اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست کمک برای برگرداندن کانتکت لیست پاک شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست کمک برای برگرداندن کانتکت لیست پاک شده

سلام دوستان عزیز
    به مشکلی برخوردم ، واقعا" کمک بزرگی می کنید اگر راهی به نظرتون می رسه به من بگید

من دیشب آیتونز آخرین ورژن را نصب کردم ، بعد بک آپ گرفتم توسط آیتونز روی ویندوز xp ، بدون اینکه کانتکت هام را تیکش را روشن کنم ( ساعت 1 شب )

بعد باز تیک کانتکت لیست را زدم که با آتلوک آفیس همگام شه ، و گمونم شد ( ساعت 2 شب )

صبح که باز قصد داشتم کاری انجام بدهم ، باز همگام سازی کردن تا سیم را وصل کردم ، و تمام تلفن های گوشی را پاک کرد ( ساعت 11 صبح )
    البته عجیب اینجاست که اسم کانتکت لیست ها همه هستن ، فقط تلفن ها پاک شدند

ریستور پوینت ویندوز متاسفانه ندارم

اما فایل های بک آپ ساعت 1 و 2 شب را پیدا کردم

اما خود آیتونز کزینه ریستور به آن دوتا را بهم نمیده

یک پروژه کاری و یه عالمه تلفن از آخرین بک آپم را از دست دادم ، تو را خدا تجربه ایی دارین ، و اگه میشه کاری کرد دریغ نکنید

سپاس

روی ایکون گوشی کلیک راست کن و restore from backup بزن ببین میشه!؟
    اگه نشد اینو تست کن...
    http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml?highlight=

نظر

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
      روی ایکون گوشی کلیک راست کن و restore from backup بزن ببین میشه!؟
      اگه نشد اینو تست کن...
      http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml?highlight=
      تویه آیتونز جدید انگار نمی زاره کلیک راست کنیم
      اون لینک را هم الان باز می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط Hamidsrs نمایش پست ها
        تویه آیتونز جدید انگار نمی زاره کلیک راست کنیم
        اون لینک را هم الان باز می کنم
        شما از منوی view گزینه ی show sidebar رو بزن مثل ورژن قدیمی میشه!
        همین الان تست کردم میشه!

نظر

شما از منوی view گزینه ی show sidebar رو بزن مثل ورژن قدیمی میشه!
          همین الان تست کردم میشه!
          ممنونم ، اما متاسفانه نتونستم کاری کنم ، اون برنامه وقتی برد به dfu خیلی زمان برد تا همه اطلاعات را چک کنه

برنامه ی خوبیه ، و جواب میده در کل ، اما برای من فکر می کنم چون اسم کانتکت لیستم مانده و شماره ها پاک شده ، آنها را جزو پاک شده ها حساب نکرد متاسفانه

آیتونز را هم مدل قدیمی کردم ، اما باز فایده نداشت ، بک آّپ اولیه را دسترسی نمیده
          جالبه که امروز هرچی بکاپ گرفت یک فولدر جدید باز کرد و همه فایل های این فولدر ها به تاریخ و زمان همان بکاپ است ، اما دو بکاپ دیشب را بعلاوه بکاپ صبح که همه چی را خراب کرده داخل یک فولدر گذاشته با زمان های ساخت فایل متفاوت

خدا ، کمکی برسان
          ممنون دوست عزیز

نظر

ممنونم ، اما متاسفانه نتونستم کاری کنم ، اون برنامه وقتی برد به dfu خیلی زمان برد تا همه اطلاعات را چک کنه

برنامه ی خوبیه ، و جواب میده در کل ، اما برای من فکر می کنم چون اسم کانتکت لیستم مانده و شماره ها پاک شده ، آنها را جزو پاک شده ها حساب نکرد متاسفانه

آیتونز را هم مدل قدیمی کردم ، اما باز فایده نداشت ، بک آّپ اولیه را دسترسی نمیده
            جالبه که امروز هرچی بکاپ گرفت یک فولدر جدید باز کرد و همه فایل های این فولدر ها به تاریخ و زمان همان بکاپ است ، اما دو بکاپ دیشب را بعلاوه بکاپ صبح که همه چی را خراب کرده داخل یک فولدر گذاشته با زمان های ساخت فایل متفاوت

خدا ، کمکی برسان
            ممنون دوست عزیز
            بله منم تست کردم خیلی طول کشید!
            اون گزینه ی only display deleted items رو خاموش کردید!؟

نظر

بله منم تست کردم خیلی طول کشید!
              اون گزینه ی only display deleted items رو خاموش کردید!؟
              بله ، روشن کردم در واقع گمونم ، هر دو تا را زدم ، می گفت 2 تا اکانت را پاک کردی ، اما در حالت خاموش همه اکانت ها را نشون میداد اما بدون شماره
              راستی من 3gs دارم ، واسه همین حالت ماله موبایل را جلو رفتم ، فکر می کنید اگه ماله آیتونز را برم جواب میده !؟ امتحان می کنمش الان

نظر

میگن بعضی وقت ها کار از محکم کاری عیب می کنه ها !!! ای وای من

من اومدم خیر سرم ، علاوه بر بکاپ خود آیتونز ، یک بکاپ آتلوکی هم بگیرم ، این بلا سرم اومده ، دلیلش هم هنوز واسم گنگه ، قبلا" بدون مشکل بود این پروسه

اومدیم 4.3.2 را بکنیم 6.1 ، این مصیبت واقع شد

ناامید بشم ؟!

نظر

درخواست کمک برای برگرداندن کانتکت لیست پاک شده

بله ، روشن کردم در واقع گمونم ، هر دو تا را زدم ، می گفت 2 تا اکانت را پاک کردی ، اما در حالت خاموش همه اکانت ها را نشون میداد اما بدون شماره
                  راستی من 3gs دارم ، واسه همین حالت ماله موبایل را جلو رفتم ، فکر می کنید اگه ماله آیتونز را برم جواب میده !؟ امتحان می کنمش الان
                  تستش ضرر نداره
                  نا امید نشو ؛)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

اگر فقط از یک آیفون با سیستمت بک آپ میگرفتی به این مسیر برو ببین حجم بک آپ هات چقدر هست :

C:\Users\user name\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup\

نظر

اگر همه روش هات به بمبست خورد فولدر بک آپ رو دست من برسون

نظر

نوشته اصلی توسط Sk1pper نمایش پست ها
                        اگر فقط از یک آیفون با سیستمت بک آپ میگرفتی به این مسیر برو ببین حجم بک آپ هات چقدر هست :

C:\Users\user name\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup\

سلام
                        بله ، فقط از یک آیفون بکاپ گرفته ام ، ویندوز من XP است ، و در این آدرس
                        C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\Apple Computer\MobileSync\Backup
                        به ازای هر دفعه همگام سازی یک فولدر ایجاد می شود
                        مشکل اینجاست که من فکر می کنم در یکی از بکاپ گیری ها مشکلی ایجاد شده ، چونکه بکاپ اولیه که نیازمند به دسترسی آن هستم ، و بکاپ بعدی در یک فولدر هستند !!!
                        9407 فایل به ساعت اولیه است که کانتکت لیست سالم در آن ساعت بود
                        2 فایل به 1.5 ساعت بعد از آن است ، بعد از اینکه تیک همگام سازی با آتلوک را زده بودم ( یکی از این دو فایل حجم قابل توجه 14 مگابایت را دارد )
                        12+22 فایل به ساعت 10 ساعت بعد که من متوجه شدم چه بلایی سرم اومده ( همگام سازی 10 ساعت بعد که کرده ام )

12 فایل همنام با بکاپ های مشابه در فولدر های دیگر است
                        اما آن 22 فایل اساسا" زیادتر است از معمول ( همه فایل ها را چک کردم )

در واقع تمام فولدر های بکاپ ( در ساعات بعدی ) دارای 9416 فایل است با تاریخ ایجاد یکسان
                        اما فولدر اولیه تاریخ هاش در همه ، و در ضمن 22 فایل هم زیاد داره !!

حالا چی فکر می کنی دوست عزیز

ممنونم و سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
                          اگر همه روش هات به بمبست خورد فولدر بک آپ رو دست من برسون
                          ممنونم مدیر کل سایت ، اما چه جوری عزیز
                          7 گیگا بایت است !!

فعلا" که در بن بست و ناامیدی هستم

نظر

رو هارد اکسترنال بیارید دفتر یا اگر لپتاپ هست بیاریدش .... در هر حال برای نا امید شدن زوده

نظر

نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
                              رو هارد اکسترنال بیارید دفتر یا اگر لپتاپ هست بیاریدش .... در هر حال برای نا امید شدن زوده
                              حتما"

فقط کاری که الان انجام دادم را هم بهتون بگم ، و اون اینه که برنامه ایی که دوستمون در صفحه ی قبل معرفی کرده بود ، برای بکاپ های آیتونز هم اجراش کردم

ابتدا آن 22 فایل که تاریخ ایجادشون بعد از پاک شدن است و همچنین نسبت به بقیه فولدرها زیاد بودند را داخل فولدر نگذاشتم ، برنامه اسکن کرد و اساسا" کانتکت لیستی پیدا نکرد

بعد از آن ، آن 22 فایل را اضافه کردم ، کانتکت لیست آمد ، اما به همان شکل خراب ( اسم ها هست ، تلفن ها در اکثر موارد پاک شده )

می تونیم نتیجه بگیریم ، کانتکت لیست در فایل هایی است که بعد از پاک شدن است ، با این حال باز شما امیدوارید ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X