اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از نظر شما Viber or Skype or FaceTime

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Mostafa_77 نمایش پست ها
    Skype بهترينه
    يعني هم تو فرستادن عكس و فيلم سرعت داره تماس صوتي ش خيلي عاليه و كيفيت خيلي خوبي داره و تماس تصويريش كه برا من آينه مياره

خيلي عاليه
    دوستان شما چجوري امتحان كرديد كه ميگيد صداي اسمايپ وسرعتش خيلي بهتره؟ من هميشه با اسكايپ قطعي دارم ولي با oovoo به راحتي حرف ميزنم(ولي اينم هم بگم كه ت خارج از كشور كه سرعت خيلي خوبه skype بدرد ميخوره ولي كساني كه تو ايران هستن ...)

نظر

عزيزان اگر امكانش هست و چند دوايس داريد بيايد تو شرايط يكسان مثلا در يك مكان با يك نت همه اپليكيشن ها رو تست كنيد ببينيد كدوم بهتر جواب ميده

يا يكي بياد با نت پايين مثلا سيم كارت تست بگيره

يا يكي اگر خارج از كشور هست بياد با يكي در داخل تست بگيره با هر چندتا اپليكيشن تا نتيجه بهتري بدست بياد

و اگر تو چند تايم اين كار صورت بگيره مثلا صبح و شب ميشه بهتر فهميد

نظر

اوووو شايد براي تماس خارجي بهتر از اسكايپ باشه... كلا اگه سرعتتون بالا باشه، اوو كولاك ميكنه ! كيفيت تصوير عالي و ريل تايمي داره...

من از همشون براي تماس داخل به داخل استفاده ميكنم... براي داخل به خارج هم چند بار با وايبر استفاده كردم بد نبود، با تماس داخلي زياد فرق نميكرد...

ولي يه نكته هست، برنامه هايي مثل اسكايپ و تنگو و ياهو و اوو، ورژن هاي ويندوز هم دارند، و اگه يك طرف گوشي باشه و يك طرف كامپيوتر، با سرعت پايين ممكنه به مشكل بر بخوريد... خصوصا روي اسكايپ... (چند بار پيش اومده برام مجبور به سوئيچ به گوشي شدم - حس ميكنم روي گوشي با سرعت پيين بهتر جواب ميگيرم)

ولي ياهو هم خوبه و در اكثر شرايت عالي عمل ميكنه...
        ویرایش توسط alfredo : https://i-phone.ir/forums/member/26399-alfredo در ساعت 28-02-2013, 12:07 AM

نظر

من هم مدت ها با نرم افزارهای فوق کار کردم اما هیچ برنامه ای تو کیفیت تصویر به گرد پای FaceTime نمیرسه. البته من و کسی که باهاش مکالمه تصویری انجام میدم سرعت نت مناسبی داریم. فکر کنم بطور میانگین FaceTime برای 20 دقیقه مکالمه 100 مگابایت ترافیک نیاز داره.

نظر

فیس تایم خوبیش اینه که اگه هردو طرف به یک اکسسپوینت وصل باشند (مثلا توی یک خونه باشند) بجای استفاده از اینترنت، از طریق وایفایی تماس رو برقرار میکنه و اینطوری هم سرعت و هم کیفیت خیلی عالی میشه و هم اینکه اینترنت مصرف نمیشه !

مثلا خوراک اداره یا شرکت هایی هست که کاربرا میخوان داخل طبقات مختلف باهم تماس تصویری بگیرند...

نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
              فیس تایم خوبیش اینه که اگه هردو طرف به یک اکسسپوینت وصل باشند (مثلا توی یک خونه باشند) بجای استفاده از اینترنت، از طریق وایفایی تماس رو برقرار میکنه و اینطوری هم سرعت و هم کیفیت خیلی عالی میشه و هم اینکه اینترنت مصرف نمیشه !

مثلا خوراک اداره یا شرکت هایی هست که کاربرا میخوان داخل طبقات مختلف باهم تماس تصویری بگیرند...
              الان تو یه خونه باشن واسه چی باید با هم اونم با فیس ایم تماس بگیرن؟!:دی
              تو شرکن هم باشن مه دیگه مهم نیست اینترنت مصرف بشه یا نه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

خونه یا ساختمان ! مثلا ممکنه طرف باباش اینا توی همون ساختمون و یک طبقه دیگه باشند، یا پدر و مادر بزرگش یا فامیلای دیگش !

بعضی ها هم خونه هاشون بزرگه ! شاید بدردشون بخوره... بعضی ها هم ممکنه ازین آدما باشند که صبح میرن تو اتاقشون و بیرون نمیان، اینطوری میتونند با آدمای بیرون از اتاق ارتباط تصویری برقرار کنند، دی

برای شرکت هم درسته میشه ولی ممکنه سرعت پایین باشه، که با فیس تایم دیگه مشکل سرعت نخواهند داشت...

حالا درسته مسخره بنظر میرسه ولی ممکنه واقعا برای بعضی ها کاربردی باشه.

نظر

من از وایبر اصلا خوشم نمیاد چون نمیشه تصویری صحبت کرد. ولی بین اسکایپ و فیس تایم فیس تایم چون کیفیتش بهتره.

نظر

facetime فوق العاده ه من حتی با gprs هم با کیفیت خوب مکالمه میکنم ولی بدیش اینه که فقط برا ios va mac e و برا ما که بیشتر دور و بریامون اندرویدین زیاد بدرد نمیخوره

ولی viber چون درجا missed call میندازه بهتره ولی کیفیت ه FT خیلی بهتره

نظر

FaceTime خیلی خوبه...ولی خیلی هم دیتا مصرف میکنه
                      31دقیقه نزدیک 110مگ میگیره ولی اگه دوربین رو خاموش کنی و فقط از قسمت صوتیش استفاده کنی مصرفش خیلی کمتر میشه
                      همچنین با فیس تایم باتری خیلی شدید مصرف میشه
                      ولی در کل خوبه

نظر

صبر کنید ..
                      X