اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

* دیکشنری آفلاین فارسی برای iBooks و Safari و ... *

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• * دیکشنری آفلاین فارسی برای iBooks و Safari و ... *

اپدیت ورژن 1.2

دیکشنری فارسی برای iBooks و Safari و Notes و دیگر برنامه ها که یک پلاگین برای Action Menu است .
    کافی است برای ترجمه ی کلمه ی مورد نظر ؛ آن را انتخاب کنید و پس از ظاهر شدن منو گزینه ی PersiDic را بزنید .

امکانات

• ترجمه انگلیسی به فارسی
    • ترجمه فارسی به انگلیسی
    • پشتیبانی از iPhone و iPad و iPod
    • ترجمه ی کلمات به صورت offline

قابل دریافت از سورس Modmyi به آدرس apt.modmyi.com
    نام پکیج : PersiDic

اپدیت :

امکانات افزوده شده در اپدیت 1.2 :

• افزودن ترجمه فارسی به انگلیسی
    • پشتیبانی از iPhone و iPod علاوه بر iPad

روش اپدیت : برنامه cydia را باز کرده و در صفحه ی changes گزینه ی Refresh را بزنید . بعد از پایان رفرش برنامه PersiDic را انتخاب کنید
    دکمه ی Modify را در بالای صفحه سمت راست لمس کرده و Upgrade را بزنید .

اسکرین شات ها :

عکس 1
    عکس 2
    عکس 3
    عکس 4
    عکس 5
    عکس 6

...
    ویرایش توسط mahyar1386 : https://i-phone.ir/forums/member/22133-mahyar1386 در ساعت 04-09-2013, 05:48 PM

خیلی خوبه! خیلی خوشم اومد!
    حیف ایپد ندارم! این برنامه خیلی به درد من میخوره!
    2 سوال!
    1- این برنامه مجانیه؟!
    2-حدودا کی برای آیفون میسازین؟!

نظر

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
      خیلی خوبه! خیلی خوشم اومد! 
      حیف ایپد ندارم! این برنامه خیلی به درد من میخوره!
      2 سوال!
      1- این برنامه مجانیه؟!
      2-حدودا کی برای آیفون میسازین؟!
      ممنون
      بله برنامه رایگان هستش
      هر وقت فرصت بشه  فعلا که کارای دیگه شروع شده

نظر

با تشکر از شما؛ این برنامه حرف نداره. خیلی به درد من و بقیه می خوره و حتما" باید نصب کنم.

البته این برنامه هم موجود بود که توسط علیرضا ی عزیز نوشته شده بود : http://www.i-phone.ir/forums/thread25438.html

نظر

سلام. من روی ۵.۱.۱ اینو نصب کردم. ولی روی هر کلمه ای توی ای بوک میزنم منویسه. معنی کلمه مورد نظر پیدا نشد. توی نوت و سافاری مشکل نداره و عالیست

نظر

نوشته اصلی توسط alk1380 نمایش پست ها
            سلام. من روی ۵.۱.۱ اینو نصب کردم. ولی روی هر کلمه ای توی ای بوک میزنم منویسه. معنی کلمه مورد نظر پیدا نشد. توی نوت و سافاری مشکل نداره و عالیست
            دوست عزیز توی iBooks برای فایل های pdf درست کار نمیکنه . مشکل هم از خود برنامه ی action menu هستش نه این tweak
            شاید توی اپدیت های بعدی برنامه رو درست کردند
            این مورد از دست من خارج هستش

نظر

دارم برای نسخه ایفونش میمیرم ماهیار جون. به دادم برس تا نمردم. آآآآآآآآآآخ

نظر

نوشته اصلی توسط parviz abed نمایش پست ها
                دارم برای نسخه ایفونش میمیرم ماهیار جون. به دادم برس تا نمردم. آآآآآآآآآآخ
                مهیار هستم
                عرض کردم فرصتی پیش اومد و شرایط جور شد حتما برای ایفون هم اماده میکنم

نظر

ماهیارجون نوکرتم

نظر

ماهیار جون ظهور کن و عصای سوادت را به این دریای ظلمانی ( یعنی ایفون بدون دیکشنری در همه جا) بزن تا کشتی علمت مارا به ساحل دیکشنری افلاین برساند.:sm2

نظر

ممنون داداش که زحمت کشیدی و برنامه ی به این کاربردیی رو به صورت مجانی در اختیار همه قرار دادی.می خواستم ازتون سوال کنم که آیا امکان داره مثل حالت کاربری اوریجینال خود دیکشنری آیبوک کار ترجمه رو انجام بده ؟

نظر

با تشکر از برنامه شما میخوام یه پیشنهاد بکنم

من برنامه رو نصب کردم میخواستم بپرسم امکانش هست که موقع انتخاب کلمه خود برنامه کلمه را تشخیص بده و احتیاجی به Select کردن نباشه؟!!
                        اگر این کار انجام بشه خیلی خوبه چون تازه که برنامه رو نصب میکنید کلمه رو که انتخاب میکنید اگر Select نکنید میگه کلمه مورد نظر یافت نشد که اول یه خورده تو ذوق میزنه

ولی در کل برنامه بسیار بسیار کاربردی هست و بخصصوص که آفلاین هست
                        من که نصب کردم
                        iPad 2
                        6.1.2

نظر

نوشته اصلی توسط mahany_mahan نمایش پست ها
                          ممنون داداش که زحمت کشیدی و برنامه ی به این کاربردیی رو به صورت مجانی در اختیار همه قرار دادی.می خواستم ازتون سوال کنم که آیا امکان داره مثل حالت کاربری اوریجینال خود دیکشنری آیبوک کار ترجمه رو انجام بده ؟
                          درود
                          ممنون

منظورتون از حالت کاربری خود دیکشنری آیبوک چیه ؟
                          فقط gui و ظاهر برنامه تغییر کنه ؟ یا کلا سیستم ترجمه رو تغییر بدم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ka_zadeh نمایش پست ها
                            با تشکر از برنامه شما میخوام یه پیشنهاد بکنم

من برنامه رو نصب کردم میخواستم بپرسم امکانش هست که موقع انتخاب کلمه خود برنامه کلمه را تشخیص بده و احتیاجی به Select کردن نباشه؟!!
                            اگر این کار انجام بشه خیلی خوبه چون تازه که برنامه رو نصب میکنید کلمه رو که انتخاب میکنید اگر Select نکنید میگه کلمه مورد نظر یافت نشد که اول یه خورده تو ذوق میزنه

ولی در کل برنامه بسیار بسیار کاربردی هست و بخصصوص که آفلاین هست
                            من که نصب کردم
                            iPad 2
                            6.1.2
                            ممنونم
                            یعنی چی " موقع انتخاب کلمه خود برنامه کلمه را تشخیص بده و احتیاجی به Select کردن نباشه؟ " ؟
                            کلمه که انتخاب میشه شما باید گزینه یpersiDic رو بزنی و بعدش ترجمه رو میاره
                            مگه واسه شما اینجوری نیست ؟

نظر

برای آیفون ریلیز نکردید ؟ چرا آخه این کارو نمیکنید بیشتر از آیپد همه آیفون دارند

نظر

صبر کنید ..
                              X