اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ری استارت شدن گوشی در هنگام آمدن اس ام اس جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ری استارت شدن گوشی در هنگام آمدن اس ام اس جدید

سلام دوستان.وقتتون بخیر
    جدیداً وقتی برای من اس ام اس میاد بعضی وقتا گوشیم ری استارت میشه و میره تو حالت"safe mode"که برای خروج از این حالت میگه بازم باید ری استارت کنم.ممنون میشم اگه کمکم کنید وبگید مشکل از کجاس
    ویرایش توسط kashani66 : https://i-phone.ir/forums/member/113189-kashani66 در ساعت 22-02-2013, 11:30 AM

نوشته اصلی توسط kashani66 نمایش پست ها
    سلام دوستان.وقتتون بخیر
    جدیداً وقتی برای من اس ام اس میاد بعضی وقتا گوشیم ری استارت میشه و میره تو حالت سافت مود که برای خروج از این حالت میگه بازم باید ری استارت کنم.ممنون میشم اگه کمکم کنید وبگید مشکل از کجاس
    سلام
    ممکنه برنامه ای از سیدیا نصب کردی که با گوشی همخوانی نداره. اخرین برنامه هایی که نصب کردی رو چک کن.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

اگه برنامه 360mobile safe داری پاک کن شاید درست شد منم این مشکلو داشتم با پاک کردن این برنامه درست شد

نظر

مشکل از دلیوریته
        ÷اک کن از یه سورس دیگه نصب کن

نظر

از اخر برنامه هايي كه اينستال كردي رو پاك كن ! يا ليست برنامه هايي كه اينستال كردي رو بزار تا بگم مشكل از كجا هست

نظر

سلام فكر كنم از دليوري باشه فعلا مشكل داره

نظر

چنتا از آخرین برنامه هامو پاک کردم.فعلا ۱ روزه که این مشکل پیش نیومده.قبلا ۳،۴ بار در روز این مشکلو داشتم.ضمنا گوشیم ۴اس هست ودلیوری نداره

نظر

نوشته اصلی توسط kashani66 نمایش پست ها
                چنتا از آخرین برنامه هامو پاک کردم.فعلا ۱ روزه که این مشکل پیش نیومده.قبلا ۳،۴ بار در روز این مشکلو داشتم.ضمنا گوشیم ۴اس هست ودلیوری نداره
                فكر كنم مشكلت حل شد! اگه باز مشكلي بود خبر كن
                ----
                موفق باشيد

نظر

بازم رفت تو حالت سیف مود و ری استارت
                  آخرین برنامه هایی که از سیدیا گرفتم activator,air blue,infinidock هست
                  اینارو قبلنا داشتم ولی پاک شد مجبور شدم دوباره نصب کنم

نظر

صبر کنید ..
                  X