اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب در اکانت icloud و ایمیل ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط arad.ghodrati نمایش پست ها
    همين جوري كه دوستم erickonem فرمودند حتما پسوردتو عوض كن
    شما ميتوني مكان كسي كه idevice رو يه صدا در اورده پيدا كني
    اموزشش تو اشيانه هست(سرچ كن چگونگي پيدا كردن آيپي بوسيله ي ايميل) بعد وقتي كه پيدا كردي برو تو سايت what's my ip كد رو وادر كن و ....
    اگه سوالي بود در خدمتم
    موفق باشيد.
    متوجه نشدین عزیز دیواس رو خودم به صدا در آوردم بعدش اپل ایمیل میزنه میگه شما دیوایس رو به صدا در آوردی حالا ایشون میکنه اپل به منم ایمیل زده که شما دیوایس رو به صدا درآودری مشکل اینجاس که این آقا چه ربطی یه دیوایس و ایمیل و آیکلود من داره در حالی که تو هیچ قسمتی از اکانت ایمیل ایشون نیست نه ایمیل Promery
    نه ایمیل secend و نه هیچ جای دیگه و من اصلا ایشون رو نمیشناسم

نظر

فقط ایمیل های ایکلود براش میره یا ایمیل های apple ایدی هم میره!؟ مثلا شما که اپ میخرین، فاکتور رو برای اون هم میره!؟
      شما برو به settings-icloud ببینین ایمیل خودتونه؟! درنهایت می تونین از همین جا (پایین صفحه) delete account کنین که به اطلاعاتتون دسترسی نداشته باشه!
      ایشون هم اپل ایدی دارن؟!

نظر

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
        فقط ایمیل های ایکلود براش میره یا ایمیل های apple ایدی هم میره!؟ مثلا شما که اپ میخرین، فاکتور رو برای اون هم میره!؟
        شما برو به settings-icloud ببینین ایمیل خودتونه؟! درنهایت می تونین از همین جا (پایین صفحه) delete account کنین که به اطلاعاتتون دسترسی نداشته باشه!
        ایشون هم اپل ایدی دارن؟!
        ببینید ایشون میگن : شما یه بار که آیپدتو به صدا در آوردی از اپل برام ایمیل امد
        یه بار هم با ishsh که من از گوشیم به یه کی دیگه از ایمیل هام ایمیل زدم میگه اونم امد برام
        همین فاکتور نگفت چیزی درموردش
        بله ایشون آیدی اپل دارن و با اون دارن با من از طریق imessage در ارتباط میشن
        شما تصور کنید دارین با دیواس کار میکنین یه هم یکی imessage میزنه میگه شما دیوایستون رو یه صدا در آوردین و یا ishsh در خواست دادین اصلا کوپ کردم

نظر

نوشته اصلی توسط nima_chapter85 نمایش پست ها
          ببینید ایشون میگن : شما یه بار که آیپدتو به صدا در آوردی از اپل برام ایمیل امد
          یه بار هم با ishsh که من از گوشیم به یه کی دیگه از ایمیل هام ایمیل زدم میگه اونم امد برام
          همین فاکتور نگفت چیزی درموردش
          بله ایشون آیدی اپل دارن و با اون دارن با من از طریق imessage در ارتباط میشن
          شما تصور کنید دارین با دیواس کار میکنین یه هم یکی imessage میزنه میگه شما دیوایستون رو یه صدا در آوردین و یا ishsh در خواست دادین اصلا کوپ کردم
          مگه ishsh با ایکلود کار میکنه؟!
          اگر کار نمیکنه، شاید آدرس ایمیل دوم خود ایمیل شما هست!
          یا ایمیل هایی رو که به شما میاد برای ایشون ارسال میشه (یه جوری)

نظر

مگه ishsh با ایکلود کار میکنه؟!
            اگر کار نمیکنه، شاید آدرس ایمیل دوم خود ایمیل شما هست!
            یا ایمیل هایی رو که به شما میاد برای ایشون ارسال میشه (یه جوری)
            نه وقتی که ishsh می خواین ایمیل بزنیم من از ایمیل آیکلودم به یه ایمیل دیگه خودم shsh رو فرستادیم ( یعنی از ایمیل آیکلودم به یه ایمیل دیگم ایمیل زدم ) که ایشون میگه به منم امد!!!!!!!

نظر

والا من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!
              من اگه جایه شما باشم یه بار اکانت ایکلود رو Delete می کنم، دوباره میسازم، بعد ازش می پرسم برای اون هم رفته یا نه...
              ولی این قسمت رو نفهمیدم، یعنی شما که از ایمیل ایکلود به ایمیل دیگه فرستادید، انگار عین برای ایشون رفته؟!

نظر

والا من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!
                من اگه جایه شما باشم یه بار اکانت ایکلود رو Delete می کنم، دوباره میسازم، بعد ازش می پرسم برای اون هم رفته یا نه...
                ولی این قسمت رو نفهمیدم، یعنی شما که از ایمیل ایکلود به ایمیل دیگه فرستادید، انگار عین برای ایشون رفته؟!
                بله با کمال تعجب بله
                منم مثله شما در شوک هستم و مغز not respons میده از بس فکر کردم و رمز رو عوض کردم کاش میشد اعتبار $ اکانت رو به اکانت دیگه انتقال داد اون وقت delet می کردمش راحت

- - - - - - - - - -

در ضمن ممنون که با حوصله حرف های منو گوش کردین ونظرات و پیشنهاداتون رو مطرح کردین

نظر

دوست عزیز بالا هم گفتم!
                  اعتبار شما ربطی به آیکلود نداره و در اپل ایدی شما قرار داره!
                  ایکلود فقط چند سرویس داره، سینک کردن عکس و نوت و ای وورک و فایند مای ایفون و ... (بین ایدیوایس های شما!)
                  اپل ایدی شما شامل اطلاعات شما و اعتبار و اپ هاو... میشه!

نظر

صبر کنید ..
                  X