اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بازی بی نظير Real Racing 3 برای آیفون٬آیپاد و آیپد منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

واسه من که باز شده
    دارم دانلود میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
      واسه من که باز شده
      دارم دانلود میکنم
      اکانت کدوم کشور؟

نظر

من روی ایپد۴ نصب کردم.گرافیک و ریزه کاری اونقدری زیاد شده که حتی جرئت نمیکنید که روی یه مسابقه ماشینتوت خش برداره.علاوه بر هزینه تعمیر ماشین،باید یه مدت زمان هم بهش وقت بدید تا ماشین رو درست کنه.الان مثلا سپر جلوی ماشینم کلا کنده شده و ده دقیقه نمیتونم مسابقه بدم(فقط همین ماشین رو دارم)یه چیز بد هم اینه که خیلی خشک ساختن بازی رو.توی مسابقه موزیک و اینطور چیزا خبری نیست.یکم حال گیری هست.تنظیمات و دستکاری هایی که میشه روی ماشین انجام داد خیلی خیلی وسیع شده که به هیچ عنوان قابل مقایسه با نسخه قبلی نیست.(مثلا انجین ماشینو بخواین ببرین لول سه باید یک ساعت وقت تلف کنید.به همه توصیه میکنم اگه ایپد دارید،فقط با ایپد بازی کنید که یک مزه دیگه میده قسمت مربوط به مسابقات دوستانه هم اضاف شده که باید یه ماشین مخصوص همه بچه ها بخرن که گرون هست ماشینش برای من(این عالیه)بقیش رو شما تجربه کنید...
        ویرایش توسط iMohamad : https://i-phone.ir/forums/member/37188-imohamad در ساعت 13-02-2013, 11:49 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
          من روی ایپد۴ نصب کردم.گرافیک و ریزه کاری اونقدری زیاد شده که حتی جرئت نمیکنید که روی یه مسابقه ماشینتوت خش برداره.علاوه بر هزینه تعمیر ماشین،باید یه مدت زمان هم بهش وقت بدید تا ماشین رو درست کنه.الان مثلا سپر جلوی ماشینم کلا کنده شده و ده دقیقه نمیتونم مسابقه بدم(فقط همین ماشین رو دارم)یه چیز بد هم اینه که خیلی خشک ساختن بازی رو.توی مسابقه موزیک و اینطور چیزا خبری نیست.یکم حال گیری هست.تنظیمات و دستکاری هایی که میشه روی ماشین انجام داد خیلی خیلی وسیع شده که به هیچ عنوان قابل مقایسه با نسخه قبلی نیست.(مثلا انجین ماشینو بخواین ببرین لول سه باید یک ساعت وقت تلف کنید.به همه توصیه میکنم اگه ایپد دارید،فقط با ایپد بازی کنید که یک مزه دیگه میده قسمت مربوط به مسابقات دوستانه هم اضاف شده که باید یه ماشین مخصوص همه بچه ها بخرن که گرون هست ماشینش برای من(این عالیه)بقیش رو شما تجربه کنید...
          خوش به حالت! عجب نتی داری که تونستی یا این سرعت دانلود کنی و داری بازی می کنی!!!!
          دوستان این بازی در 3 اپ ستور فرار گرفته:
          کد:
          Real Racing 3 now available in Australian, New Zealand, and Canadian App Stores
          سایت idownloadblog گفته معلوم نیست برای بقیه ی اپ ستور ها امروز میزارن یا 28 ام!
          کد:
          It ain’t clear whether the game is set to officially launch in the United States today or on February 28, but rest assured we’ll update the post with the US link in either case.

نظر

پست اول آپدیت شد:

برنامه فعلا فقط در استور های کانادا، استرالیا و نیوزلند قرار خواهد گرفت و کشور های دیگر در روز ۲۸ فوریه منتشر خواهد شد

نظر

ما که دانلود کردیم و داریم لذت میبریم
              گرافیک محشره ، صداش هم با هدفونهای سنهایزر یعنی احساس میکنی تو خود ماشین نشستی!!!!
              بینظیره!!!!!!

نظر

لینک های کرک شده نسخه 1.0.1 | غیر مستقیم :

موجود در بخش ویژه

نظر

خیلی جالبه! با این که چند ساعت بیشتر نیست که این بازی عرضه شده ولی کلی نظرات منفی در سایت های مختلف گزاشتن. (من که هنوز 5% دانلود کردم! :دی)
                  توی اپ ستور نیوزلند هم نظرات منفی هستند و بیشترشون به این نکته که باید برای هرچیز منتظر بمانند اشاره کردند و ناراضی هستند، چند نفر هم گفتند حاضرند که پول بدند ولی بدون وقفه بازی کنند.

نظر

سلام
                    من این بازی رو توی اپستور گوشی سرچ میکنم اصلا برام نمیاره چجوری میتونم دانلودش با آیتونز پی سی هم سرچ کردم نیاورد؟

نظر

نوشته اصلی توسط __saeed__ نمایش پست ها
                      سلام
                      من این بازی رو توی اپستور گوشی سرچ میکنم اصلا برام نمیاره چجوری میتونم دانلودش با آیتونز پی سی هم سرچ کردم نیاورد؟
                      دوست عزیز پست 1 رو با دقت بخون! نوشته برای 3 استور فقط اومده!

نظر

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
                        دوست عزیز پست 1 رو با دقت بخون! نوشته برای 3 استور فقط اومده!
                        بله دوست عزیز خوندم

چجوری میشه فهمید الان من از کدوم اپستور دانلود میکنم ؟؟؟
                        امکان تعویض اپستور هستش؟

نظر

کاشکی یه ایپد داشتم یه دو سه ساعتی باش بازی میکردم خوش به حاله این ایپد داراااا
                          با ایفون که اصلا حال نداد

- - - - - - - - - -
                          ویرایش توسط sinarr : https://i-phone.ir/forums/member/102729-sinarr در ساعت 14-02-2013, 02:54 AM

نظر

نوشته اصلی توسط __saeed__ نمایش پست ها
                            بله دوست عزیز خوندم

چجوری میشه فهمید الان من از کدوم اپستور دانلود میکنم ؟؟؟
                            امکان تعویض اپستور هستش؟
                            شما وقتی اپل ایدی میساختین کشور خودتونو انتخاب کردید، برای تشخیص هم می توانید به مشخصات اپ ایدی خودتون برید و مشاهده کنید
                            نمی دونم میشه کشور رو عوض کرد یا نه...

نظر

عوض کردن استور خیلی دردسر داره
                              باید مانده حساب صفر باشه و موقع کوچ به استور جدید یا گیفت کارت کشور مقصد رو بزنی یا کردیت کارت وارد کنی

Tapatalk
                              -------------
                              نوشته اصلی توسط f0x

نظر

لینک مستقیم:

نظر

صبر کنید ..
                                X