اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب اپلیکیشن بر روی iDevice ها (اصلی + کرک شده)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خواهشا اگر کسی میتونه منو کمک کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط mo_skyx نمایش پست ها
      خواهشا اگر کسی میتونه منو کمک کنه
      گوشیتون رو جلبریک کردید ؟؟

نظر

• نه جی نیست
        ولی به بار جیم کردم تو همین چمد روز ببینم درست میشه که دوباره برنامه ریختم همینطوری بود
        دوباره ریستور کردمش

نظر

• برای نصب برنامه های کرک که از سطح اینترنت دانلود میکنید باید گوشیتون جلبریک باشه ...

نظر

• جیبریک هم کردم ولی بازم همینطوری بود
            مشکل از چیز دیگس بنظرم

نظر

• سلام دوستان

من الان ios 8.1.3 نصب دارم. برای این که فایل های ipa از روی کام‍‍پیوتر بتونم نصب کنم چه کاری باید کنم ؟

نظر

• سلام
                من برنامه رو دانلود کردم هنگام سینک کردن پیغام می دهد
                the iphone apple store iphone could not be synced because this computer is no longer authorized for purchased items that are on this iphone
                این یعنی چی؟

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز
                  یه سری سوال داشتم

1-می خواستم بدونم که من ipod4G دارم که جلبریک کردم آیا با خرید gift card و reedem کردن ID خودم می تونم برنامه های اورجینال خریداری و روش نصب کنم .یعنی منظورم اینکه که کلی برنامه کرک روش دارم و با خرید از آیتونز مشکی واسه برنامه های کرکم پیش نمیاد؟؟؟

2-اگه من روزی یه idevice دیگه مثل آفون یا آیپد ایر 2 بگیرم و جیلبرک کنمش و باز یه سری برنامه کرک شده روش بریزم آیا بعدش می تونم برنامه های اورجینال ipod 4G که قبلا خریدمو روشون بریزم یا باید از نو پول بدم بخرم؟؟؟

با تشکر از لطف دوستان .

نظر

• سلام دوستان

من تازه برای اولین بار اومدم ایفون خریدم ولی نمیدونم چه طور روش برنامه و بازی نصب کنم! در واقع برنامه ها رو از یه سایت ایرانی دانلود کردم از استور اپل نه. هرچی میزنم نصب نمیشه ارور میده!

لطفا سریع کمکم کنید ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhesam1 نمایش پست ها
                      سلام دوستان

من تازه برای اولین بار اومدم ایفون خریدم ولی نمیدونم چه طور روش برنامه و بازی نصب کنم! در واقع برنامه ها رو از یه سایت ایرانی دانلود کردم از استور اپل نه. هرچی میزنم نصب نمیشه ارور میده!

لطفا سریع کمکم کنید ممنون
                      دوست عزيز
                      ورژن ايفونت چيه و ايا جيل بريك كردي يا نه؟
                      ايفون اگر جيل بريك نشده باشه فقط با itunes و يا از طريق app store ميشه نرم افزار نصب كرد توش

نظر

• سلام ٬ من یه آیفون دارم که قبلا با یه اپل ایدی دیگه یه تعدادی برنامه اورجینال روش نصب شده .

حالا با آیتونز خودم و با اپل آیدی خودم تعدادی برنامه دانلود کردم که نصب کنم موقع سینک کردن پیغام میده که این کامپیوتر اتورایز نیستش. از اپل آیدی قبلی هم خارج شدم و با اپل ایدی خودم داخل شدم.
                        ممنون میشم راهنماییم کنین .

نظر

• نوشته اصلی توسط sadeghi8579 نمایش پست ها
                          سلام ٬ من یه آیفون دارم که قبلا با یه اپل ایدی دیگه یه تعدادی برنامه اورجینال روش نصب شده .

حالا با آیتونز خودم و با اپل آیدی خودم تعدادی برنامه دانلود کردم که نصب کنم موقع سینک کردن پیغام میده که این کامپیوتر اتورایز نیستش. از اپل آیدی قبلی هم خارج شدم و با اپل ایدی خودم داخل شدم.
                          ممنون میشم راهنماییم کنین .
                          سلام
                          وارد itunes بشويد
                          در منوي بالا وارد store بشويد
                          گزينه Authorize this computer را انتخاب كنيد
                          اميدوارم مشكلتون حل بشه

نظر

• سلام . 2 تا سوال برام باقی موند ...
                            1. آیا میشه برنامه های اصلی که توسط آیتیونز با اپل آیدی شخص A گرفته شده . روی دیوایس دیگه ای با اپل آیدی شخص B هم نصب کرد ؟!
                            2. پس authorize کردن چه نقشی داره ؟ تو آموزشتون اشاره ای بهش نکردین ...

نظر

• نوشته اصلی توسط amose_tm نمایش پست ها
                              سلام دوستان .چه جوری می تونم apps هایی رو که با برنامه vshare توسط خود گوشی دانلود میکنم رو به pc منتقل کنم ...؟؟؟ (ios 6)
                              برنامه هایی را که دانلود کرده اید را از طریق برنامه های
                              itools , ifunbox
                              میتوانید بک اپ بگیرید ولی در ای او اس جدید همچین امکانی وجود ندارد

__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________

برای نصب راحت تر برنامه های ایفون و نصب هم زمان چند برنامه به سیب اپ مراجعه کنید
                              www.sibapp.com

نظر

صبر کنید ..
                              X