اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت ۷.۳ برنامه محبوب BiteSMS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Hamed.K نمایش پست ها
    درستش کردم
    هرکی مثل من این مشکل رو داشت این روش رو امتحان کنه:

1.برنامه Bitesms رو Remove کنید
    2. برید به مسیر زیر و کل پوشه Bitesms رو حذف کنید
    User>Library
    3. Respring یا Reboot کنید
    4. Bitesms رو دوباره نصب کنید
    5. Respring یا Reboot کنید
    برای منم کار کرد،ممنون

نظر

دوستان ببخشید من bitesms رو نصب کردم ولی اس ام اس که واسم میاد و داخل خود برنامه به شماره میندازه و به اسم داخل دفترچه تلفنم نشون نمیده؟میدونید چطور درست میشه؟

نظر

اقا من هم پوشه بیت اس ام اس رو حذف کردم دوباره بیت اس ام اس رو نصب کردم بعدش که برنامه رو باز کردم برنامه اکتیو شد بدون هیچ مشکلی

نظر

نوشته اصلی توسط hoseinsf نمایش پست ها
          کسی سورس کرک ورژن 7.4 رو میدونه؟
          این تاپیک رو ببین ... نسخه 7.5 بصورت Full با استفاده از UDIDFaker

نظر

سلام خدمت دوستان
            من آیفون 4 آنلاک شده و جیلبریک شده با او اس 5.1.1 و فرم ویر 010.59.00

یه مدتی بود که وقتی اس ام اس می رسید گوشیم ریست می شد و وارد Safemode می شد که نرم افزار اس ام اس من bitesms 6.4 crackedبود که از سورس SNiful نصب کرده بودم...

طبق روش های ارائه شده تو انجمن اون رو پاک کردم وبعد هر کاری کردم که با PC Suite نسخه 7.5 و 7.4 و 7.3 رو بریزم نشد... در نهایت با Ifile 6.1 رو نصب کردم که با وجودیکه قبل از نصب فولدر مربوط به قبل رو پاک کرده بودن بازم full license نشد...حالا هر کاری می کنم دیگه نمی تونم پاکش کنم...با PC suite نمی تونه پاک کنه...

1- از چه راهی غیر از PC suite می تونم اپلیکشین bite sms رو از رو گوشیم uninstall کنم...؟!

2- آیا نسخه های 7.5 و 7.4 با او اس 5 کار می کنند یا برای 6 هستند...؟!

3- اپلیکشین برای مسیج بهتر از bitesms هست یا نه...؟!

نظر

صبر کنید ..
            X