اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل در دانلود فايلهاى حجيم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل در دانلود فايلهاى حجيم

سلام دوستان

سوال من اينه كه شما كلا چجورى با آيپد فايلهاى حجيم ( مثلا ٣٠٠ مگ ) رو دانلود ميكنين؟ از چه دانلود منجرى استفاده ميكنين؟
    من هر برنامه اى كه حجمش از ١٠٠ مگ بيشتره رو دانلود ميكنم، اولاً كه موقع دانلود حتما چندبار قطع ميشه ( بدون هيچ دليلى ) ، دوماًً موقع نصب ارور ميده، و تنها دليلشو اين ميبينم كه چون حجمش زياد بوده درست دانلود نشده حتما، ولى برنامه هاى كوچيكتر به راحتى دانلود و نصب ميشن.
    من از iDownload+ استفاده ميكنم، به نظرتون مشكل من چجورى حل ميشه؟
    ممنون ...

به نظر من مشکل از نتتون می تونه باشه ، من با گوشی یه بار یه اپ 570 مگ دانلود کردم! ولی بهتره با کامپیوتر دانلود کنید و بعد بریزید!
    برای دانلود منیجر حضور ذهن ندارم ولی من با سافاری دانلود منجر راضی ام، برای دانلود ویدیو از سایت هم برنامه ی دیگه...

نظر

ولى من ميخوام از كامپيوتر اصن استفاده نكنم و با خود آيپد دانلود كنم، دانلود منجر خوبى سراغ ندارين كه بتونه فايل حجيمو با اطمينان دانلود كنه؟ كه قطع نشه و فايلو سالم بهم بده؟
      سافارى دانلود منجر ميشه باش فايل حجيم گرفت؟ قابليت resume داره؟
      مرسى از كمكتون

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghooo نمایش پست ها
        ولى من ميخوام از كامپيوتر اصن استفاده نكنم و با خود آيپد دانلود كنم، دانلود منجر خوبى سراغ ندارين كه بتونه فايل حجيمو با اطمينان دانلود كنه؟ كه قطع نشه و فايلو سالم بهم بده؟
        مرسى از كمكتون
        برنامه های خیلی زیادی توی اپ ستور هست ولی من زیاد دانلود نمی کنم، بیشترشون هم که مرورگر جدا دارن، من فقط از سافاری و کروم استفاده می کنم، برای همین safari download manger و chrome download enabler (فک کنم درست نوشتم) استفاده می کنم!
        چند بار ازشون استفاده کردم، سافاری قابلیت resume داره اگر سروری که دانلود می کنید اجازه بده!!! کروم یادم نیست.
        توی سورس انجمن مال کروم هست ولی سافاری نیست! یه بار خودتون تست کنید متوجه می شید چجوریه!

نظر

مرسى از كمكتون
          کلا امکان این که وسط دانلود قطع بشه زیاده من تازه از اپ استور که دان میکردم وقتی لاک میشد قطع میشد البته اون موقعی که آیپد داشتم!

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
            کلا امکان این که وسط دانلود قطع بشه زیاده من تازه از اپ استور که دان میکردم وقتی لاک میشد قطع میشد البته اون موقعی که آیپد داشتم!
            دوست عزيز،مشكل شما از جاي ديكه بوده !!!!چون من هرشب در زمان رايگان بودن دارم باايپد از اپ استور دان ميكنم!!!!!اونم با حجم بالأ

نظر

سلام دوستان

سوال من اينه كه شما كلا چجورى با آيپد فايلهاى حجيم ( مثلا ٣٠٠ مگ ) رو دانلود ميكنين؟ از چه دانلود منجرى استفاده ميكنين؟
              من هر برنامه اى كه حجمش از ١٠٠ مگ بيشتره رو دانلود ميكنم، اولاً كه موقع دانلود حتما چندبار قطع ميشه ( بدون هيچ دليلى ) ، دوماًً موقع نصب ارور ميده، و تنها دليلشو اين ميبينم كه چون حجمش زياد بوده درست دانلود نشده حتما، ولى برنامه هاى كوچيكتر به راحتى دانلود و نصب ميشن.
              من از iDownload+ استفاده ميكنم، به نظرتون مشكل من چجورى حل ميشه؟
              ممنون ...
              از اين برنامه استفاده كنيد !!!!

https://itunes.apple.com/us/app/down...432038380?mt=8

نظر

ممنون از همه دوستان

يه سوال، يكى از برنامه هايى ك من باهاش دانلود ميكنم، بعضى وقتا اين ارور رو ميده كه بر اساس محدوديت هاى اپل، هيچ برنامه اى نميتونه بيشتر از ١٠ دقيقه در بكگراند فعال باشه، و بايد حتما دوباره يه بار به اون برنامه سوييچ كنم تا دانلود رو ادامه بده. ميخواستم ببينم واقعاً همينطوره؟ يه برنامه در iOS نميتونه بيش از ١٠ دقيقه بدون اينكه بهش سر بزنيم فعال باشه نه؟
                خب راهى هست كه اين مشكلو برطرف كرد؟ شايد من بخوام بزارم رو دانلود و برم، چيكا كنم قطع نشه؟

مرسى ...

نظر

Perfect downloaded خوبه

من باهاش آسفالت ٧ رو دانلود كردم

خيلي خوبه

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
                    دوست عزيز،مشكل شما از جاي ديكه بوده !!!!چون من هرشب در زمان رايگان بودن دارم باايپد از اپ استور دان ميكنم!!!!!اونم با حجم بالأ
                    شما آیپدتون چیه؟ روی آیپد 3 از وقتی به ios 6 آپدیت کردم این مشکل برام پیش اومد اتفاقا یه نفر دیگه هم همین مشکلو روی آیپد 3 داشت

- - - - - - - - - -

شما آیپدتون چیه؟ روی آیپد 3 از وقتی به ios 6 آپدیت کردم این مشکل برام پیش اومد اتفاقا یه نفر دیگه هم همین مشکلو روی آیپد 3 داشت

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

ايپد ٢ ورژن ٦.١ ولي من مشكلي با اپ استور ندارم ،به راحتي شب تا صبح دانلود ميشه......

نظر

ايپد ٢ ورژن ٦.١ ولي من مشكلي با اپ استور ندارم ،به راحتي شب تا صبح دانلود ميشه......
                        بله این مشکلو آیپد 3 ها دارن

- - - - - - - - - -

بله این مشکلو آیپد 3 ها دارن

نظر

ممنون از همه دوستان

يه سوال، يكى از برنامه هايى ك من باهاش دانلود ميكنم، بعضى وقتا اين ارور رو ميده كه بر اساس محدوديت هاى اپل، هيچ برنامه اى نميتونه بيشتر از ١٠ دقيقه در بكگراند فعال باشه، و بايد حتما دوباره يه بار به اون برنامه سوييچ كنم تا دانلود رو ادامه بده. ميخواستم ببينم واقعاً همينطوره؟ يه برنامه در iOS نميتونه بيش از ١٠ دقيقه بدون اينكه بهش سر بزنيم فعال باشه نه؟
                          خب راهى هست كه اين مشكلو برطرف كرد؟ شايد من بخوام بزارم رو دانلود و برم، چيكا كنم قطع نشه؟

مرسى ...
                          دوستان كسى جواب اين سوالو نميدونست ؟

نظر

باید auto lock رو خاموش کنی ،یا با چیز پی ان دانلود کنی،وگرنه تا صفحه ات خاموش شه قطع میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط badboy1313 نمایش پست ها
                              باید auto lock رو خاموش کنی ،یا با چیز پی ان دانلود کنی،وگرنه تا صفحه ات خاموش شه قطع میشه.
                              بمن ايران نيستم نميدونم الان ايتونز ايپي هاي ايران رو بسته يا نه! اگه كه الان شيلتر هست بايد شيلترتو روشن كني(به همين دليل بايد auto unlock بايد خاموش باشه جون وقتي ميره تو لاك شيلترت خاموش ميشه) ولي اگه به شيلتر لازم نباشه ديگه فرقي نداره كه auto unlock روشن يا خاموش باشه !

نظر

صبر کنید ..
                              X