اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

افزايش سرعت مك ميني ٢٠٠٨

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• افزايش سرعت مك ميني ٢٠٠٨

با سلام و عرض خسته نباشيد! من پيشنهاد و نظرتون رو ميخواستم دو باره ي اين موضوع بدونم
    من يه مك ميني از دوستم گرفتم(free) مال ٢٠٠٨ هست ! كه اولش رمش ١ بوده حالا خودش كردتش ٢! (گفت كه بالا تر از اين ديگه نيمشه بالا بردش ) ١-درست گفته؟ و من از چه سايت هايي ميتونم بفمم كه تا چه اندازه اي ميشه بالا بردش؟
    ٢-ايا ميشه هاردش رو ssd كرد!؟ (ارزش داره؟)
    ٣-ميشه همين هارد hdd رو داشته باشه و يه هارد ديگه ssd بهش اضافه كرد؟ (آخه من تو مك بوك شنيدم كه ميشه اينكارو كرد! ديويدي رام رو بر ميداريم و ...) و ارزش اينكارو داره؟
    ٤-به قيمتي كه خرج داره كدومشو بالا ببرم بهتره؟ يا اينكه ارزش نداره و بزارم براي فروش؟

مديران محنرم لطفا رسيدگي كنند

نظر

افزايش سرعت مك ميني ٢٠٠٨

نوشته اصلی توسط arad.ghodrati نمایش پست ها
      با سلام و عرض خسته نباشيد! من پيشنهاد و نظرتون رو ميخواستم دو باره ي اين موضوع بدونم
      من يه مك ميني از دوستم گرفتم(free) مال ٢٠٠٨ هست ! كه اولش رمش ١ بوده حالا خودش كردتش ٢! (گفت كه بالا تر از اين ديگه نيمشه بالا بردش ) ١-درست گفته؟ و من از چه سايت هايي ميتونم بفمم كه تا چه اندازه اي ميشه بالا بردش؟
      ٣-ميشه همين هارد hdd رو داشته باشه و يه هارد ديگه ssd بهش اضافه كرد؟ (آخه من تو مك بوك شنيدم كه ميشه اينكارو كرد! ديويدي رام رو بر ميداريم و ...) و ارزش اينكارو داره؟
      ٤-به قيمتي كه خرج داره كدومشو بالا ببرم بهتره؟ يا اينكه ارزش نداره و بزارم براي فروش؟
      برو توي mactracker يه سري بزن،
      احتمال زياد مشخصات كاملشو ميبيني

iPhone5 using Tapatalk   

نظر

سلام دوست عزیز
        ۱- میتونی تا ۴ گیگابایت ارتقا بدی البته باس ۱۳۳۳ مگه مدل قدیمی باشه که بفهمیم اسلات رم ۱ دونه داره یا دوتا ، اگه دوتا داشت میتونی تا ۴ گیگ اضافه کنی
        ۲- هاردش به سختی میشه SSD چون به صورت فشرده جاسازی شده ، اگه پیش یک شخص فنی و متخصص ببری میتونی اینکارو بکنی ،ولی با وجه به قیمت کنونی زیاد خرج داره به نظرم یک هارد ۷۵۰ با بافر بالا ۶۴ مگابایت بزاری کارتو خوب راه میندازه ، به دلیل اینکه مدل قدیمی هست احتمالا cpu هم قدیمی هستش پس خیلی هزینه نکن!!
        ۳- هارد دیگه رو داخل نمیتونی بزاری مگه بصورت External به usb پورت متصل کنی
        ۴- هارد و رم رو ارتقا بده ، ارزش داره نگهداریش
        سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز
          ۱- میتونی تا ۴ گیگابایت ارتقا بدی البته باس ۱۳۳۳ مگه مدل قدیمی باشه که بفهمیم اسلات رم ۱ دونه داره یا دوتا ، اگه دوتا داشت میتونی تا ۴ گیگ اضافه کنی
          ۲- هاردش به سختی میشه SSD چون به صورت فشرده جاسازی شده ، اگه پیش یک شخص فنی و متخصص ببری میتونی اینکارو بکنی ،ولی با وجه به قیمت کنونی زیاد خرج داره به نظرم یک هارد ۷۵۰ با بافر بالا ۶۴ مگابایت بزاری کارتو خوب راه میندازه ، به دلیل اینکه مدل قدیمی هست احتمالا cpu هم قدیمی هستش پس خیلی هزینه نکن!!
          ۳- هارد دیگه رو داخل نمیتونی بزاری مگه بصورت External به usb پورت متصل کنی
          ۴- هارد و رم رو ارتقا بده ، ارزش داره نگهداریش
          سپاس
          كاش همه مثل شما جواب ميدادند(جاي تشكر داره)
          شما از كجا تونستيد بفهميد كه تا ٤ ميشه ارتقا داد؟

نظر

كاش همه مثل شما جواب ميدادند(جاي تشكر داره)
            شما از كجا تونستيد بفهميد كه تا ٤ ميشه ارتقا داد؟
            چون هم قبلا مک مینی داشتم ، هم اینکه محصولات در سال ساخت ۲۰۰۸ و بعد از اون اسلاتهای رم تا ۲ گیگابایت رم رو حمایت میکنند ، پس بنابراین اگه ۲ اسلات داشته باشید میتونید تا ۴ گیگ ارتقا بدید.
            باز بهتر است که سریالش رو اعلام کنید تا برای اطمینان مشخصاتش رو دقیقتر بدونید.

نظر

صبر کنید ..
            X