اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب اپلیکیشن بر روی iDevice ها (اصلی + کرک شده)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

يعني برنامه هايي كه مغازه دار برات زده بود پاك نشد؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

يعني اين مشكل بخاطر اين بوجود مياد كه قبلا" با يك ايدي ديگه نرم افزار نصب شده و با ايدي جديد قبول نمي كنه مگر اينكه ريست بشه؟
      تمامي نرم افزارهاي قبلي پاك ميشن؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi-raz نمایش پست ها
        يعني اين مشكل بخاطر اين بوجود مياد كه قبلا" با يك ايدي ديگه نرم افزار نصب شده و با ايدي جديد قبول نمي كنه مگر اينكه ريست بشه؟
        تمامي نرم افزارهاي قبلي پاك ميشن؟
        [QUOTE=jackass;884905]يعني برنامه هايي كه مغازه دار برات زده بود پاك نشد؟

دوستان تمام برنامه ها پاک میشن و گوشی از ابتدا باید ست بشه ..... من که این کار رو کردم که مجبور نباشم برای هر بار آپدیت apps برم سراغ فروشنده ..... اونا هم پسورد رو مطمئناً نمیدند به شما . من چون میخوام از ایران برم اینکار رو کردم که بعداً هم گیر نکنم .

نظر

سلام.ببخشید برای نصب نرم افزار های اصلی باید روی گوشی سیم کارت نصب باشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط rezashi نمایش پست ها
            سلام.ببخشید برای نصب نرم افزار های اصلی باید روی گوشی سیم کارت نصب باشه؟
            خیر...

نظر

سلام میشه بفرمایید منظور از ریست همان گزینه General /reset all است؟
              چون من اینکار رو کردم و هنوز همان Will install میاد.
              متشکرم

نظر

آقا یک خبر خوب یک خبر خوب
                برای این دوستانی که این مشکل را دارند.
                مشکل این است که آیتیونز شما Authorize نشده برای کامپیوتر به راحتی می تونید از منوی بالا در آیتیونز تشریف ببرید به store و از آنجا گزینه Authorize را بزنید از شما Apple ID و پسورد را می خواهد و از این به بعد تمامی برنامه ها براحتی نصب می شود.

نظر

سلام دوستان، من یه برنامه رو با iTunes کامپیوتر دانلود میکنم و بعد گوشی رو از طریق کابل به کامپیوتر وصل میکنم که بریزم تو گوشی... تو قسمت Apps رو Install میزنم و بعد تبدیل میشه به Will Install . بعد که Sync رو میزنم به گوشی منتقل نمیشه!! آیکونش رو گوشی میاد ولی هم کم رنگه و هم زیرش مینویسه Waiting...

وقتی هم دوباره sync میکنم اینو مینویسه: 1item coulde not be synced. see iTunes for more information
                  کلا وقتی Sync رو میزنم iTunes هنگ میکنه واسه 2-3 دقیقه!
                  ممنون
                  ویرایش توسط Saly One : https://i-phone.ir/forums/member/140382-saly-one در ساعت 17-10-2013, 07:36 PM

نظر

سلام
                    گوشيتونو دادين بيرون واستو app بريزم؟

نظر

ببخشید اینجا جای سوال من نیست ولی میخواستم بدونم ببینم جلبریک گوشی من اومده یا نه ؟؟؟ و سوال بعدی اینه که من چطور از این برنامه های ایرانی مثل فال و موبایل بانک که در اپ استور وجود نداره چطور داخل گوشیم بریزم؟؟؟

نظر

سلام دوستان
                        من آیفون 4gsm دارم ورژن 6.1 که جیلبریک هم کردم ولی متاسفانه هر کاری میکنم نمیتونم اپلیکیشن های کرک شده رو نصب کنم appsync رو هم نصب کردم یه بار semi restore هم کردم با نرم افزار ifunbox هم امتحان کردم ولی بازم میگه failed to instl ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.با تشکر

نظر

کسی نبود کمک کنه

میخواستم بدونم ببینم جلبریک گوشی من اومده یا نه ؟؟؟ و سوال بعدی اینه که من چطور از این برنامه های ایرانی مثل فال و موبایل بانک که در اپ استور وجود نداره چطور داخل گوشیم بریزم؟؟؟

نظر

سلام و خسته نباشید به دوستان گرامی
                            روی iPhone 5 وقتی با iTunes برنامه می ریزم به شکل زیر درمیاد یعنی آیکون برنامه سیاه می شه و اجرا نمی شه ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

سلام
                              سوال من اينه كه
                              سورس برنامه هايي كه از ايتونز دانلود ميكنيم كدوم قسمت و پوشه كامپيوتر ميشينه؟
                              آيا امكان اين هست كه برنامه هاي آيتونز رو از روي يك پي سي به يه ايتيونز يك پي سي ديگه ايمپورت كرد؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط sepehr. نمایش پست ها
                                سلام
                                سوال من اينه كه
                                سورس برنامه هايي كه از ايتونز دانلود ميكنيم كدوم قسمت و پوشه كامپيوتر ميشينه؟
                                آيا امكان اين هست كه برنامه هاي آيتونز رو از روي يك پي سي به يه ايتيونز يك پي سي ديگه ايمپورت كرد؟

ممنون
                                اگه منظورتون فايل هاي ipa هست، كافيه از قسمت App داخل پنل Library موجود در iTunes روي هر برنامه اي كه مي خوايد، راست كليك كنيد و گزينه ي Show in Windows Explorer رو بزنيد تا مستقيماً خود برنامه رو تو پوشه ي مربوطه اش بياره.

در كل تمام فايل ها مربوط به iTunes به صورت پيش فرض داخل پوشه Music در ويندوز ذخيره ميشن.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X