا مثل برنامه هاي سيديا زياد تاثير داره تو مصرف يا نه.ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط aryasalahi نمایش پست ها
                  ممنونم دوست عزيز فقط اين كه فرمودين درست در صودت كاركرد طبيعيه مصرف كنه اما من منظورم اينه كه چون اين اورجينال نيست در صورتي كه باهاش كار نكني مصرف رو بالا ميبره؟كلا مثل برنامه هاي سيديا زياد تاثير داره تو مصرف يا نه.ممنونم
                  ببین داداش، اینکه بخوایم به این سوال بصورت کلی پاسخ بدبم که ایا کلاً برنامه های سیدیا مصرف رو بالا میبرن یا نه، اشتباهه.... درستش اینه که جیلبریک مصرف باتری رو بالا میبره ،،، مثلاً توییکی مثله killbackgrand یا multiiconmover هیچ تاثیری در مصرف زیاد باتری ندارن. ... و اما سیری؛ من با اطمینان میگم این سیری مصرف باتریش اگه از اورجینالش کمتر نباشه بیشتر نیست. چون همونطور که میبینید از چند سوکتdlb در general , settings , ac!d , pat server برای اتصال به سرور از استفاده میکنه که همین یه مورد باعث جلوگیری از ارسال پالس های اضافی به cpu و در نتیجه مصرف کمتر باتری هستش پس وقتی باش کار نکنی مطمئنا مصرفی نداره.
                  ویرایش توسط amir.joker : https://i-phone.ir/forums/member/105361-amir-joker در ساعت 16-03-2013, 06:43 AM

نظر

من siri host رو به https://siri.wordjelly.com:4443 تغییر دادم و خیلی بهتر شد کارایی سیری الان لوکیشن هم میفهمه اب و هوا رم میگه خیلی حرفه ای مشکلی نداره روی ایپد هم.

نظر

من siri host رو به https://siri.wordjelly.com:4443 تغییر دادم و خیلی بهتر شد کارایی سیری الان لوکیشن هم میفهمه اب و هوا رم میگه خیلی حرفه ای مشکلی نداره روی ایپد هم.
                      فکر میکنم برای استفاده https://siri.wordjelly.com:4443 باید سورس wordjelly.com/repo رو اد کنی و از توش توئیک ios 6 control 0anel رو نصب کنی...درسته؟

نظر

سلام
                        من هر بار که سیری رو توی ستینگ on می کنم وقتی بر می گردم می بینم که خود به خود off شده و الآن جواب نمیده.
                        چی کار کنم؟

نظر

فکر میکنم برای استفاده https://siri.wordjelly.com:4443 باید سورس wordjelly.com/repo رو اد کنی و از توش توئیک ios 6 control 0anel رو نصب کنی...درسته؟
                          نه من همین روش این تاپیک رو انجام دادم فقط سیری هاست رو تغییر دادم همین خیلیم خوب کار میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط amir_moj نمایش پست ها
                            سلام
                            من هر بار که سیری رو توی ستینگ on می کنم وقتی بر می گردم می بینم که خود به خود off شده و الآن جواب نمیده.
                            چی کار کنم؟
                            توئیک PAT setup for ios 6 رو remove کن و دوباره نصب کن، اگه جواب نداد siri host رو به https://siri.wordjelly.com:4443 تغییر بده....همون کاری که دوست عزیز Reza.ziaei انجام داد...

نظر

سلام
                              آقا رو ٦.١جواب ميده؟
                              ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط bambo نمایش پست ها
                                سلام
                                آقا رو ٦.١جواب ميده؟
                                ممنون
                                بله
                                فكر كنم جواب بده!
                                ولي به نظر من شما به 6.1.2 بريد!
                                هم جيلبرك ميشه(منظورم اينه كه مشكل جيلبرك نداره)
                                هم باگ هايي بر طرف شده!
                                هم اين آموزش با توجه به نام تايپيك،عملي هست!

نظر

صبر کنید ..
                                X