اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برخورد مشکل در مورد دانلود فریمور اصلی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برخورد مشکل در مورد دانلود فریمور اصلی

الان 3 روزه میخوام گوشیو ریستور کنم ببرمش به 6.1 فریمور 6.1 رو که دانلود میکنم میخوام پسوندش رو به ipsw تبدیل کنم هیچ توفیقی نمیکنه البته خودش که دان میکنم پسوندی نداره ولی فایلش به صورت zip هست هم فایل اصلی رو تبدیل میکنم هم از zip درش میارم بعد تبدیل میکنم در هر حالت باز به صورت فولدر باز میکنه دو بار هم دانلودش کردم با این سرعت زغالی دوستان در صورت امکان راهنمایی کنند ضمناً جریان این فرمت جدید که یاسین جان تو تایپیک دانلود فریمورهای اصلی گفته چیه؟
    ویرایش توسط ali390 : https://i-phone.ir/forums/member/30127-ali390 در ساعت 12-02-2013, 11:21 AM

شما فریمور رو از انجمن میگیرین؟؟؟
    من که تا حالا با فریمور های انجمن مشکل نداشتم برام حتی پیش نیومده فایل zip باشه!!

نظر

بله دوست عزیز از انجمن گرفتم واسه خودمم اولین باره اینجوری میشه

نظر

شما مک دم دستتون هست؟؟
        به نطر من تو مک پسوند رو به ipsw تبدیل کنید شاید جواب گرفتین

نظر

نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
          الان 3 روزه میخوام گوشیو ریستور کنم ببرمش به 6.1 فریمور 6.1 رو که دانلود میکنم میخوام پسوندش رو به ipsw تبدیل کنم هیچ توفیقی نمیکنه البته خودش که دان میکنم پسوندی نداره ولی فایلش به صورت zip هست هم فایل اصلی رو تبدیل میکنم هم از zip درش میارم بعد تبدیل میکنم در هر حالت باز به صورت فولدر باز میکنه دو بار هم دانلودش کردم با این سرعت زغالی دوستان در صورت امکان راهنمایی کنند ضمناً جریان این فرمت جدید که یاسین جان تو تایپیک دانلود فریمورهای اصلی گفته چیه؟
          شما در ویندوز به قسمت Folder Option برید و مثل عکس زیر تیک گزینه ای که خط کشیدم رو بردارید .

سپس موقع رینیم کردن دقیقا پسوند zip نمایان میشه و اون رو به ipsw تغییر بدید .

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
            شما در ویندوز به قسمت Folder Option برید و مثل عکس زیر تیک گزینه ای که خط کشیدم رو بردارید .

سپس موقع رینیم کردن دقیقا پسوند zip نمایان میشه و اون رو به ipsw تغییر بدید .
            ممنون دوست عزیز از دیروز لنگ این بودم با راهنماییتون حل شد

نظر

صبر کنید ..
            X