اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب اپلیکیشن بر روی iDevice ها (اصلی + کرک شده)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    ببخشید من یه مشکل دارم وقتی میخوام وارد اپ استور بشم یه ارور میده we could not complete your i tunes store request an unknown error occurred)لطفا کمکم کنید ایفونم جلبریک شده است

نظر

نوشته اصلی توسط fibonachi نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید من یه مشکل دارم وقتی میخوام وارد اپ استور بشم یه ارور میده we could not complete your i tunes store request an unknown error occurred)لطفا کمکم کنید ایفونم جلبریک شده است
      از چیز پی ان استفاده کنید

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

با سلام
        من يك مشكلي برام بوجود اومده و اونم اينه كه برنامه رو كه از اپ استور دانلود ميكنم دانلود ميشه و توي قسمت apps هم توي ليست برنامه هاي install شده هستش ولي هرچي sync ميكنم روي خود آيفونم نمياد
        موبايل رو ريست هم كردم ولي درست نشد
        كسي راه حلي داره ؟

نظر

ببخشید من سیستم دستگاهم ios6.1.3 هست و نمی تونم جیلبریکش کنم چجوری برنامه های کرک رو توش نصب کنم.
          با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط Hatami100 نمایش پست ها
            ببخشید من سیستم دستگاهم ios6.1.3 هست و نمی تونم جیلبریکش کنم چجوری برنامه های کرک رو توش نصب کنم.
            با تشکر
            با 25pp این کارو کن.
            سرچ کن اموزشش تو انجمن هست دوست عزیز
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

با سلام
              دوستان با توجه به مطالعه قسمت 1 من تمام مسیر هارو درست میرم برنامه هم install میشه وقتی drag میکنم تو گوشی و sync بعد از جدا کردن کابل app تو گوشیم نمیاد
              بعضی از دوستان هم تو بخش تاپیک سوالات آیفون 5 چند نکته گفتند مثل log off و log on کردن apple id یا گرفتن آخرین نسخه آیتیونز یا حتی عوض کردن ویندوز که با انجام همه کارها درست نشد.
              لطفا راهنمایی کنین(تمام مسیرهای گفته شده تو قسمت اول رو درست میرم)

نظر

با سلام
                دوستان با توجه به مطالعه قسمت 1 من تمام مسیر هارو درست میرم برنامه هم install میشه وقتی drag میکنم تو گوشی و sync بعد از جدا کردن کابل app تو گوشیم نمیاد
                بعضی از دوستان هم تو بخش تاپیک سوالات آیفون 5 چند نکته گفتند مثل log off و log on کردن apple id یا گرفتن آخرین نسخه آیتیونز یا حتی عوض کردن ویندوز که با انجام همه کارها درست نشد.
                لطفا راهنمایی کنین(تمام مسیرهای گفته شده تو قسمت اول رو درست میرم)

نظر

تو سرچ گوشی پیداش میشه؟ اگه بله به حداکثر مجاز تعداد صفخات رسیده.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                    تو سرچ گوشی پیداش میشه؟ اگه بله به حداکثر مجاز تعداد صفخات رسیده.
                    نه نمیاد دوست عزیز
                    کلا 70 تا app تو 2 تا صفحه دارم

نظر

سلام تو نصب برنامه های اصلی آخرین مرحلش که گفتین sync کنین این قسمت وجود نداده ولی apply و revert داره که وقتی apply رو میزنم sync میشه ولی برنامه تو گوشیم نمیاد ولی تو آیتونز قسمتی که صفحه های گوشی رو نشون میده میاد
                      لطفا راهنماییم کنید

نظر

چرا کسی جواب نمیده؟

نظر

سلام. گوشی من جیل برک نیست. ولی وقتی نرم افزار هارواینستال می کنم . روی home scrren چیزی نمیاد. اشکال از کجاست؟!

نظر

نوشته اصلی توسط maghrebiv نمایش پست ها
                            سلام تو نصب برنامه های اصلی آخرین مرحلش که گفتین sync کنین این قسمت وجود نداده ولی apply و revert داره که وقتی apply رو میزنم sync میشه ولی برنامه تو گوشیم نمیاد ولی تو آیتونز قسمتی که صفحه های گوشی رو نشون میده میاد
                            لطفا راهنماییم کنید
                            من هم همین مشکل رو دارم لطفا راهنمایی کنید!!

نظر

نوشته اصلی توسط maghrebiv نمایش پست ها
                              لطفا راهنماییم کنید
                              نوشته اصلی توسط Fayegh نمایش پست ها
                              سلام. گوشی من جیل برک نیست. ولی وقتی نرم افزار هارواینستال می کنم . روی home scrren چیزی نمیاد. اشکال از کجاست؟!
                              با سلام و عرض ادب
                              شما دو دوست عزیز 11 صفحه برنامه دارید؟
                              یک تست بکنید ببینید در Spotlight برنامه میاد؟
                              پ.ن نیازی به پست های اضافی نیست.دوستان اگه جواب شما رو بدونن راهنمایی می کنن
                              یا حق

نظر

نوشته اصلی توسط Fayegh نمایش پست ها
                                من هم همین مشکل رو دارم لطفا راهنمایی کنید!!
                                از برنامه 25pp استفاده نميكنين ؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X