اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل انتقال app

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

تورو خدا کممممممممکممممممم کنید .. یه ایفون 4 دارم تازه به ای او اس 6 اپدیت کردم جلبریک هم نشده . میخوام از توی ایتیونز نرم افزار بریزم ارور میده مراحل ریختنش هم میره از اخر ارور میده توی ایفون میگه itunes sync failed to install) .//// توی ایتیونز میگه NOT FOUND ///// نرم افزار ها هم از اپ استور نگرفتم //
    ویرایش توسط avaa : https://i-phone.ir/forums/member/127678-avaa در ساعت 31-08-2013, 04:37 PM

نظر

نوشته اصلی توسط avaa نمایش پست ها
      تورو خدا کممممممممکممممممم کنید .. یه ایفون 4 دارم تازه به ای او اس 6 اپدیت کردم جلبریک هم نشده . میخوام از توی ایتیونز نرم افزار بریزم ارور میده مراحل ریختنش هم میره از اخر ارور میده توی ایفون میگه itunes sync failed to install) .//// توی ایتیونز میگه NOT FOUND ///// نرم افزار ها هم از اپ استور نگرفتم //
      شما يا بايد برنامه هاي اصلي بگيريد يا از برنامه هايي نظير Tongbu يا 25PP براي نصب برنامه استفاده كنيد
      ورژن دقيقتون چنده؟

- - - - - - - - - -

شما يا بايد برنامه هاي اصلي بگيريد يا از برنامه هايي نظير Tongbu يا 25PP براي نصب برنامه استفاده كنيد
      ورژن دقيقتون چنده؟
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

ورزن >>>>6.1.3 ..<< با ifunbox وi tools هم همین ارور رو میده. .

نظر

ورزن >>>>6.1.3 ..<< با ifunbox وi tools هم همین ارور رو میده. .
          not found معلومه دیگه، یعنی اینکه مسیری که فایل برنامه توش بوده موقع وارد کردنش به آیتونز دیگه داخلش نیست فایل اپلیکیشن. یا پاک کردید یا جا به جا کردید. فایل مبدا برنامه ها را پیدا نمی کنه

نظر

برنامه ها همه توی سی دی قرار داره چی کار کنممم؟؟؟

نظر

کککککممممممککککککممممم کنید

نظر

کککککممممممککککککممممم کنید
                نیم ساعت صبر کنی چیزی نمیشه ها ! روبات نیستند که اینجا

برنامه ها همه توی سی دی قرار داره چی کار کنممم؟؟؟
                موقع sync سیدی رو داخل دستگاه قرار بده یا اینکه بریز برروی کامپیوتر و از مسیر داخل کامپیوتر به آیتونز ببر

نظر

نرم افزار رو توی کامپیوتر ریختم ارور داد////

نظر

نرم افزار رو توی کامپیوتر ریختم ارور داد////
                    مجددا وارد آیتونز کردی؟؟ اصلا برنامه هات اورجینالن یا کرک شده؟؟ اگه کرک شده هستند چطوری می خوای روی ورژن ۶.۱.۳ که جیلبریک نشده بریزی؟؟!!

نظر

برنامه ها رو توی ایتیونز ریختم بازهم ارور داد /// برنامه هاییی که قبلا ریخته میشد حالا ریخته نمی شه باز هم همون ارور رو می ده!!!؟؟؟

نظر

برنامه ها رو توی ایتیونز ریختم بازهم ارور داد /// برنامه هاییی که قبلا ریخته میشد حالا ریخته نمی شه باز هم همون ارور رو می ده!!!؟؟؟
                        اصلا شما گوش ميدي ؟
                        دارم ميگم برنامه كرك شدست شما بايد يا اورجينال بريزي يا از 25PP ياTongbu استفاده كنيد
                        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

با برناامه هابی 25ppوtongbu هم امتحان کردم نیومد؟؟؟

- - - - - - - - - -

قبل از این که اپدیت کنم برنامه هارو می ریخت>

نظر

صبر کنید ..
                          X