اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از نظر شما Viber or Skype or FaceTime

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [ تبادل نظر ] از نظر شما Viber or Skype or FaceTime

با سلام

نظر و تجربه دوستانی رو میخوام که با همه اپلیکیشنهای Viber or Skype or FaceTime کار کردن و بازگو گنندکه از لحاظ کیفیت کدامیک برتر هست

درست هست که Viber فقط به صورت Voice call کاربرد داره ولی فکر میکنید در همین بخش و در مقایسه با دو محصول دیگه کدام بهتر عمل میکنند

توضیح بدم که در شرایط یکسان و اینترنت خوب کدام یک بهتر عمل میکنند در داخل یا خارج ؟ کدام یک در شرایط نامناسب بهترین گزینه هستند ؟

اضافه کنم که میگن Viber and Whatsapp دو اپلیکیشن اسرای یلی هست که یه نوع برنامه جاسوسی به شمار میره از همین لحاظ با محدودیت همراه هست در داخل در برخی مواقع و شاید برای همیشه ، هر چند اسکایپ و در اکتیو کرد فیس تایم هم گاهی محدودیت به وجود میاد

همچنین میشه از oovoo و مسنجرهای دیگر نام برد در مرتبه های بعدی ولی از این لحاظ که عمومیت کمتری دارند در نظرسنجی نیاوردم

مرسی
    83
    Viber
    34.94%
    29
    18
    Face Time
    43.37%
    36
    ویرایش توسط Matin1369 : https://i-phone.ir/forums/member/30833-matin1369 در ساعت 26-02-2013, 02:13 AM

به نظر من وایبر در زمانی که سرعت نت کم باشه یا انتن وایرلس خیلی ضعیف باشه باز هم خیلی خوب جواب میده
    واتس اپ رو در این شرایط تست نکردم
    در مورد اسکایپ هم باید بگم به نظر من بهترین هست برای تماس تصویری

Sent from my iPhone5 using Tapatalk 2

نظر

یا حق مسنجر

بهتر از همشه

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

نظر

من با توجه به اینگه از هر 3 تای این برنامه ها تقریبا روزی 40 دقیقه برای صحبت با خارج از ایران استفاده می کنم نظرم اینه:
        1)* viber خیلی خوب و عالی هست اما جدیدا به دلایل مختلفی قطعی زیاد پیدا کرده و گاهی اوقات هم باید برای اینکه بتونین ازش استفاده کنین از وی p ان استفاده کنید که مسلما سرعت خیلی پایین می یاد و صدا قطع می شه!
        2)* skype برنامه ی خوبی هست اما مشکلش freeze کردن هست و اینکه گاهی اوقات من online هستم اما نشون نمیده به طرف همین طور وقتی باهاش زنگ می زنم اون طرف گوشی یا کامپیوترش زنگ نمی خوره!
        3) و اما عشق من FaceTime باید بگم فوقالعاده برنامه ی خوبی هست کاملا با کیفیت عالی و تصویر مناسبی ارائه می شه!* تنها اشکالش اینه که واقعا باتری را می خوره! یعنی من بعد از 40 دقیقه قشنگ 20 30 درصد باتریم می پره!* اما تصویرش عالیه!* قطعی خیلیییییی کم داره و سرعتش هم با ADSL من سازگاری خوبی داره!* که البته فک می کنم همه ی اینا دلیلش این باشه که کاربراش چون همگی iPhone دار هستن خیلی کمتر از VIBER و SKYPE هست!* روی هم رفته من به دوستان توصیه می کنم اگه فقط قصد شنیدن صدای طرف را داررن هم خودتون یه بار دکمه هوم را بزنید هم از طرف بخواین که این کار را بکنه!* اینطوری دوربین هر 2 تون Freeze می شه و مسلما سرعت بالا می ره!*

دو تا برنامه ی دیگه هم که تو این نظر سنجری آورده نشده oovoo و wechat هستش!* oovoo هم خوبه اما همون اشکالات skype را داره اما در حد کمتر ولی بازم به نظرم FaceTime چیز دیگست! همینطور wechat درسته که کار برنامه های بالا را انجام نمی ده اما شما می تونین باهاش voice message و video message به صورت غیر زنده بفرستید که واقعا آدم باهاش حال می کنه چون سرعت uplload و downloadش عالی هست!* در مورد fring و tango هم اطلاعات ندارم چون یکی 2 سالی می شه ازشون استفاده نکردم!

سر جمع نظر من :* facetime, viber, oovoo, skype هست

نظر

من تقريبا استفاده ام از سيم كارت نصف استفادم از برنامه هاي انلاين هست .

همه ي برنامه هاي تماس تصويري رو تست كردم به جرات هيچ كدوم فيس تايم نميشه . واقعا روونه و بي مشكله .

تكست دادن هم ايمسج بعد از ارن واتس اپ.

تماس صوتي هم وايبر ، البته يكن صداهاي اضافه مياد تو تماس.

نظر

دقیقا من هم با وایبر مشکل دارم و گاهی صدا میپیچه یا صداهای عجیب میاد در زمان مکالمهدوستان میشه راهنمایی کنن از فیس تایم چطوری میتونم استفاده کنم؟

Sent from my iPhone5 using Tapatalk 2

نظر

وایبر اگه قطع نشه فوق العادست
              مخصوصا این اواخر که کیفیت صداش هم خیلی خووب شده و دیگه صدا دیجیتالی نیست
              محیط برنامه و امکاناتشم که عالیهههه

نظر

مکالمه تصویری اگر طرف شما دارنده محصولات اپل باشه چیزی بهتر از فیس تایم نیست. شماره طرف مقابل گزینه فیس تایم و تمام.

نظر

ای کاش oovoo و tango هم اضافه میکردی.در کل در حال حاضر به نظر من اسکایپ بهتره.البته با facetime کار نکردم.

نظر

1-وايبر(براي كساني كه فقط مخوان صدا داشته باشن
                    ٢-oovoo(براي كساني كه سرعتشون خيلي بالا نيست)
                    ٣-skype

نظر

نوشته اصلی توسط arad.ghodrati نمایش پست ها
                      ٢-oovoo(براي كساني كه سرعتشون خيلي بالا نيست)
                      اتفاقا به نظر من با oovoo سرعت خیلی داغونه!

شایدم برای من اینطوریه.
                      .:amgr:.

نظر

بدون شك مي تونم بگم نيمباز را به همه معرفي كنم!

نظر

اسكايپ براي كساني كه سرعتشون كمه
                          وايبر سرعت متوسط و كم...
                          فيست تايم هم سرعت متوسط به بالا ميخواد
                          تنگو هم با سرعت پايين جواب ميده ولي كلا محيط سنگين و كاربر ناپسندي داره بنظرم...
                          اووو، سرعت بالا ميخواد. كيفيتشم بالاست

ولي خوبي وايبر اينه كه لاگ اين لازم نداره و هميشه فعاله !
                          ویرایش توسط alfredo : https://i-phone.ir/forums/member/26399-alfredo در ساعت 26-02-2013, 10:40 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                            اتفاقا به نظر من با oovoo سرعت خیلی داغونه!

شایدم برای من اینطوریه.
                            من كه خارج از كشور هستم وقتي كه ميخوام با skype با ايران حرف بزنم اصلا هيچي معلوم نيست ! ولي با oovoo خوب كار ميكنه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                            اسكايپ براي كساني كه سرعتشون كمه
                            وايبر سرعت متوسط و كم...
                            فيست تايم هم سرعت متوسط به بالا ميخواد
                            تنگو هم با سرعت پايين جواب ميده ولي كلا محيط سنگين و كاربر ناپسندي داره بنظرم...
                            اووو، سرعت بالا ميخواد. كيفيتشم بالاست

ولي خوبي وايبر اينه كه لاگ اين لازم نداره و هميشه فعاله !
                            شما ميگيد اسكايپ براي كسايي هست كه سرعت پايين ميخوان امتحان ت حالا كردي!؟
                            من كه امتحان كردم بنظر من oovoo بهتره

نظر

Skype بهترينه
                              يعني هم تو فرستادن عكس و فيلم سرعت داره تماس صوتي ش خيلي عاليه و كيفيت خيلي خوبي داره و تماس تصويريش كه برا من آينه مياره

خيلي عاليه

نظر

صبر کنید ..
                              X