اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

authorize نبودن بازی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• authorize نبودن بازی

دوستان من بازی infinity balde 2 را دانلود کردم ولی هنگام نصب میشگه این بازی برای این ایفون authorize نشده دلیلش چیه ؟

ایا راه حلی داره ؟
    ویرایش توسط mahyareee : https://i-phone.ir/forums/member/13466-mahyareee در ساعت 10-02-2013, 03:50 PM

authorize نبودن بازی

نوشته اصلی توسط mahyareee نمایش پست ها
    دوستان من بازی infinity balde 2 را دانلود کردم ولی هنگام نصب میشگه این بازی برای این ایفون authorize نشده دلیلش چیه ؟

ایا راه حلی داره ؟
    من فكر كنم عدم پشتيباني گرافيك با آيفون شماست ، infinity blade 2 گرافيك بالايي داره كه روي 3gs جواب نميده !

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

نه من در سربرگش ایتیونز خوندم که ساپورت میشه و حتی با itools هم رو گوشیم نصب کردم ولی وقتی میرم تو بازی سری میاد بیرون و تو ایتیونز هم که به authorize گیر میده

نظر

نه من در سربرگش ایتیونز خوندم که ساپورت میشه و حتی با itools هم رو گوشیم نصب کردم ولی وقتی میرم تو بازی سری میاد بیرون و تو ایتیونز هم که به authorize گیر میده
        خوب این جور مواقع پیش میاد که آیتیونز قاطی میکنه باید یه بار دیگه آتورایز کنین

نظر

authorize نبودن بازی

از رو گوشي يكبار پاك كن ومجدد با آيتونز نصب و قبلش authorize كن

نظر

قبلا authorize کردم

در ضمن این بازی که free نیست بخواد authorize بشه

امکان داره جزو بازی هایی باشه که برای گوشیهایی که برای برنامه نویسها هست ؟؟ فکر کنم میگفتن که uid یا یه همچین چیزیشونو برای اپل ثبت میکنند و یه سری بازی و برنامه را بدون جیلبرک میتونن نصب کنند

نظر

authorize نبودن بازی

قبلا authorize کردم

در ضمن این بازی که free نیست بخواد authorize بشه

امکان داره جزو بازی هایی باشه که برای گوشیهایی که برای برنامه نویسها هست ؟؟ فکر کنم میگفتن که uid یا یه همچین چیزیشونو برای اپل ثبت میکنند و یه سری بازی و برنامه را بدون جیلبرک میتونن نصب کنند
              اتورايز قابليتي هست كه همگام ميكنه برنامه ، موسيقي ، فيلم يا ... و براي برنامه هاي رايگان فقط نيست ، برنامه هاي resign شده هم كه براي دولوپرها با امكان ثبت udid هستش بحثش سوا هست دوست عزيز!!

نظر

پس این بازی هم resign شده

نظر

صبر کنید ..
                X