اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با intelliscreenX

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با intelliscreenX

سلام.من از انجمن intelliscreenX رو خریده بودم بدون مشکل هم کار میکرد اما امروز تو سیدیا آپدیت کردمش دیگه کار نمیکنه لایسنس ام پریده ولی تو سیدیا زده که رسما خریداری شده!
    لطفا راهنمایی کنید

نوشته اصلی توسط ezafekar نمایش پست ها
    سلام.من از انجمن intelliscreenX رو خریده بودم بدون مشکل هم کار میکرد اما امروز تو سیدیا آپدیت کردمش دیگه کار نمیکنه لایسنس ام پریده ولی تو سیدیا زده که رسما خریداری شده!
    لطفا راهنمایی کنید
    یه بار پاکش کن دوباره نصب کن منم این مشکلو داشتم بر طرف شد

نظر

لطفا راهنمایی کنید
      منم چند روز پیش این مشکلو داشتم،هر کاری کردم درست نشد با آقا ایمان صحبت کردم دوباره ازشون خریدم تا درست شد....
      پشتیبانی ایمان جان حرف نداره،خیلی وقت گذاشت.... اما خب راه دیگه نداشت...

نظر

واسه منم چند روزی هست که لایسنس پریده چند بار بار پاک کردم و نصب کردم درست نشد
        لطفا راهنمایی کنید

نظر

مشکل با intelliscreenX

پست ٣٦٢ رو لطفا مطالعه كنيد.
          http://www.i-phone.ir/forums/showthr...930#post821930

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

من دوباره خریدم ایمان گفت صبر کن خودش لایسنس رو میشناسه درست میشه!
            چندین بار هم پاک کردم دوباره نصب کردم درست نشد

نظر

من دوباره خریدم ایمان گفت صبر کن خودش لایسنس رو میشناسه درست میشه!
              چندین بار هم پاک کردم دوباره نصب کردم درست نشد
              مگه میشه دوست عزیز اگه توی قسمت پرچیس های سیدیا خریدتون بوده که باس بشناسه حتما

نظر

بچه ها منم الان ۱ هقتست این مشکل رو دارم و چند بار به developer این برنامه email زدم ولی هنوز به نتیجه نرسیدم خیلی رو مخمه

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                  مگه میشه دوست عزیز اگه توی قسمت پرچیس های سیدیا خریدتون بوده که باس بشناسه حتما
                  اره داداش میشه! تو سیدیا زده package officialy purchased صد بار هم پاک کردم و ریختم هنوزم نوشته خریده شده اما نمیشناسه !!

نظر

من نمیدونم چجوری میشه purchased رو غیرفعال کرد که دوباره بخریم شاید درست بشه

نظر

مشکل حل شد.ایمان خیلی خوب ساپورت کرد و وقتی که رسید خرید رو ارسال کردم دستگاه رو اکتیو کرد دوباره درست شد

نظر

ایمان جان فدا سرت ما که قید این برنامه زدیم ولی تورو خوب شناختم خوش بحالت که باسوادی
                        برو حال کن

نظر

صبر کنید ..
                        X