اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه باید Lan را در هکینتاش راه اندازی کنم ؟ ککست نصب هست. ( + درخواست ککست کارت صدا )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونه باید Lan را در هکینتاش راه اندازی کنم ؟ ککست نصب هست. ( + درخواست ککست کارت صدا )

سلام دوستان.

از عصر بد جور رفته رو مخم.

چه جوری باید Lan را در مک راه بندازم. هر کاری کردم نتونستم. در صورتی که ککست هم نصب هست.

راستی کارت صدا هم نتونستم نصب کنم. مدل کارت صدا هم مال نوت بوک Dell Vostro 1520 هست و هم اکنون Snow Leopard 10.6.7 نصب کرده ام اما اگر کسی داره برای ML بزاره.

ممنون

دوستان میشه زودتر جواب بدید بنده عجله دارم ...

نظر

نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
      سلام دوستان.

از عصر بد جور رفته رو مخم.

چه جوری باید Lan را در مک راه بندازم. هر کاری کردم نتونستم. در صورتی که ککست هم نصب هست.

راستی کارت صدا هم نتونستم نصب کنم. مدل کارت صدا هم مال نوت بوک Dell Vostro 1520 هست و هم اکنون Snow Leopard 10.6.7 نصب کرده ام اما اگر کسی داره برای ML بزاره.

ممنون
      مطمئنی ککستت درست کار میکنه؟
      چون به اسم ککستها نمیشه اطمینان کرد.
      من الان دارم دنبال ککست برات میگردم اگه پیدا کردم همینجا برات میزارم.
      .:amgr:.

نظر

بله ککست درست کار میکنه تو کاستومایز زده بودم تیک سخت افزارم رو ولی نمیدونم چگونه باید اطلاعات را وارد کنم ! حتی کلمه Ethernet سبز میشه ولی وقتی سافاری رو باز میکنم مینویسه وصل نیستید.

نظر

دوستان یکی جواب بنده را بده

- - - - - - - - - -

نظر

بله ککست درست کار میکنه تو کاستومایز زده بودم تیک سخت افزارم رو ولی نمیدونم چگونه باید اطلاعات را وارد کنم ! حتی کلمه Ethernet سبز میشه ولی وقتی سافاری رو باز میکنم مینویسه وصل نیستید.
            سلام
            شما از طریق کابل Ethrnet وصل میخواهید بشید یا Wi-fi?

نظر

- - - - - - - - - -

ککست های هکینتاش با wi-fi زیاد مشکل دارند ، از لینکهای زیر بهترین ککست ها رو بگیرید و تست کنید:
              Hackintosh Downloads - OSx86.net

Kexts.com
              ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 25-02-2013, 10:01 PM

نظر

بنده میخوام با کابل وصل بشم نمیتونم وای فای نمیخوام

نظر

بنده میخوام با کابل وصل بشم نمیتونم وای فای نمیخوام
                  میشه یه اسکرین شات از قسمت Network توی ستینگ بزاری.
                  از یه ککست دیگه هم استفاده کن شاید درست شه.
                  .:amgr:.

نظر

چگونه باید از محیط مک عکس بگیرم ؟

من تازه کار مکم بعد از 9 ماه تلاش تونستم نصبش کنم

نظر

چگونه باید از محیط مک عکس بگیرم ؟

من تازه کار مکم بعد از 9 ماه تلاش تونستم نصبش کنم
                      قبل از اسکرین شات ککست های دیگه رو امتحان کنید که لینک دادم!!

برای گرفتن اسکرین شات، می توانید از کلیدهای ترکیبی زیر استفاده کنید:
                      Command+Shift+3 ‫-‬ عکسبرداری از کل صفحه نمایش و ذخیره تصویر بر روی دسکتاپ
                      Command+Control+Shift+3 ‫-‬ عکسبرداری از کل صفحه نمایش و ذخیره در کلیپ بورد
                      Command+Shift+4 ‫-‬ عکسبرداری از قسمت خاصی از صفحه نمایش و ذخیره آن بر روی دسکتاپ
                      Command+Control+Shift+4 ‫-‬ عکسبرداری از قسمت خاصی از صفحه نمایش و ذخیره آن در کلیپ بورد
                      Command+Shift+4 و سپس Space ‫-‬ عکسبرداری اختصاصی از پنجره، منو، داک و منوبار و ذخیره آن بر روی دسکتاپ
                      Command+Control+Shift+4 و سپس Space ‫-‬ عکسبرداری از پنجره، منو، داک و منوبار و ذخیره آن در کلیپ بورد
                      با استفاده از کلیدهای ترکیبی بالا، می توانید به طرق مختلف از بخش های مختلفی در مک اسکرین شات بگیرید.

نظر

صبر کنید ..
                      X