اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاک شدن هرچی که تو سیدیا بود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

یه سوال فنی!!
    اگه اون سورس مورد نظری که باعث این مشکل شده پاک کنیم! برنامه های نسب شده هم میپره؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
      دوستان اين يكي از باگ هاي جيلبريك evasi0n هستش كه فعلا تنها راهش ريستور و جيلبريك دوبارست

- - - - - - - - - -

دوستان اين يكي از باگ هاي جيلبريك evasi0n هستش كه فعلا تنها راهش ريستور و جيلبريك دوبارست

کاربر ارشد تو که بلد نیستی لطفا حرف نزن که همرو تو دردسر بندازی با پاک کردن آخرین سورس و اخرین برنامه این ارور حل میشه

نظر

نوشته اصلی توسط farzad_eve نمایش پست ها
        کاربر ارشد تو که بلد نیستی لطفا حرف نزن که همرو تو دردسر بندازی با پاک کردن آخرین سورس و اخرین برنامه این ارور حل میشه
        من واقعا معذرت میخوام که اون ذره ای که خودم مییدونستمو مجانی در اختیار دیگران گذاشتم تا استفاده کنند. اینم طرز صحبت کردن در یک انجمن تخصصی نیست.
        چون ابن مشکل برای خودم پیش اومد و تنها با اون چیزی که گفتم حل شد اگه به نظر تون من هیچی بارم نیست درسته واقعا توی این دنیای بزرگ تکنولوژی من یه قطره در برابر دریا هستم و هیچی نمیدونم!
        من واقعا از شما معذرت میخوام که شما رو توی دردسر انداختم امیدوترم حلالم کنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ai_khujaste نمایش پست ها
        یه سوال فنی!!
        اگه اون سورس مورد نظری که باعث این مشکل شده پاک کنیم! برنامه های نسب شده هم میپره؟؟

خیر دوست عزیز!
        ویرایش توسط Obaydok : https://i-phone.ir/forums/member/99257-obaydok در ساعت 01-04-2013, 09:08 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
          من واقعا معذرت میخوام که اون ذره ای که خودم مییدونستمو مجانی در اختیار دیگران گذاشتم تا استفاده کنند. اینم طرز صحبت کردن در یک انجمن تخصصی نیست.
          چون ابن مشکل برای خودم پیش اومد و تنها با اون چیزی که گفتم حل شد اگه به نظر تون من هیچی بارم نیست درسته واقعا توی این دنیای بزرگ تکنولوژی من یه قطره در برابر دریا هستم و هیچی نمیدونم!
          من واقعا از شما معذرت میخوام که شما رو توی دردسر انداختم امیدوترم حلالم کنید

- - - - - - - - - -

خیر دوست عزیز!
          بابت جواب سوالم ممنون

در مورد جواب اولت به اون دوست نحترممون نوع جوابتون کاملاً حرفه ای بود نشون دهنده این هست که آدم سبک مغزی نیستی اما خوب اون دوستمون هم فکر نکنم منظوری داشت! مطمعناً منظورش رو جور دیکه ای باید بیان میکرد! به هر حال انجمن همه همدیگر رو دوست میدونو که بعضی وقتها این دوستیها و نزدیکی ها باعث گفتن حرفهایی با ظاهر خودمونی میشه! این دوستمون هم مطمعناً مستثنی نبود!
          به هر حال من چون با گوشی وارد فروم میشم درجه ها و رطبه ها رو نمیبینم!

ببخشید از موضوع تاپیک دور شدم.

باز خم از جوابت ممنون.

نظر

مشکل من با پاک کردن سورس ها حل شد همه رو پاک کردم دوباره نصب کردم

نظر

دوستان منم همین مشکل رو داشتم تو سایتای خارجی که گشتم متوجه شدم که سایدیا از یه تعداد سورس به بالا دچار مشکل می شه !!واسه همینم هست که دیگه بقیه ی سورس ها رو نشون نمی ده !!برای حل مشکلش هم به انتخاب خودتون چند تا از سورس ها رو پاک کنید درست می شه !
              اینم منبع:
              How to fix Cydia error “wow, you exceeded the number of package names this APT is capable of”

Ever since the evasi0n jailbreak came out, we’ve been inundated with the same support request about a Cydia error that displays the following message: wow, you exceeded the number of package names this APT is capable of. The message also shows a couple more lines of errors but the first one really is the source of the problem.

In this post, we’ll explain what “the number of package names this APT is capable of” means, and most importantly, we’ll provide you with a quick and simple fix for it…

Why does this problem occur?
              According to Saurik himself, Cydia “downloads all of the package listings locally, and then APT consolidates them into a single efficient data structure that can be used even on memory-constrained devices to access the massive wad of packages later.” The problem is that this data structure is only capable of hosting a total of 65,535 packages.

Because the default repositories in Cydia already come with about 40,000 packages, you only have room for an additional 25,000. It means that if you decide to add more sources, especially sources that pirate jailbreak tweaks, you will likely quickly exceed this number and face the mighty error telling you “you exceeded the number of package names this APT is capable of.”

How to fix this error?
              The fix is pretty simple, and if you’ve actually read the previous paragraph, you’ve probably already figured it out. In order to fix the excess of package name entries, you need to remove some of the extra repo sources you added in Cydia.

To do so, go to Cydia > Manage > Sources > Edit, then remove a few sources in there. Note that it’s not necessarily a good idea to remove some of the default repositories (BigBoss, Cydia/Telesphoreo, Dev Team, ModMyI, ZodTTD) as they are the ones that actually provide the most bang for your bucks, so to speak.

Apparently this error has been around for a long time, but to be quite frank, I had never heard of it until evasi0n was released.
              ویرایش توسط mahany_mahan : https://i-phone.ir/forums/member/4731-mahany_mahan در ساعت 18-04-2013, 08:47 AM

نظر

سلم
                منم دچار این مشکل شدم ولی سورس ها هستن اما برنامه ای داخلشون نیست ، وقتی میخوام سورس حذف کنم پیغام خطا میده و بعدش حذف نمیشه
                چیکار کنم؟

نظر

من که اینقد با این مشکلات مواجه شدم که دیگه از جیل برک خوشم نمیاد
                  الان تو کار برنامه اصلی هستم خیالم راحت تره

نظر

نوشته اصلی توسط pakquantum نمایش پست ها
                    من که اینقد با این مشکلات مواجه شدم که دیگه از جیل برک خوشم نمیاد
                    الان تو کار برنامه اصلی هستم خیالم راحت تره
                    دوست عزیز این برداشت بد ما ایرانیا ست که جیلبریک رو تنها به معنای نصب برنامه کرک شده میدونیم در حالی که یه چیز بسیار فراتر از این حرفاست
                    این مشکلم به خاطر سورس های زیادیه که ما به خاطر توییک های کرک شدشون نصب می کنیم

نظر

صبر کنید ..
                    X