اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایمیل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایمیل

سلام توروخدا کمک چجوری با ایفونم عکس اهنگ و فیلم ایمیل کنم توی میل خود گوشی اتچ نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوشته اصلی توسط ammarha نمایش پست ها
    سلام توروخدا کمک چجوری با ایفونم عکس اهنگ و فیلم ایمیل کنم توی میل خود گوشی اتچ نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام
    عکس رو که باز میکنید ، دکمه share رو بزنید ، و آیکون ایمیل رو انتخاب کنید تا فایل شما در ایمیل باز و attach بشه!!

نظر

ممنون ولی اهنگ و فیلم رو ایمیل کنم

- - - - - - - - - -

چجوری فیلم و اهنگ رو ایمیل کنم

نظر

ایمیل

- - - - - - - - - -

به صورت نرمال نمیشه! (قانون کپی رایت)
        اگر جیلبریک کردید از سورس انجمن anyattach رو نصب کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
          • به صورت نرمال نمیشه! (قانون کپی رایت)
            اگر جیلبریک کردید از سورس انجمن anyattach رو نصب کنید
          • \
            به دلیل اینکه اکثر هاستینگ هایی که سرویس پست الکترونیکی میدند علاوه بر اینکه یک حجم مشخص برای نگهداری اطلاعات در ایمیل در نظر میگیرند ، حتی در هر بار ارسال ایمیل یک ظرفیت مشخصی نیز در نظر گرفته میشه به صورت پیش فرض اکثر ایمیل سنترها مثل اپل ، مایکروسافت ، یاهو ، جیمیل ، در هر بار ارسال پست الکترونیکی اجازه ۱۰ مگابایت فایل پیوست میدهند ، مگر اینکه سرویس دهنده ایمیل خصوصی یا سفارشی باشه که بشه به صورت آزاد تا هر ظرفیتی که خواستین اضافه بکنین ، حتی اگه جیلبریک اجازه بده شما هرچی میخواین ارسال کنین ولی سرور دریافت کننده این اجازه رو شاید نده!!!!

• موفق باشید.

ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 16-02-2013, 06:41 PM

نظر

منanyattach رو دانلود کردم ولی نرم افزاری اضاف نشد و توی قسمت میل خود گوشی قسمتی اضاف نشد چجوری کار میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

منanyattach رو دانلود کردم ولی نرم افزاری اضاف نشد و توی قسمت میل خود گوشی قسمتی اضاف نشد چجوری کار میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
              من خودم کار نکردم ولی از سکرین شات هایی که توی این تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread80742.html ' گزاشتم فهمیدم باید روی اون ایکون بقل subjcet بزنید!

نظر

توی سابجکت اون گزینه اتچ اضاف نشده مشکل کجاست

نظر

توی سابجکت اون گزینه اتچ اضاف نشده مشکل کجاست
                  مشکل رو پیدا کردم

توی سورس اصلی میرم زده
                  کد:
                  This product is not currently cerified to be compatible with your device
                  با 6.1 سازگاری نداره! دنبال یه برنامه ی دیگه باید بگردید، شرمنده!

نظر

نرم افزار دیگه ای سراغ ندارید خیلی لازم دارم ولی هرچی دانلود کردم نمیشه

- - - - - - - - - -

نظر

- - - - - - - - - -

یه برنامه دیگه توی نت دیده بودم که توی اپ ستور بود بعدا حذف شد! ولی من از اینستالیوس دانلود کردم و فکر کنم هنوز توی گوشی قدیمیم دارمش! (5.1.1) هست. با این برنامه آهنگ چند بار فرستادم!
                      این برنامه به دردتون می خوره؟! (الان دمه دست نیست 3gs ام) اگر بله، می گردم لینک پیدا کنم براتون اگر نشد از اون برنامه با ifunbox بکاپ می گیرم براتون یه جایی اپلود می کنم، امیدوارم روی 6.1 کار کنه!

نظر

صبر کنید ..
                      X