اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست راهنمایی برای ایجاد اکانت Developers

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست راهنمایی برای ایجاد اکانت Developers

سلام دوستان ...
    من میخواستم برای ساخت اکانت Developrs از شما کمک بگیرم ...
    1- حساب باید حتما باید ویزا باشه ؟
    2- کشورش مهمه که کجا باشه ؟
    3- داخل ایران جای معتبری هستش که بشه بهشون اعتماد کرد برای باز کردن حساب ؟
    4- من برای پروژه دانشگاهیم نیاز دارم تا بازی که ساختم رو سرتیفیکت هاشو با Provision Portal بگیرم ولی وقت ندارم که این کارو انجام بدم 3 شنبه صبح باید توی دانشگاه از پروژه دفاع کنم کسی از دوستان هستش که من فایل های مربوط به Key Pair و Certificate رو بهش بدم برام فعالشون کنه تا بتونم .ipa بگیرم از پروژم ؟

مرسی ...

۱ - حساب که باید یک حساب بانکی باشه! برای پرداخت میتونه Visa و Master باشه!
    ۲ - باشید کشورهای تحریم نباشه! و بهتر هست که اپل اونجا نمایندگی داشته باشه، چون تمام مراحل در اون صورت online خواهد بود!
    ۳ - نمیدونم والا بشه جایی اعتماد کرد یا نه
    ۴- برای ipa گرفتن شاید برنامه JailCoder بتونه کارتون را راه بندازه! JailCoder البته من باهاش توی xcode ها جدید کار نکردم بدونم کار میده یا نه! توی اینترنت هم بگردید روش های patch کردن xcode را تست کنید شاید کار بده!
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

من با UDK کار می کنم و مرحله آخر که می خواد فایل ipa بده درخواست میده و بخاطر همین راه دیگه ای ندارم ...
      البته خروجی .app مربوط به مک می تونم بگیرم ولی نمیدونم آیا میشه روی iphone 4 نصبش کرد یا نه ...؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط vahid67 نمایش پست ها
        من با UDK کار می کنم و مرحله آخر که می خواد فایل ipa بده درخواست میده و بخاطر همین راه دیگه ای ندارم ...
        البته خروجی .app مربوط به مک می تونم بگیرم ولی نمیدونم آیا میشه روی iphone 4 نصبش کرد یا نه ...؟؟
        نه نمیشه نصب کرد! خوب شاید بتونید پس از cert های جعلی استفاده کنید؟ چه فایلهایی میخواد؟ cert و p12?

نظر

وقتی که خروجی میگیرم دو تا فایل میده یکی DeveloperKeyPair.key و یکی CertificateSigningRequest که باید از داخل Provision Portal اون ها رو تایید کرد و بعد از تایید وارد برنامه کرد تا خروجی بده .. فکر نمیکنم راه دور زدنی داشته باشه ...

نظر

نوشته اصلی توسط vahid67 نمایش پست ها
            وقتی که خروجی میگیرم دو تا فایل میده یکی DeveloperKeyPair.key و یکی CertificateSigningRequest که باید از داخل Provision Portal اون ها رو تایید کرد و بعد از تایید وارد برنامه کرد تا خروجی بده .. فکر نمیکنم راه دور زدنی داشته باشه ...
            خوب فایلهای خروجیشو توی اینترنت میتونید پیدا کنید! احتمال زیاد میشه دورش زد! البته این فایلهایی که میخواد برای قرار دادن توی appstore هم هست! شما فقط میخواهیی خروجی ipa بگیری و بعد روی گوشی jailbreak شده نصبش کنی دیگه!

اینجا ۲ فایل برای چیزایی که شما میخوای هست! Exporting the App بهش بده و خروجی را بگیر!
            زمانی مهم هست این فایلها حتما با apple Id معتبر ساخته شده باشه که یخواهید بذارید روی AppStore.

نظر

قبولشون نکرد مرسی از راهنمایی هات احسان جان ...

نظر

این آموزش انجمن شاید به دردت بخوره!
                انتشار برنامه بدون نیاز به دولوپر اکانت

نظر

نه نمیشه ... دیگه مهم نیست دارم حساب ویزا باز می کنم ...

نظر

صبر کنید ..
                  X