اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاک شدن هرچی که تو سیدیا بود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاک شدن هرچی که تو سیدیا بود

هرچی که تو سیدیا بود پاکشده یبار ریستور کردم بعد از چند روز باز اینجوری شد مشکل چیه اینم اسکرین شات از سیدیا
    اینم متن ارور
    wow.you exceeded the number of package name this APT is capable of
    problem whit mergelist var/lib/apt/lists/www.*********.ir_repo_._packages The packge listes or status file could not be parsed or opened
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط aref.moradi : https://i-phone.ir/forums/member/3754-aref-moradi در ساعت 20-02-2013, 10:22 AM

منم این مشکل و دارم لطفا راهنمایی کنید

نظر

دوستان اين يكي از باگ هاي جيلبريك evasi0n هستش كه فعلا تنها راهش ريستور و جيلبريك دوبارست

- - - - - - - - - -

دوستان اين يكي از باگ هاي جيلبريك evasi0n هستش كه فعلا تنها راهش ريستور و جيلبريك دوبارست

نظر

پاک شدن هرچی که تو سیدیا بود

نه نیازی به ریستور نیست تمامی سورسهاتون رو پاک کنید درست میشه
        بعد یکی یکی اد کنید تا ببینید کدومشون این مشکل رو بوجود میاره.

نظر

نوشته اصلی توسط kingsat نمایش پست ها
          دوست عزيز هيچ ربطي به سورس ها نداره و تنها راهشم ريستور هستش من اين مشكل براي خودم هم پيش اومد

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط kingsat نمایش پست ها
          دوست عزيز هيچ ربطي به سورس ها نداره و تنها راهشم ريستور هستش من اين مشكل براي خودم هم پيش اومد

نظر

آخرین برنامه یا آخرین سورسیرو که نصب کردید رو پاک کنید مشکل حل میشه

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
              دوستان چند بار بگم اين مسأله يك باگ evasi0n هستش و هيچ ربطيم به سورس يا برنامه نداره چون خودم بهش بر خوردم تنها راه حلشم ريستور و جيلبريك دوباره است

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
              دوستان چند بار بگم اين مسأله يك باگ evasi0n هستش و هيچ ربطيم به سورس يا برنامه نداره چون خودم بهش بر خوردم تنها راه حلشم ريستور و جيلبريك دوباره است

نظر

نوشته اصلی توسط aref.moradi نمایش پست ها
                هرچی که تو سیدیا بود پاکشده یبار ریستور کردم بعد از چند روز باز اینجوری شد مشکل چیه اینم اسکرین شات از سیدیا
                اینم متن ارور
                problem whit mergelist var/lib/apt/lists/www.*********.ir_repo_._packages The packge listes or status file could not be parsed or opened
                مشکل از این سورس هست-*********.ir

نظر

اینم متن ارور

اگر دقت کنید توی متن نشون داده شدخ خط زیر مشاهده میشه
                  var/lib/apt/lists/www.*********.ir_repo_._packages
                  که باید با ifunboxبه مسیر var/lib/apt/lists/ رفت و فایل های مربوط به سورس اعلام شده را پاک کرد که در اینجا Careers and Jobs UK – UK Job Site for Job Search and Recruitment هست،دو فایل سورس را با پسووند های _._Release و_._packages را پاک کنید سپس سورس را از cydiaپاک کرده و کار تموم میشه و همه چیز رو به راه میشه

نظر

منم قبلا با این مشکل روبرو شدم آخرین سورسی که نصب کرده بودم و بعدش اینجوری شده بود را با خود سیدیا پاک کردم همه چیز درست شد البته یک روز بعدش همون سورس را بدون مشکل نصب کردم

نظر

ماله من که یه دفعه بدون هیچ دلیلی وقتی رفرش کردم این جوری شد آخرشم ریستور کردم

- - - - - - - - - -

ماله من که یه دفعه بدون هیچ دلیلی وقتی رفرش کردم این جوری شد آخرشم ریستور کردم

نظر

ممنون از راهنماییتون ولی الان داخل سیدیا خالی خالی فقط یه صفحه سفید میاد مجبورم دوباره جیلبریک کنم و اینهمه برنامه دب رو دوباره نصب کنم ایندفعه خود بخود اینجوری شد و سورسی اضافه نکرده بودم بازم ممنون از همه دوستان گل

نظر

ممنون از راهنماییتون ولی الان داخل سیدیا خالی خالی فقط یه صفحه سفید میاد مجبورم دوباره جیلبریک کنم و اینهمه برنامه دب رو دوباره نصب کنم ایندفعه خود بخود اینجوری شد و سورسی اضافه نکرده بودم بازم ممنون از همه دوستان گل
                          شما بوسيله ifunbox ميتوني فايل هاي دپت رو بك اپ بگيري و سپس و ريستور و بك بم اپ از ifunbox برگردوني !
                          آموزشش تو انجمن هست اگه مشكلت حل نشد بگو تا فيلم آموزشيش رو شب برات بسازم

نظر

متشکرم سورس بیگ بوس و پکیج هاشو پاک کردم درست شد

نظر

متشکرم سورس بیگ بوس و پکیج هاشو پاک کردم درست شد
                              اطفا قوانين انجمن را مطالعه نموده و براي تشكر از گزينه ي سپاس استفاده كنيد
                              -----
                              موفق باشيد

نظر

صبر کنید ..
                              X