اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

CDic بزرگترین دیکشنری فارسی به همه چی و بالعکس (Free)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خیلی عالیه
    با تشکر فراوان برای زحمت های دوستان برنامه نویس

نظر

ممنون iiiamirr .
      توی نسخه بعدی برنامه قسمت Donate می زارم ...

نظر

سلام من این دیگشنری را نصب کردم تلفظ آمریکائیشم دانلود کردم حالا هیچی را به صورت آفلاین تلفظ نمیکنه میشه راهنمائیم بکنید که آیا باید کاری انجام بدم تا بشه ممنون میشم

نظر

برنامه خیلی عالیه، فقط اینکه زبان انگلیسی آفلاینه، و بقیه زبانه رو حتما باید آنلاین باشی.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

منم به شما rate پنج ستاره تو آیتونز دارم
            در کل یک نظری دارم که شاید خیلی ها استقبال نکنند
            به نظرم این برنامه رو از حالت رایگان خارج کنید ( نه حالا با قیمت بالایی ) که هم همه بتونن به راحتی خریداری کنند و هم شما مزد زحماتتون رو بگیرید
            در کنار اون وقتی یک اپلیکیشن غیر رایگان باشه٬ به نظر من بیشتر مورد ساپورت برنامه نویسش قرار میگیره
            در صورت امکان در آینده هم ساپورت آیپد رو بش اضافه کنید
            و یک سوال٬ جناب soheilvb برنامه نویس این برنامه شما هستید؟
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام . دوباره ممنون از لطفتون ...
              بله خودم برنامه نويسش هستم .
              خريداري نرم افزارهاي app store براي ايراني ها خيلي سخته به همين علت رايگان گذاشتم.

نظر

با تشکر نرم افزار بسیار خوبیه
                به نظره منم ارزشه پولی بودن داره .

و لطفا مثه برنامه های دیگه امکان امتیاز دادن از خوده برنامه رو فراهم کنید . چون اونم یکم وقت میگیره . و متسافانه اکثره برنامه های ایرانی این ویژگی رو ندارن !

نظر

نوشته اصلی توسط soheilvb نمایش پست ها
                  سلام . دوباره ممنون از لطفتون ...
                  بله خودم برنامه نويسش هستم .
                  خريداري نرم افزارهاي app store براي ايراني ها خيلي سخته به همين علت رايگان گذاشتم.
                  البته مي تونستيد از redeem هم استفاده كنيد...
                  هر چند كه ما خوشحال شديم برنامه شما رايگان شده بود!
                  ضمنا شما هم مي تونيد براي ساپورتتون شماره حساب اعلام كنيد و دوستاني كه قصد پشتگرمي دادن به شما را دارند به حسابتون مبلغي واريز كنند. [البته روو ما حساب نكنيد]

نظر

با تشكر از شما دوست عزيز. واقعا خسته نباشيد. خدا قوت.
                    ویرایش توسط HERO : https://i-phone.ir/forums/member/9103-hero در ساعت 27-02-2013, 11:52 PM

نظر

درود بر شما
                      واقعا كارتون حرف نداشت.
                      مي شه در آپديت هاي بعدي زبان سوئدي رو هم اضافه كنيد.
                      سپاس گذارم.
                      ٥ ستاره ي ناقابل براي برنامه شما.

نظر

دوست عزیز منم تلفظ آمریکایی رو دانلود کردم! تا میزنم تلفظ کنه برنامه کرش میکنه

نظر

به شما برنامه نويس عزيز يه تبريك ويژه ميگم و براتون ارزوي موفقيت دارم اميدوارم شما در بخش برنامه نويسي انجمن فعاليت كنيد و دوستانتون رو راهنمايي كنيد و تجربياتتون رو در اختيار ما كه تازه وارد اين راه شديم بزارين واقعا مطالب اموزشي فارسي برنامه نويسي اي او اس خيلي كم هست و با اين كه برنامه نويسان با استعداد خوبي در ايران داريم اما خيليا زبان انگليسيشون يه مقدار ضعيفه و مطالعه كتاب زبان اصلي دشوار
                          اميدوارم در كشور ما به برنامه نويسي محصولات اپل بيشتر توجه بشه
                          و از دوستان برنامه نويس تقاضا دارم سعي كنن مشكلات كاربران ايراني رو شناسايي كنن برنامه مورد نياز توليد كنن تا يه نياز رفع بشه تا اينكه براي يك نياز جواب هاي گوناگون ببينيم
                          دوستان حالا كه اين برنامه رايگان عرضه شده شما هم با امتيازاتون در اپ استور از برنامه نويس عزيز حمايت و تشكر كنين

- - - - - - - - - -

به شما برنامه نويس عزيز يه تبريك ويژه ميگم و براتون ارزوي موفقيت دارم اميدوارم شما در بخش برنامه نويسي انجمن فعاليت كنيد و دوستانتون رو راهنمايي كنيد و تجربياتتون رو در اختيار ما كه تازه وارد اين راه شديم بزارين واقعا مطالب اموزشي فارسي برنامه نويسي اي او اس خيلي كم هست و با اين كه برنامه نويسان با استعداد خوبي در ايران داريم اما خيليا زبان انگليسيشون يه مقدار ضعيفه و مطالعه كتاب زبان اصلي دشوار
                          و از دوستان برنامه نويس تقاضا دارم سعي كنن مشكلات كاربران ايراني رو شناسايي كنن برنامه مورد نياز توليد كنن تا يه نياز رفع بشه تا اينكه براي يك نياز جواب هاي گوناگون ببينيم
                          دوستان حالا كه اين برنامه رايگان عرضه شده شما هم با امتيازاتون در اپ استور از برنامه نويس عزيز حمايت و تشكر كنين

- - - - - - - - - -

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                            دوست عزیز منم تلفظ آمریکایی رو دانلود کردم! تا میزنم تلفظ کنه برنامه کرش میکنه
                            احتمال زیاد فایل ناقص دانلود شده شما با نرم افزار iTools به قسمت Documents نرم افزار برید و فایل US.zip را حذف کنید و دوباره با خود نرم افزار دوباره دانلودش کنید مشکلتون حل میشه

نظر

واقعا مهشره دست گلتون درد نکنه درصورت امکان ترکی استانبولی رو هم بهش اضافه کنید. با تشکر

نظر

سلام . خيلي ممنون از لطفتون
                                انشالا زبان هاي ديگر هم به تدريج اضافه مي كنم ...

نظر

صبر کنید ..
                                X