اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست کمک برای واردات محصولات اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست کمک برای واردات محصولات اپل

با سلام خدمت دوستان عزیز
    خیلی وقته دارم تحقیق میکنم که از کدوم کشور میشه محصولات اپل رو وارد کرد که هم ارزون باشه و هم مشکل وارد کردن نداشته باشه.اما متاسفانه چیزی دستگیرم نشده چون خیلیا که اطلاعی ندارن و اونا هم که دارن دراختیار دیگران قرار نمیدن.ناچارا یه تاپیک زدم بلکه یکی از دوستان بتونن بنده رو راهنمایی کنن.ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره به بنده هم بگه.پیشاپیش از همه تشکر میکنم

درخواست کمک برای واردات محصولات اپل

از کشور دوست و برادر چین و بهترین جا هم هنگ کنگ هست.
    هم ارزونه و هم مالیاتی نداره و هم همه نوع قیمیتی میتونی پیدا کنی.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

Re: درخواست کمک برای واردات محصولات اپل

[QUOTE=Saeed HA;819913]از کشور دوست و برادر چین و بهترین جا هم هنگ کنگ هست.
      هم ارزونه و هم مالیاتی نداره و هم همه نوع قیمیتی میتونی پیدا کنی.

ممنون دوست عزیز.راستش منم زیاد شنیدم که بهترین جا هنگ کنگ هست.اما دیگه چرا کسی خبر نداره.منظورتون از همه نوع قیمتی چیه؟مگه آیفون و کلا محصولات اپل هم جنس درجه یک و دو داره؟

نظر

دوست عزیز بهترین جا برای واردات آیفون هنگ گنگ هستش اما باید به دفتر اپل که همون اپل استور رسمی است بری و درخواست برای خرید تجاری بدی که اون وقت برات ارزون در میاد اما باید ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار خرید داشته باشی تا برات قیمتهای تجاری بزنند
        البته ویزای هنگ گنگ گرفتن برای خودش یه داستانی است
        اگر سوالی داشتی من در خدمتم
        ویرایش توسط i-vahid : https://i-phone.ir/forums/member/980-i-vahid در ساعت 20-02-2013, 01:24 PM

نظر

Re: درخواست کمک برای واردات محصولات اپل

نوشته اصلی توسط i-vahid نمایش پست ها
          دوست عزیز بهترین جا برای واردات آیفون هنگ گنگ هستش اما باید به دفتر اپل که همون اپل استور رسمی است بری و درخواست برای خرید تجاری بدی که اون وقت برات ارزون در میاد اما باید ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار خرید داشته باشی تا برات قیمتهای تجاری بزنند
          البته ویزای هنگ گنگ گرفتن برای خودش یه داستانی است
          اگر سوالی داشتی من در خدمتم
          ممنون.اینکه میفرمایید ارزونتر میشه یعنی حدودا چقدر ارزونتر؟آیا در مورد خرید سایر محصولات اپل هم باز هنگ کنگ ارزونتره؟من شنیدم بعضی از فروشنده ها هستن تو هنگ کنگ که قیمتهاشون از اپل استور خیلی ارزونتره و حتی رو تعداد خرید بالا کلی هم آفر میدن.میشه نظرتون رو در این مورد بفرمایین؟

نظر

صبر کنید ..
          X