اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

maps آیفون روی 5.1.1؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• maps آیفون روی 5.1.1؟؟؟

دوستان سلام کلی پست خوندم که برنامه های مختلف برای نقشه معرفی کرده.برای مپس خود گوشی راهی نیست؟و چرا(برای اطلاعات عمومی خودم میپرسم)؟
    ویرایش توسط milad67a : https://i-phone.ir/forums/member/15540-milad67a در ساعت 26-02-2013, 02:16 AM

دوست عزیز میشه سوالتون رو واضح تر توضیح بدین؟!

نظر

راست میگن یعنی چی انوقت؟

نظر

نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
        دوستان سلام کلی پست خوندم که برنامه های مختلف برای نقشه معرفی کرده.برای مپس خود گوشی راهی نیست؟و چرا(برای اطلاعات عمومی خودم میپرسم)؟
        توجه داشته باشید که:

در صورتی که درباره سوالتون رفع ابهام نکنید تاپیکتون توسط مدیریت پاک خواهد شد.

در ضمن:

عنوان تاپیک هم مناسب نیست.

.:amgr:.

نظر

سلام.اول خيلي ممنون از توجه تون.
          من ٣gs ٤.٣.٣ داشتم و از maps خود گوشي بصورت افلاين استفاده ميكردم.حالا به ٥.١.١ اومدم.اين رو ميدونم كه ميشه از sygic-xgps... استفاده كرد.اما ميخام از مپ خود گوشي استفاده كنم.ايا راهي وجود داره؟ايا ميشه براي اين ورژن نقشه افلاين پيدا كرد يا توسط برنامه هايي مثل GMDT(global map download tool) ساخت؟

نظر

سلام.اول خيلي ممنون از توجه تون.
            من ٣gs ٤.٣.٣ داشتم و از maps خود گوشي بصورت افلاين استفاده ميكردم.حالا به ٥.١.١ اومدم.اين رو ميدونم كه ميشه از sygic-xgps... استفاده كرد.اما ميخام از مپ خود گوشي استفاده كنم.ايا راهي وجود داره؟ايا ميشه براي اين ورژن نقشه افلاين پيدا كرد يا توسط برنامه هايي مثل GMDT(global map download tool) ساخت؟
            قبلا در ۴.۳.۳ احتمالا جیلبریک بوده اید و از توییک خاصی استفاده می کردید. اگر آن توییک با ۵.۱.۱ سازگار باشد پس مانعی وجود ندارد

نظر

دوست عزيز من فقط يه نقشه افلاين داشتم كه ميريختم تو گوشي.كار ديگه اي نميكردم.نميدونم ميشه نقشه مناسبي رو براي ٥.١.١ پيدا كرد يا نه!

نظر

maps آیفون روی 5.1.1؟؟؟

دوست عزيز من فقط يه نقشه افلاين داشتم كه ميريختم تو گوشي.كار ديگه اي نميكردم.نميدونم ميشه نقشه مناسبي رو براي ٥.١.١ پيدا كرد يا نه!
                اسمش چی بود؟! شاید هنوز باشه!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

صبر کنید ..
                X