اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نبود کیبورد فارسی در ifile

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نبود کیبورد فارسی در ifile

دوستان من به نسخه ی جدید ifile آپدیت کردم البته چند تا افزونه ی دیگه هم آپدیتاشون اومده بود که اونا رو هم آپدیت کردم نمیدونم بخاطر اوناس یا نه ولی ظاهرا ربطی نداره و الان نمیتونم با ifile هیچ فولدر یا فایل رو اسم فارسی براش بزارم چون اصلا گزینه ی تغییر کیبورد که شکل یه کره زمینه و سمت چپ پایین کیبورد جا داره وجود نداره

خواهشا دوستانی که میتونن یه راه غیر از ریستور بدن چون واقعا مشکل کوچیک و مسخره ییه نمیتونم اطلاعاتمو بخاطرش از دست بدم

دوستان خواهشا کمک کنید ریستور هم کردم باز هم نسخه ی جدید ifile امکان استفاده از کیبورد فارسی برای نامگذاری پوشه ها و فایل ها رو نداره چرا؟؟؟

نظر

خب دوست عزیز شما تا کیبرد فارسی یا عربی رو از تو ستینگ دستگات فعال نکنی معلومه که فارسی نداری؛)

نظر

نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
        خب دوست عزیز شما تا کیبرد فارسی یا عربی رو از تو ستینگ دستگات فعال نکنی معلومه که فارسی نداری؛)
        معلومه که فعال کردم بعد این سوالو پرسیدم! ممنون میشم برام راه دقیق تری پیدا کنین

نظر

دوستان یعنی هیچکس این مشکلو با نسخه جدید ifile نداره؟ من ریستور هم کردم اما بی فایده بود

نظر

نبود کیبورد فارسی در ifile

نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
            دوستان یعنی هیچکس این مشکلو با نسخه جدید ifile نداره؟ من ریستور هم کردم اما بی فایده بود
            دوست عزیز من مشکلی ندارم

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

ممنون پاسخ دادین ولی من 5.1.1 هستم نسخه ifile شما هم 1.9.1.1 هست؟
              الان من چه کنم وقتی با ریستور هم حل نشده؟

نظر

نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
                ممنون پاسخ دادین ولی من 5.1.1 هستم نسخه ifile شما هم 1.9.1.1 هست؟
                الان من چه کنم وقتی با ریستور هم حل نشده؟
                مال من 6.1 هست، ورژن ifile1.8.1-1 هست (کرک شده)

نظر

خب پس بنظر میاد باگ ifile1.9.1-1 باشه سه باری ایمیل زدم امیدوارم اصلاح بشه زودتر هرچند جوابی نداده

نظر

دوستان من دوباره ifile 1.9.1-1 رو نصب كردم رو ios 5.1.1 هستم و هنوز كيبورد رو نميتونم داخل اين برنامه عوض كنم چون اصلا اون علامت كره زمين گوشه پايين كيبورد وجود نداره، ينى كسى تو اين نسخه اين مشكلو نداره؟

نظر

اين هم عكس از محيط ifile كه اصلا امكان عوض كردن كيبورد ندارم
                      ImageUploadedByTapatalk1372167374.877739.jpg

نظر

دوستان خواهشا راهنمايى كنيين مگه ميشه كسى به آخرين نسخه آپديت كرده باشه و اين مشكل آزارش نداده باشه؟

نظر

برای من که داره اینم عکسImageUploadedByTapatalk1372183311.286927.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط ramin28914 نمایش پست ها
                            برای من که داره اینم عکس[ATTACH]16951[/ATTACH]
                            ممنونم نسخه شما دقيقا 1.9.1-1 هستش؟

نظر

1.9.1-1

نظر

صبر کنید ..
                              X