اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره برای خرید لپ تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره برای خرید لپ تاپ

سلام دوستان
    شاید یکم موضوع تاپیکم بی ربط باشه با این انجمن ولی با تجربه تر از کاربرای این انجمن سراغ ندارم!

میخواستم یه لپ تاپ بگیرم
    قیمتش بالای 5 تومن نباشه دیگه حداکثر
    سی پی یو i7 باشه و رمش بین 8 تا 12 باشه! این مشخصات تو اولویتن چون بره اهنگسازی میخوام میخوام کم نیاره
    بنظرتون چی بگیرم؟
    لطفا مدل کامل دستگاهو بگین
    دستتون طلا

نوشته اصلی توسط smagooli نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شاید یکم موضوع تاپیکم بی ربط باشه با این انجمن ولی با تجربه تر از کاربرای این انجمن سراغ ندارم!

میخواستم یه لپ تاپ بگیرم
    سی پی یو i7 باشه و رمش بین 8 تا 12 باشه! این مشخصات تو اولویتن چون بره اهنگسازی میخوام میخوام کم نیاره
    بنظرتون چی بگیرم؟
    دستتون طلا
    تو کارای آهنگ سازی که مکبوکها حرف اول رو میزنند ولی با توجه به بودجه تون فکر نمیکنم بتونید سی پی یو i7 ش رو تهیه کنید!
    حالا اگه فصد دارید بودجه تون رو افزایش بدید اطلاع بدید تا دوستانی که با قیمتها سر و کار دارند بیان و نظر بدند.
    .:amgr:.

نظر

سلام دوستان

میخواستم یه لپ تاپ بگیرم
      بنظرتون چی بگیرم؟
      دستتون طلا
      سلام دوست عزیز
      اگه صرفا برای موسیقی و مالتی مدیا هستش روی مک بوک زوم کن مثل مدل: MD102 البته این صفحه نمایشش ۱۳ هست و با قیمت ۴۷۰۰ تو بازار هست ، ولی تو موسیقی اگه صفحه نمایش بزگتر باشه بهتر میتونی تو لاین های نرم افزارهای موسیقی سوییچ کنی ولی قیمتش کمی بالاتر هست مثل مدل: MD103
      اگه مک نگیری سریهای Lenovo خوب هستند
      سپاس

نظر

بنظرم ۱۰۲ بسیار مناسبه براتون

نظر

ترجيح ميدم مكبوك نگيرم ! بر خلاف تصورات با ويندوز راحت ترم.....
          بنظرتون ايسوس چطوره؟ يا hp؟
          به هرحال شما تجربه ى شخصيتونو بگيد از كاركرد با برند هاى مختلف......

نظر

ترجيح ميدم مكبوك نگيرم ! بر خلاف تصورات با ويندوز راحت ترم.....
            بنظرتون ايسوس چطوره؟ يا hp؟
            به هرحال شما تجربه ى شخصيتونو بگيد از كاركرد با برند هاى مختلف......
            باز HP از Asus بهتره!
            اما حتما پیشنهاد میدم مک بگیرید ، مخصوصا که برای آهنگسازی میخواین!! شخصه چون تو این زمینه فعالیت دارم و خیلی از موزیسین ها میدونند که مک حرف اول رو میزنه !!!
            اگه واقعا قصد خرید مک ندارید ، به نظر من Lenovo بهتره ، مدل Y580 با مشخصات زیر:

CPU: INTEL i7 - 3610M (2.3 Ghz) / CACHE: 6.0 MB / RAM:8GB DDR3 / HDD:750 GB SATA / LCD: 15.6" Diagonal High Definition - LED / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: GEFORCE 2GB- 660M / PORTS: LAN + WiFi + CARD READER + WebCam + Bluetooth + HDMI + USB3 / 2.8 Kg / DOS / Blu-Ray Rewriter
            ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 27-02-2013, 03:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iconnection نمایش پست ها
              باز hp از asus بهتره!
              اما حتما پیشنهاد میدم مک بگیرید ، مخصوصا که برای آهنگسازی میخواین!! شخصه چون تو این زمینه فعالیت دارم و خیلی از موزیسین ها میدونند که مک حرف اول رو میزنه !!!
              اگه واقعا قصد خرید مک ندارید ، به نظر من lenovo بهتره ، مدل y580 با مشخصات زیر:

cpu: Intel i7 - 3610m (2.3 ghz) / cache: 6.0 mb / ram:8gb ddr3 / hdd:750 gb sata / lcd: 15.6" diagonal high definition - led / drive: Dvd+rw doublelayer / vga: geforce 2gb- 660m / ports: Lan + wifi + card reader + webcam + bluetooth + hdmi + usb3 / 2.8 kg / dos / blu-ray rewriter

من هرچی گشتم تو فروشگاه های اینترنتی اون مدل از لنوو رو موجودپیدا نکردم! حالا زیاد مهم نیست میتونم سفارش بدم
              ولی نظرتون راجبه این دو مدل از لنوو چیه؟
              z500-a و g580-i

نظر

مشاوره برای خرید لپ تاپ

من هرچی گشتم تو فروشگاه های اینترنتی اون مدل از لنوو رو موجودپیدا نکردم! حالا زیاد مهم نیست میتونم سفارش بدم
                ولی نظرتون راجبه این دو مدل از لنوو چیه؟
                z500-a و g580-i
                براي موجودي ميتوني از خود سازگار ارقام يا نمايندگيهاش استعلام كنين!
                Z500 خوبه ، ولي به نظرم z580 باز يك سر و گردن بالاتره!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

صبر کنید ..
                X