اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپلیکیشن جدیدم "PersianMusicBOX"

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اپلیکیشن جدیدم "PersianMusicBOX"

با سلام به دوستانه عزیزم

PersianMusicBOX اسم برنامه جدیدم هست که همین الان تو اپل استور ریلیز شد ، این برنامه جهت استفادهٔ آسانتر و همزمان از رادیو های موزیکه ایرانی* میباشه ،امیدوارم که خوشتون بیاد مثل همیشه به حمایتتون برای پیشرفت و بهتر شدنه برنامه*ها*م نیاز دارم و کمک میکنه.

امیدوارم که خوشتون بیاد ممنون میشم نظراتتون بدونم اسکور به برنامه یادتون نره

لیست فعلی رادیوها
    -------------------
    Radio Javan
    Radio Bia2
    Radio Shoma93.4
    Radio IranianRadio(pop)
    Radio IranianRadio(dance)
    Radio IranianRadio(Traditional)
    Radio Darvish

دوستان عزیز برنامه*رو برای مدتی* رایگان کردم و در حال حاضر روی آپدیت برنامه کار می*کنم با رادیوهای بیشتر و امکانات بیشتر لطفا درصورت امکان اگر دوست داشتید با ریت دادن به برنامه حمایت کنین تا در جریان نقاط قوت و ضعف برنامه باشم و بتونم برنامه*رو هرچه بهترو قوی تر کنم ، شما دوستان اعتباره کاره ما برنامه نویس*ها هستین ممنون از لطفتون امیدوارم که بتونم رضایت خاطر شمارو جلب کنم.

در صورت امکان اگر رادیو موسیقی رو میشناسید که در لیست نیست حتما اسم رو درج کنید یا به من میل بزنید تا در لیست برنامه قرار بدم

ویرایش توسط mhd_jabbari : https://i-phone.ir/forums/member/92877-mhd_jabbari در ساعت 26-02-2013, 06:07 PM

تبریک میگم برنامه خوبی هست و جای رشد داره

نظر

واقعا تبریک میگم دوست عزیز نیاز به همچین اپی برای دوستداران رادیوها همیشه حس میشد.
      فقط ایشالا که موقع نیاز آپدیت هم بشه.

نظر

سلام و خسته نباشید و با تشکر از شما
        رایگان نیست ؟
        99 سنته ؟

نظر

با سپاس از شما برای برنامه ی خوبتون اگه امکانش هست دیگر رادیو ها رو هم اضافه کنید مثل رادیو گلها Radio Golha - Classical Iranian Music - Traditional Iranian music - رادیو گلها - موسيقي اصيل ايراني - رادیو اینترنتی - پخش موسيقي سنتی

نظر

خیلی ممنون از زحمتی که کشیدین،
            انشاالله که مثل persian tvbox نشه ، خاطره خوبی ازش نداریم.

نظر

توی سایت خود رادیو جوان امکان دانلود موزیک و ویدیو هست اما در اپلیکیشن های موجود در استورها این امکان وجود نداره ایا راهی هست که بتونید این قابلیت رو اضافه کنید؟
              ویرایش توسط Arsal4n : https://i-phone.ir/forums/member/1023-arsal4n در ساعت 20-02-2013, 01:35 PM

نظر

اپلیکیشن جدیدم "PersianMusicBOX"

امكان خريد با redeem code نيست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط iMehrad نمایش پست ها
                  با سپاس از شما برای برنامه ی خوبتون اگه امکانش هست دیگر رادیو ها رو هم اضافه کنید مثل رادیو گلها Radio Golha - Classical Iranian Music - Traditional Iranian music - رادیو گلها - موسيقي اصيل ايراني - رادیو اینترنتی - پخش موسيقي سنتی

ممنون از لینکی* که دادین حتما اینکارو می*کنم ، اگر رادیو*های دیگه میشناسید اضافه می*کنم ، در حال حاضر دارم لیستی از رادیوها جم می*کنم برایه آپدیت بعدی ، ممنون از حمایت هاتون

نظر

دوستان عزیز برنامه*رو برای مدتی* رایگان کردم و در حال حاضر روی آپدیت برنامه کار می*کنم با رادیوهای بیشتر و امکانات بیشتر لطفا درصورت امکان اگر دوست داشتید با ریت دادن به برنامه حمایت کنین تا در جریان نقاط قوت و ضعف برنامه باشم و بتونم برنامه*رو هرچه بهترو قوی تر کنم ، شما دوستان اعتباره کاره ما برنامه نویس*ها هستین ممنون از لطفتون امیدوارم که بتونم رضایت خاطر شمارو جلب کنم.

در صورت امکان اگر رادیو موسیقی رو میشناسید که در لیست نیست حتما اسم رو درج کنید یا به من میل بزنید تا در لیست برنامه قرار بدم

نظر

صبر کنید ..
                    X