اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل انتقال app

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل انتقال app

سلام به همه دوستان

یه مشکل کوچیک دارم*
    وقتی میخوام از itunes برنامه روی گوشی بریزم ارور میده ((itunes sync failed to install)) کمک لطفا

مشکل انتقال app

شما app sync را از سیدیا نصب کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط sdsi نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان

یه مشکل کوچیک دارم*
      وقتی میخوام از itunes برنامه روی گوشی بریزم ارور میده ((itunes sync failed to install)) کمک لطفا
      شم اگه جيل كرده باشي بايد ap synce رو از سيديا بگيري
      (فكر كنم سورس انجمن هم داشته باشه)
      ----
      موفق باشيد

نظر

منم همین مشکل رو دارم.ولی فرقش اینه که من جیلبریک نکردم و برنامه هام اورجیناله.لطفا کمک کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
          منم همین مشکل رو دارم.ولی فرقش اینه که من جیلبریک نکردم و برنامه هام اورجیناله.لطفا کمک کنید.
          شما اگه ارجینال اینستال کردی نباید مشکلی داشته باشی. شما برنامه رو پاک کن و یباره دیگه اینستال کن ببین مشکلات حل میشه یا نه

نظر

منم جیلبریک نکردم و اصلا نمی خوام اینکارو کنم ...

راه دیگه ای نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط sdsi نمایش پست ها
              منم جیلبریک نکردم و اصلا نمی خوام اینکارو کنم ...

راه دیگه ای نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
              منظورت چی هاست که راهه دیگی نیست؟ اگه که میخوای ارجینال نصب کنی باید برنامه رو بخری و اگه که میخوای ارجینال بمونی ولی free بگیری با این برنامه ها میتونی انجام بدی
              1-
              http://www.i-phone.ir/forums/thread80074.html
              2-
              http://www.i-phone.ir/forums/thread81073.html

نظر

سلام
                من می خوام روی گوشیم بازی بریزم ولی وقتی داره سینک میکنه این ارورو میده : itunes cannot sync apps to the iphone because the apps installed on the iphone could not be determined
                گوشیمو جیل نکردم
                برنامه هامم از ایتونز گرفتم
                لتفا کمک کنید

نظر

منم همین مشکل رو دارم با i-funbox میشه اپ ریخت ولی من ایتونز دوست دارم

نظر

من هم وقتی syncمیکنم گوشیو ،از 6 مرحله فقط 3 مرحله انجام میشه

نظر

سلام
                      یه مشکل دارم دوستان راهنمایی کنن
                      قتی با ایتونز رو گوشی فایل یا برنامه میریزم فایلها و برنامه های قبلی پاک میشن
                      در ضمن خودم نرم افزارهارو نصب نکردم حالا که خودم میخوام نصب کنم این مشکلو دارم
                      ممنون

نظر

احتمالاً برنامه*های قبلی با یک اپل آی دی دیگه بوده و حالا شما با یه اپل آی دی جداگانه دارید روش برنامه می*ریزد

نظر

سلام به همه دوستان
                          من گوشيم 4 جلبريكه كه قبلا به آيتيونزي كه برروي ويندوز نصب بود آپديت به 6.1.2 و جلبريك كردم، الان يه مك بوك پرو گرفتم و اپل آيديمو رو آيتيونز مك بوكم سينك كردم، متاسفانه هر كاري ميكنم برنامه هام سينك نميشن، ولي موزيك و عكس ميتونم سينك كنم،
                          كسي ميتونه راهنماييم كنه؟ appsync دوباره نصب كردم و reboot كردم ولي باز نصب نشد و البته اوتورايزم كردم.

نظر

برنامه هات ارجینالن با کرک شده؟
                            اگه از اپل استور خریده باشی باید اینونز جدیدتو اتورایر کنی
                            Store>authurize this computer
                            سپس رو دیوایست تو ایتونز کلیک راست کرده و transfer all purchuses رو بزن

نظر

دوست عزيز ممنون از پاسختون منتها اصلا برنامه ها سينك نميشن، ميدونم كه در صورت سينك شدن برنامه هاي كرك شده پاك ميشن منتها من ميخوام برنامه هاي كرك شده اي كه تو ايتيونز جديدم ريختمو به گوشي سينك كنم و در مقابل برنامه هاي اورجينال رو گوشي رو بريزم تو آيتيونز جديدم.در ضمن من گزينه ترانسفر پورچس رو كجا بايد پيدا كنم.
                              ویرایش توسط bakhsha : https://i-phone.ir/forums/member/57717-bakhsha در ساعت 24-08-2013, 06:43 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X