اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جابجایی از آیپد به آیپد دیگه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جابجایی از آیپد به آیپد دیگه

سلام
    من یه مشکل دارم اونم این هستش که من یه سری از اپهای یه آیپد دیگه رو برداشتم حالا می خوام بریزم روی آیپد خ.دم اما با آیتونز نمیشه با آیفون باکس هم میگه آیدی بزم آیدی حودم رو میزنم اما بعد از ۲ ثانیه بسته میشه
    میشه بگین باید چکار کنم ممنون میشم

داخل بخش آیتونز که معمولا توی موزیک هست اپلیکشن ها موجودن؟ آیپدتون جلبریک هست؟ آیدی اون کسی که اپ رو دانلود کرده باید بزنید! البته فقط رایگان ها!

نظر

نوشته اصلی توسط feli.hossein نمایش پست ها
      سلام
      من یه مشکل دارم اونم این هستش که من یه سری از اپهای یه آیپد دیگه رو برداشتم حالا می خوام بریزم روی آیپد خ.دم اما با آیتونز نمیشه با آیفون باکس هم میگه آیدی بزم آیدی حودم رو میزنم اما بعد از ۲ ثانیه بسته میشه
      میشه بگین باید چکار کنم ممنون میشم
      دوست عزیز من الان یکی از برنامه های خودم رو(با appe id خودم دانلود نشده) ازش بک آپ گرفتم با آیفان باکس.بعد برنامه رو از روی آیپد پاک کردم بعد از نوار بالای ifun box گزینه ی اینستال اپ رو انتخاب کردم آدرس فایل رو دادم و به راحتی نصب کرد و اجرا شد.حتی apple id هم نخواست.ورژن i fun box شما آخرین ورژن هست؟؟

نظر

بله آخرین هستش اما این کاری که میگین رو کردم نشد

نظر

برنامه هارو مجددا دانلود كنيد شايد جواب بده
          اگه حجمشون كمه از تو خود گوشي دانلود كنيد

نظر

اون اپ خودتون به خاطر این هست که با ایتونزی که ایدیتون توش اتورایز هست سینک شده ولی مگه شما با ایتونز اون شخص سینک کردید؟
            پس راهی نیست جز زدن ایدی اون شخص

Sent from my iPod touch 4 using Tapatalk
            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

با آیفون باکس برداشتم از روش

نظر

صبر کنید ..
              X