اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب اپلیکیشن بر روی iDevice ها (اصلی + کرک شده)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام من میخوام برنامه مسکن بانک بزنم ر گوشیم اما گوشیم جیلبریک نیست تو appstore نبود که دانلود کنم فقط این برنامه خود سایت بانک گذاشته
    اینم لینک دانلود برنامه
    http://bank-maskan.ir/Upload/Modules...PS_V920218.rar

نظر

سلام من یه مشکل دارم وقتی برنامه رو دانلود میکنم و میخوام نصب کنم پیغام itunes cannot sync apps to the ipod because the apps installed on the ipod could not be determined میده لطفا کمکم کنید

نظر

سلام من یه مشکل دارم وقتی برنامه رو دانلود میکنم و میخوام نصب کنم پیغام itunes cannot sync apps to the ipod because the apps installed on the ipod could not be determined میده لگفا کمک کنید

نظر

سلام
          به تازگی یه آیفون 5 گرفتم همون جا هم دادم برنامه زد
          دیگه خواستم خودم اینکارارو انجام بدم آموزش ها رو خوندم همه کار هارو درست انجام دادم (از نصب آیتونز-اپل آیدی و ...) ولی وقتی اپلیکیشنو دانلود میکنم تو کتابخونم میاد ولی اینیستال نمیشه !!!!! ویل اینیستال میمونه
          دقیقا" مثل بقیه دوستانی که تو پست های قبلی گفتن !!!! تو سرچم هم نمیاد و 11 صفحه برنامه هم ندارم تو 3 صفحه فولدر بندیش کردم
          مشکل چیه؟؟ آیا چون دادم برنامه برام زدن و الان با اپل آیدی خودم میخوام بزنم نمی تونم؟

نظر

سلام ، اگه میخوای خودت ار آیتونز برنامه و .. دانلود کنی باید اول یه اپل ایدی برا خودت بسازی بعد تمام برنامه هایی که ریختن برات رو پاک کنی از نوع با اپل ایدی خودت هر کدومش رو که خواستی بگیری، مشکلت حل میشه اینجوری

نظر

با سلام
              برای نصب اپ ها باید گزینه automatically sync new apps تیک خورده باشه؟
              اونوقت که همه اطلاعاتم پاک میشه! من قبلا با ایتیونز یه بک آپ از اطلاعاتم گرفتم، اما وقتی اون گزینه رو برای نصب یک اپ تیک میزنم توی اون نوار پایین که حجم اشغال شده رو نشون میده از 12 گیگ اطلاعاتی که قبلا داشتم به فقط چند مگابایت تقلیل پیدا میکنه یعنی اطلاعات قبلیم رو پاک میکنه!
              حتی گزینه transfer purchase که در یکی از پست های این سایت گفته بود رو امتحان کردم، اون نواربالایی یه کم حرکت میکنه اما در حد چند ثانیه، وقتی هم که میخوام گوشیم رو sync کنم میگه اطلاعاتت transfer نشده و ازم میخواد transfer بشه که وقتی هم میزنمش اطلاعات خاصی رو منتقل نمیکنه، اصلا طول نمیکشه که نشون بده فایلی منتقل شده.
              راه حل چیست؟ گوشیم جیلبرک هستش، ios 6
              اگر اطلاعات قبلی رو پاک کنه یعنی جیلبرک بودن دستگاه و cydia (اطلاعات سیستمی) هم پاک میشه؟
              ممنون.

نظر

سلام ایپد من ورژن 6.1.3 داره برای نصب اپلیکیشن فقط تنها راهش نصب از ایتونزه ؟!

نظر

مشکل این دوستان و البته بنده اینه که برنامه در ایتیونز میاد و وقتی می خواهیم نصب کنیم will install می نویسه و در preview آیکون نشان داده می شه ولی در گوشی برنامه نمیاد.

نظر

من همه مراحل بالا رو انجام دادم ولی بازم وقتی برنامه ها رو با ایتیونز سینک میکنم تو ایپدم مینیویسه Failed to install باید چکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir_m2011 نمایش پست ها
                      سلام ایپد من ورژن 6.1.3 داره برای نصب اپلیکیشن فقط تنها راهش نصب از ایتونزه ؟!
                      نه فقط ایتیونز نیست با برنامهi fun box هم میتونی
                      لینک دانلود برنامه:http://s2.p30download.com/users/202/...wnload.com.rar
                      password:www.p30download.com
                      ویرایش توسط myPad : https://i-phone.ir/forums/member/136148-mypad در ساعت 26-08-2013, 07:15 PM

نظر

با این برنامه میشه برنامه های دانلودی رو نصب کرد ؟ یا بازم فقط باید از آپ استور دان کرد بعد اینکه مشکلی برای برنامه هایی که الان نصبه پیش نمیاد نیاز به جلیبرینگ نداره برای نصب برنامه ؟
                        ویرایش توسط amir_m2011 : https://i-phone.ir/forums/member/135700-amir_m2011 در ساعت 26-08-2013, 11:29 PM

نظر

مشکل منم دقیقا همینه
                          کسی نیست که کمک بکنه تا برنامه هایی که از ایتونز دان کردیمو بتونیم نصب کنیم
                          نوشته اصلی توسط ssobhdel نمایش پست ها
                          مشکل این دوستان و البته بنده اینه که برنامه در ایتیونز میاد و وقتی می خواهیم نصب کنیم will install می نویسه و در preview آیکون نشان داده می شه ولی در گوشی برنامه نمیاد.

نظر

نوشته اصلی توسط memphisxx نمایش پست ها
                            مشکل منم دقیقا همینه
                            کسی نیست که کمک بکنه تا برنامه هایی که از ایتونز دان کردیمو بتونیم نصب کنیم
                            دوستان منم دقيقا" با همين مشكل مواجهم كسي نيست بتونه راه حل اين مشكلو ارائه بده؟
                            برنامه ها را دانلود كردم داخ library و تمام مراحل autorize و .. دقيق انجام دادم ولي برنامه در گوشي نصب نشده ! هيچ خطايي هم نميده !!!!

نظر

درود دوستان عزیز
                              من برای نصب app همه موارد رو درست جلو میرم و will install هم میاد و sync هم انجام میشه ولی برنامه روی گوشی نصب نمیشه !!!
                              لطفاً راهنمایی کنید

نظر

دوستان خودم مشکل رو فهمیدم
                                اکثر دوستان وقتی گوشی رو میخرند به فروشنده میگن که براشون apps بریزه (مثل خودم ) ..... و فروشنده هم برای Apple ID از اکانت خودش استفاده میکنه و نرم افزار ها رو نصب میکنه . وقتی شما خودتون یک ID جدید درست میکنید و apps دانلود میکنید و در itounes فقط مینویسه will install بخاطر عدم sync شدن چون 2 تا یوزر براش معرفی شده .....
                                من گوشی رو کاملاً ریست کردم و همه چی پاک شد ..... بعد خودم از شروع با id خودم وارد شدم و برنامه های دانلود شده در گوشی نصب شد .
                                موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                                X