اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه whatsapp برای آیفون ۵

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه whatsapp برای آیفون ۵

سلام دوستان

من وقتی داشتم برای یکی از دوستان که آیفون ۵ جیلبریک داره سعی میکردم نرم افزار whatsapp رو نصب کنم متاسفانه همش از برنامه خارج میشد یا به قول معروف کرش

میکرد.انجمن رو گشتم چیزی پیدا نکردم تا اینکه تو یه فروم غیر وطنی متوجه شدم که ظاهرا برای آیفون ۵ این برنامه کرکش متفاوته که برای شما هم میزارم تا استفاده کنید

لینک غیر مستقیم

منم از هر جا گرفتم از برنامه بیرون میپره چرا ؟

نظر

به خاطر کرکر برنامتونه از یه کرکر دیگه استفاده کنین
      یا از برنامه vShare استفاده کنین

نظر

والا ما از هر جایی گرفتیم همه خراب بودن روی ایفون 5

نظر

من هم دقیق چنین مشکلی داشتم
          و هیچ کس تو انجمن جواب بنده رو نداد
          ممنون داداش

- - - - - - - - - -

راستی
          یادم رفت بگم که من با اخرین ورژن tapatalk هم چنین مشکلی رو دارم
          شما نمیدونید کرک برای آیفون 5 این برنامه فرق میکنه؟
          اگر اره ممنون میشم لینک دانلودش رو بزارید

نظر

من whatsapp نصب کردم و بدون مشکل اجرا شد :دی

نظر

برنامه whatsapp برای آیفون ۵

اورجينال نصب كردم بي مشكل جواب ميده نسخه كرك هاتون مشكل داره

نظر

نوشته اصلی توسط Mediaportal نمایش پست ها
                به خاطر کرکر برنامتونه از یه کرکر دیگه استفاده کنین
                یا از برنامه vShare استفاده کنین
                برنامه vShare را از کدوم سورس نصب کنم؟
                اخه از چند جا نصب کردم و همش میخواد اپدیت بشه و با وجود دانلود شدن اپدیت بازم پیغام اپدیت رو میده
                و مشکلی که داره امکان سرچ در این برنامه ندیدم
                میشه راهنمایی کنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط meh-D نمایش پست ها
                  سلام دوستان

من وقتی داشتم برای یکی از دوستان که آیفون ۵ جیلبریک داره سعی میکردم نرم افزار whatsapp رو نصب کنم متاسفانه همش از برنامه خارج میشد یا به قول معروف کرش

میکرد.انجمن رو گشتم چیزی پیدا نکردم تا اینکه تو یه فروم غیر وطنی متوجه شدم که ظاهرا برای آیفون ۵ این برنامه کرکش متفاوته که برای شما هم میزارم تا استفاده کنید

لینک غیر مستقیم
                  نسخه ي كرك شده باگ داره، ميتوني از اورجينال. تستفاده كنيد مشكلي نداره! اگه هم ميخواي پولي ندي از برنامه ي pp25 و kualong هم ميتوني استفاده كني
                  لينك فيلم اموزشي kualong
                  Download Paid Apps Free For iphone 5,4s,4,3GS-ipad 4,3,2,1,ipad mini-ipod touch 4 and 5g - YouTube
                  لينك فيلم اموزشي pp25
                  How to Get Paid Apps For Free No Jailbreak IOS 6 Devices - YouTube
                  تو انجمن هم فيلم اموزشيش هست
                  ----
                  موفق باشيد

نظر

Vshare رو از سایت خود برنامه نصب میکنم
                    کافیه از گوگل سرچش کنی
                    موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط arad.ghodrati نمایش پست ها
                      نسخه ي كرك شده باگ داره، ميتوني از اورجينال. تستفاده كنيد مشكلي نداره! اگه هم ميخواي پولي ندي از برنامه ي pp25 و kualong هم ميتوني استفاده كني
                      لينك فيلم اموزشي kualong
                      Download Paid Apps Free For iphone 5,4s,4,3GS-ipad 4,3,2,1,ipad mini-ipod touch 4 and 5g - YouTube
                      لينك فيلم اموزشي pp25
                      How to Get Paid Apps For Free No Jailbreak IOS 6 Devices - YouTube
                      تو انجمن هم فيلم اموزشيش هست
                      ----
                      موفق باشيد
                      سلام دوستان این برنامه هایی که اعلام کردین مشابه واتس آپ هستند یا اینکه به کمک اینها میشه واتس آپ رو نصب کرد؟؟؟من میخوام واتس آپ رو نصب کنم میشه راهنمایی کنید از کجا نصبش کنم؟؟پولی یا مجانی؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط danyaljan نمایش پست ها
                        سلام دوستان این برنامه هایی که اعلام کردین مشابه واتس آپ هستند یا اینکه به کمک اینها میشه واتس آپ رو نصب کرد؟؟؟من میخوام واتس آپ رو نصب کنم میشه راهنمایی کنید از کجا نصبش کنم؟؟پولی یا مجانی؟؟
                        با سلام
                        دوست عزیز شما با استفاده از این برنامه ها می توانید WhatsApp رو به صورت کرک شده و مجانی دانلود کنید (خود برنامه پولی می باشد)

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
                          با سلام
                          دوست عزیز شما با استفاده از این برنامه ها می توانید WhatsApp رو به صورت کرک شده و مجانی دانلود کنید (خود برنامه پولی می باشد)
                          ممنون.این برنامه ها رو باید از سیدیا نصب کنیم؟؟؟و پولی برنامه واتس آپ چند در میاد و چجوری باید پولی رو خریداری کنم؟؟؟کسی تو انجمن هست که به کمکش پولی رو بخرم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط danyaljan نمایش پست ها
                            ممنون.این برنامه ها رو باید از سیدیا نصب کنیم؟؟؟و پولی برنامه واتس آپ چند در میاد و چجوری باید پولی رو خریداری کنم؟؟؟کسی تو انجمن هست که به کمکش پولی رو بخرم؟؟
                            خیر.این برنامه ها باید روی کامپیوتر نصب بشن و قیمت خود برنامه 0.99$ هستش.در مورد سوال آخرتون ، نمیدونم اگه کسی بتونه کمک کنه.من پولی ندارم برای آیتونز که بتونم کمک کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
                              خیر.این برنامه ها باید روی کامپیوتر نصب بشن و قیمت خود برنامه 0.99$ هستش.در مورد سوال آخرتون ، نمیدونم اگه کسی بتونه کمک کنه.من پولی ندارم برای آیتونز که بتونم کمک کنم.
                              شما لینکی برای دانلود این برنامه ها دارین؟؟در ضمن به کمک این برنامه ها اگه واتس آپ کرک شده نصب کنم مثل نسخه پولی کارایی داره یا اینکه باگ داره ؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X